2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kızlar ister zayıf olun ister kilolu çocuk sahibi olmak isteyenler sağlıklı beslenmeye başlayın.hayatınızdan şekeri colayı ekmeği pilavı makarmayı tatlıyı hamur işi kızartma yı tamamen cıkartın. Sebze ve protein ağırlıklı beslenin hergün 1 coraspin 1 folik asit için hamile kalmanız kolaylaşıcak bir hastalığınız varsa düzene giricekdir

öyle canım tedavide artık gözüm görmüyor benim de borcu borçla kapadık gelir giderden de az olunca 6 senedir öde bitmiyor ailene de yapmak zorundasın falan derken şuan bile 40 bin borç ar yoksa bir dk durmazdım samsunda braz daha iyi olacak maaş ah ben de br atansam o zaman oooo şenlik var diyeceğim ama üniersite hastanesinde heralde 5 bini bulmaz tüp bebek diyoruz
Canım ne zaman belli olacak tayin işiniz. Borç hepimiz için var hele ki tüp bebek döneminde daha bir fazlalaşıyor. Biz hala ödemek için uğraşıyoruz. Allah sağlık versin bu günlerde geçer inşallah

@Pelinim35 coraspin dediğin ne ilacı canım benim 5 senedir bebeğim olmuyor folik asit bir ara düzenli içtim ama sonra saldım çayıra içmyrum

Coraspin bebek aspirinide deniyor bebeğin tutunmasını spermin daha hızlı yol almasını sağlıyor.hamile kalıncada bu ikisini veriyor doktorunuz

Canım Allah kolaylık versin inşallah. İnşallah seninde tez zamanda ataman olur.

@Pelinim35 coraspin dediğin ne ilacı canım benim 5 senedir bebeğim olmuyor folik asit bir ara düzenli içtim ama sonra saldım çayıra içmyrum
Benimde 2.5 sene sürdü.3 ay düzenli beslendim 1 ay coraspin folikasit kullandım şükürler olsun amile olduğumu öğrendim bir dene canım.ama beslenmeyle birlikte olması çok önemli

Yumurta geliştirici ilac kullanmadan mı çatlatma iğnesi vurdu.? İnşallah tutmuştur eşin gidip dönenekadar neredeyse 3aylık olur.eşin bedelli askerlik yapacak değil mi?

cok ama cok dogru Amin inisAllah

Yumurta geliştirici ilac kullanmadan mı çatlatma iğnesi vurdu.? İnşallah tutmuştur eşin gidip dönenekadar neredeyse 3aylık olur.eşin bedelli askerlik yapacak değil mi?
Evet abla bedelli yapcak.
Yumurtam gelişmişti bir tane 20 mm doktara gittim kist felan için bir zararı olmaz yapalım mı dedi ben de kabul ettim aşılama tedavisin de kullanılıyormuş sanırım biraz araştırdım yumurta geliştirici kullanmadan yapılması tuhaf geldi ama şansımı deneyim dedim.
Hsg sonrası çok umutlanmıştım ama hayırlsı inşallah
Sen neler yapıyosun iyisindir inşallah

aralika alim olacakmis hayirlisi
Allah gonlune gore versin

kiz Allah seni belki hamilesindir hadi inisAllah

Hayır sadece ben içtim ama eşinde sperm problemi varsa folik asit içebilir
onda sorun yok ama o kendine daha cok bakiyo valla tribulus bca mi ne baska seyler de icti iciyoda hala ooo..
simdi bana da doktor biseyin yok diyo ama bekliyom iste.
folik asiti de ilk defa duydum erkegin ictigini

Kızlar coraspirini lütfen drunuza danışmadan kullanmayın. Ama folik asiti mutlaka için gebelikten önce başlanması önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…