2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Dün Dr kontrolum vardı alltan muayene etti rahim kapalı uzunluk iyi dedi
Ntsye gönderi iki gündür ara ara kasılmalar oluyordu sancı çıktı iki serum bağlandı tekrar ölçüm yapıldı epeyi azaldi Dr eve gönderdi iki hafta daha tut içinde dinlen kalma dedi Dr
Sen nasılsın canım
ne yapiyim oyalaniyorum iste kiz okulda bende oturuyorum birazdan islere koyuluruum . ist da hava buz gibi dun kar yagdi insanin bisey yaapasi gelmiyo burda kar da tutmuyo tursa mikroplar bi kirilsa bir kez yagsa bile yeter .
sana bisey diyim ya yuruyus yap sen cok faydasi oluyo gercekten kapaliliga . ama iste soyle bisey var zaten sezeryan olacaksin oyuzden sen bilirsin ama hareket iyidir hele son zamanlarda yorulmadan az az

Bi dahaki adette gideceğim canım sen nasılsın? Neler yapıyorsun?
İyiyim çok şükür adetim bitti yarın doktora gidip bi baktırcam yumurta vs binde senin dediğini yapcam abla 3 4 ay daha bekleyip olmazsa tüp bebek düşüncem Allah izin verirse.
İlaçlara başlıcakmısın sen abla balık yağı takviyesi felan alsan bir de avokado iyi geliyormuş yumurta gelişimine bir dene istersen

İyiyim çok şükür adetim bitti yarın doktora gidip bi baktırcam yumurta vs binde senin dediğini yapcam abla 3 4 ay daha bekleyip olmazsa tüp bebek düşüncem Allah izin verirse.
İlaçlara başlıcakmısın sen abla balık yağı takviyesi felan alsan bir de avokado iyi geliyormuş yumurta gelişimine bir dene istersen
avakodomu kiz bunuda ilk defa duydum. yumurta yumurta yapari duyduktan sonra artik Allah imm:KK45::KK45:
Ne demeli Rabbim vesile kilsin inisAllah

Ntsye gönderi iki gündür ara ara kasılmalar oluyordu sancı çıktı iki serum bağlandı tekrar ölçüm yapıldı epeyi azaldi Dr eve gönderdi iki hafta daha tut içinde dinlen kalma dedi Dr
Sen nasılsın canım
Canım inşallah vakti zamanında sağlıkla kucaklarsın yavrunu.

bende bırdahakı adetı beklıycem. evet balık yagı kullanoıyorum zaten.avakado ara ara tüketiyoruz. ama daha sık almak lazım haklısın canım. canım ruhen rahatladıgında oluyor. benım bugune kadar hep oyle oldu.

Sen nasılsın canım
ayyy cok az kaldı kuzum ya allah acısız zahmetsız kurtarsın :)

canım samsuna gittiğimizde eşim yine kış diyecek gel diyecek yanımıza ya da kendi gelmek isteyecek eşime de dedim en azından tedavii sürecinde annem diyip durma dedim ne zaman biz de yuvam diyeceğiz dedim beyin küçülmesi başladı unutmaya başladı hr şeyi annesi ama dili cahilliği kısalmadı hiç onunla konuşmuyorum diye kıyamet koparıyor maksat dedikodu yapmamam elimde bir şeyler örüyorum vakit geçsin manasında parayla mı yapıyon kime yapıyon inan hayırlısıyla sağlıcakla çocuğumuz olsa çocuğa bakıtırım diye gelmez belki de ya ya da bana iş yaptırır diye anca otur uyu yat kalk sonra da yoruldum diyip duruyor ya bilemedim ya sabrım zorlanıyor haftasonu eltimlere bırakacağız ama günler geçmez oldu
of cnm ayni benim kayinvalidede boyle. keske yakin olaydik. anlatcak cok seyimiz olurdi. kahretsin cahilliginden hic odun vermio kadin

bende bırdahakı adetı beklıycem. evet balık yagı kullanoıyorum zaten.avakado ara ara tüketiyoruz. ama daha sık almak lazım haklısın canım. canım ruhen rahatladıgında oluyor. benım bugune kadar hep oyle oldu.
Haklısın abla fakat ruhen nasıl rahatlıcam henüz bilmiyorum elimden geleni yapıyorum.
Umarım güzel sonuçlar alırız hepimizin emekleri boşa çıkmaz

Benim et balık pek aram yok ama şimdi takviye aldım bu ay deneyeyim bakalım iyi gelcekmi havuçta iyi geliyormuş diye duymuştum
Evet canım bana merkezden de havuç suyu önermişlerdi. Herşey bir vesile belli olmaz denemek lazım

of cnm ayni benim kayinvalidede boyle. keske yakin olaydik. anlatcak cok seyimiz olurdi. kahretsin cahilliginden hic odun vermio kadin
vallaha canım şu iki hafta nasıl geçti bana sor yani sinirlerim zaten çok gergin oğlumun parası gidecek diye ödü kopuyor benim param yok diyor nice insanlar kaynanalar çaresine bakın diyenler var bu olsun kendiliğinden olsun pazar günü gelse de eltime bir bıraksak gerçekten de rahatlayacağım arkadaşlarımla konuşuyorum telde çok konuştun diyip duruyor zaten evde hapis gibiyim hayırlısıyla bir atansam işim olunca yanıma gelmez evde tek oturur kafayı yer en azından oturur kendi evinde

X