2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

O söylemese siz bilmiyorsunuz doğru zamanı çünkü bu kyvde milleti karışmadan duramiyor bende iki oğlan anasiyim bakalım benden nasıl kyvde olacak
evet cnm o cok bilio her seyi. biz biioruz. her seyin en iyisini o bilio guyaaa. ay adini bile duymak.istemiorm. nefret gelio. sen eminim.iyo bi kayinvalide olcksn

Niye söylüyorsunuz canım bu beyindeki insanlara
Allah sana sabır versin duymamazlıktan gel gerekirse vazgeçtik deyin bildiğinizi okuyun
canım samsuna gittiğimizde eşim yine kış diyecek gel diyecek yanımıza ya da kendi gelmek isteyecek eşime de dedim en azından tedavii sürecinde annem diyip durma dedim ne zaman biz de yuvam diyeceğiz dedim beyin küçülmesi başladı unutmaya başladı hr şeyi annesi ama dili cahilliği kısalmadı hiç onunla konuşmuyorum diye kıyamet koparıyor maksat dedikodu yapmamam elimde bir şeyler örüyorum vakit geçsin manasında parayla mı yapıyon kime yapıyon inan hayırlısıyla sağlıcakla çocuğumuz olsa çocuğa bakıtırım diye gelmez belki de ya ya da bana iş yaptırır diye anca otur uyu yat kalk sonra da yoruldum diyip duruyor ya bilemedim ya sabrım zorlanıyor haftasonu eltimlere bırakacağız ama günler geçmez oldu

canımm nasılsın? bu ay senden guzel haberler beklıuyorum ınsallah. :) adete ne akadar var. cok calıssss
iyiyim neolsun ayni. Sukur valla.
buaralar calisamadim:)
histereskobiden sonra ilk ay gunumde oldum duzenim sasti .
gunumude bilmiyorum artik. neyapicami sasirdim artik bosverdim olursa olur Rabbim nasip etmisse. dr diyoki bana cok kafaya takiyosun ve streslisin oyuzden gunun sasiyo diyo . sorun yok diyo ben yani ne yapabilirim sana yazik hormonlarda normalmis. biraz bekle dedi iste bana . Allah verirse olur canim ya. buaralar olmam lazim dr 10 gun oynayabilir demisti yani engec 10-12 gune olurum herhalde. olmazsada neyapak bi kizim var Sukur Allah hic olmayana versin

aynen daha neler diyor neler o çocuk olmasın diye dua edermiş de hemen olurmuş da şimdikilerin olmuyormuş
soyleme herkese iste tupbebek yaptiracagini zaten hormon lar ilaclar insani yoruyo mahvediyo diyolar bide milletlemi ugrasican gereksiz gercekten

birde su var isteyince hemen hamile kalanlar bekara kari bosamak kolay misali konusup duruyolar.
Allah verince oluyo iste bunun farkinda degiller .. oyuzden konusmak kolay onlara

O zaman kuzum oluruna bırakcan pat diye olcak :)

Görmezden duymazdan gel sayılı gün canım

Dün Dr kontrolum vardı alltan muayene etti rahim kapalı uzunluk iyi dedi
Ntsye gönderi iki gündür ara ara kasılmalar oluyordu sancı çıktı iki serum bağlandı tekrar ölçüm yapıldı epeyi azaldi Dr eve gönderdi iki hafta daha tut içinde dinlen kalma dedi Dr
Sen nasılsın canım

Aman dikkat et canim kendine dinlen iki hafta daha dayan nekadar gec olursa okadar iyi tabikide benim gibi 12 gun gec dogurmada:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…