2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım benim çok çok geçmiş olsun çok sevinmiştim hamile olmana ama nasip değilmiş kuzum. Rabbim sana daha sağlıklısını daha hayırlısını nasip etsin tez zamanda. Bu zor günlerin arkasında seni bekleyen çok güzel günler gelsin inşallah.:dua:
allah razı olsun canım benım hepımız ıcın guzel gunler gelsın.

kaynanamdan son inciler tüp bebek yaptırırsanız günah olmaz demi inşallah diyor ben de gözün rahatsızdı ameliyat oldun o zaman ameliyat oldun günah işledin sen dedim sustu delirtecek kadın beni ya

kaynanamdan son inciler tüp bebek yaptırırsanız günah olmaz demi inşallah diyor ben de gözün rahatsızdı ameliyat oldun o zaman ameliyat oldun günah işledin sen dedim sustu delirtecek kadın beni ya
Yok artık o nasıl bir düşünce. Moral vereceği yerde ne diyor

Niye söylüyorsunuz canım bu beyindeki insanlara
Allah sana sabır versin duymamazlıktan gel gerekirse vazgeçtik deyin bildiğinizi okuyun

ay cok cahil. benimkide bebek yapin artik zamani dedi. bende ilk evlendigimizde istemiodun. simdi isteyecegin mi tuttu dedim

ay cok cahil. benimkide bebek yapin artik zamani dedi. bende ilk evlendigimizde istemiodun. simdi isteyecegin mi tuttu dedim
O söylemese siz bilmiyorsunuz doğru zamanı çünkü bu kyvde milleti karışmadan duramiyor bende iki oğlan anasiyim bakalım benden nasıl kyvde olacak

X