2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

vallaha canım şu iki hafta nasıl geçti bana sor yani sinirlerim zaten çok gergin oğlumun parası gidecek diye ödü kopuyor benim param yok diyor nice insanlar kaynanalar çaresine bakın diyenler var bu olsun kendiliğinden olsun pazar günü gelse de eltime bir bıraksak gerçekten de rahatlayacağım arkadaşlarımla konuşuyorum telde çok konuştun diyip duruyor zaten evde hapis gibiyim hayırlısıyla bir atansam işim olunca yanıma gelmez evde tek oturur kafayı yer en azından oturur kendi evinde
Canım Allah sabır versin sana inşallah tez zamanda atanıp kurtulursun

Canım sen tüp bebeği Ankarada mı yaptırdın
Hayırlı cumalar bu arada
Canım ben Konya’da yaptırdım, ama benim başkent Göğşen Önalan da bir denemem var Nisa’n ayında denemiştik, negatif sonuç aldık ama hocadan memnun kaldım

Canım ben Konya’da yaptırdım, ama benim başkent Göğşen Önalan da bir denemem var Nisa’n ayında denemiştik, negatif sonuç aldık ama hocadan memnun kaldım
Ben de araştırmaya başladım da Çorum’a yakın Ankara ondan sordum git gel sıkıntı olmasın diye daha 3 ay felan beklicem ondan sonra olmazsa yaptırcam

Ben de araştırmaya başladım da Çorum’a yakın Ankara ondan sordum git gel sıkıntı olmasın diye daha 3 ay felan beklicem ondan sonra olmazsa yaptırcam
Ankara’da iyi merkezler var canım, düşünürsen göğşen beyi tavsiye ederim. Burda tüp bebek merkezleri forumunda yorumlar da var bir bak istersen. Hayırlısı olsun inşallah hakkında

Haklısın abla fakat ruhen nasıl rahatlıcam henüz bilmiyorum elimden geleni yapıyorum.
Umarım güzel sonuçlar alırız hepimizin emekleri boşa çıkmaz
kuzum sana bu konuyu düşünme diyemem . ama işi sırrı olumlu düşünmekte. olumlu düşünüp evrene olumlu mesajlar göndermek gerek. sen zaten pozitifsin canım. yani zor olmayacak bunu yapman. :). Bence bir dahaki gebeliğin cok saglıklı olacak ve sen harika bir anne olacaksın

KIZLAR ADETİME 5 GÜN KALDI 3 GÜN ÖNCE BİR KANAMAM OLDU SANKİ İÇİMDE BİR ŞEY PATLADI D A O KANADI GİBİ BİR GÜN ÖNCESİNDE DE EŞİMLE İLİŞKİM ÇOK ZOR OLMUŞTU VAJİNAMDA ACI VARDI BUGÜN YİNE BİR KANAMA OLDU AZ SONRA DURDU BİLMİYORUM NEDEN

KIZLAR ADETİME 5 GÜN KALDI 3 GÜN ÖNCE BİR KANAMAM OLDU SANKİ İÇİMDE BİR ŞEY PATLADI D A O KANADI GİBİ BİR GÜN ÖNCESİNDE DE EŞİMLE İLİŞKİM ÇOK ZOR OLMUŞTU VAJİNAMDA ACI VARDI BUGÜN YİNE BİR KANAMA OLDU AZ SONRA DURDU BİLMİYORUM NEDEN
canım acık renk kırmızı mıydı. eger oyleyse muhtemelen tahriş oldugu için kanaman oldu. ama yok pembe yada kahve ise yerlesme olabilir

canım acık renk kırmızı mıydı. eger oyleyse muhtemelen tahriş oldugu için kanaman oldu. ama yok pembe yada kahve ise yerlesme olabilir
TEMİZ KANDI CANIM KORKTUM ASLINDA YOKSA İÇİMDE BİR ŞEY Mİ KANIYOR DURMAZ FALAN SANDIM BUGÜN DE AHA ADET OLDUM DEDİM AMA BİLMİYORUM EŞİM BİR YANDAN BAZEN O DA UMUTLANIYOR AMA BENİM PEK UMUDUM DA YOK KAYNANADAN BİR ŞEY DE YAPAMADIK DOĞRU DÜRÜST :)

kuzum sana bu konuyu düşünme diyemem . ama işi sırrı olumlu düşünmekte. olumlu düşünüp evrene olumlu mesajlar göndermek gerek. sen zaten pozitifsin canım. yani zor olmayacak bunu yapman. :). Bence bir dahaki gebeliğin cok saglıklı olacak ve sen harika bir anne olacaksın
Çok teşekkür ederim abla ne güzel konuşmuşsun :)
Prolaktin yüksek çıktı benim şimdi de bileğin var mu bu konuda :KK43:

Çok teşekkür ederim abla ne güzel konuşmuşsun :)
Prolaktin yüksek çıktı benim şimdi de bileğin var mu bu konuda :KK43:
Canım prolaktin kaç çıktı. Ben dostinex kullanmıştım drun yazar sana da yüksekse. O ilaçla düşüyor

X