2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ins kuzum. sen nasilsin basladnmi bebek sitelerine bakmaya :)
Sağol canım iyiyim şükür ara ara bulantı yokluyor o kadar çok şükür . Yok canım başlamadım daha biraz vakit geçsin ilk ayları atlatayım diyorum . Sağlıkla devam eder inşallah rabbim kucağımıza da almak nasip etsin

Kaç gün geçti canım adetin
İKİ GÜN GEÇTİ CANIM DÜN GECE ADET OLACAKMIŞIM GİBİ HİS OLDU OLMADIM AMA ŞU YUMURTLAMA DÖNEMİNDE SITMA TUTMASI BENİ AŞIRI ÜŞÜMEM SONRA AZ BR DAMLA KAN GELMESİ FALAN ONLARA UMUTLANIYORUM BR DE BURADA DA YAZDIM YA YUMURTALARA OKUDUĞUM DUALAR KARI KOCA YEDİK ONUN MU ALLAH'IN İZNİYLE ŞİFA MI OLDU BİLMİYORUM YARIN SABAH İLK İDRARLA MI YAPSAM TEST

Ederim canım inşallah gitmeyi düşünüyorum. NormLde de hep dua ediyorum inşallah rabbim tez zamanda nasip etsin
ALLAH RAZI OLSUN ALLAH HAYIRLARLA SAĞLICAKLA KUCAĞINIZA ALIP EVLATLARINIZI GÜLEREK BÜYÜTMEK NASİP ETSİN İNŞALLAH AMİN İNŞALLAH BİZLERE DE AMİN...
MEVLANAYA GEÇEN SENE GELDİK EVDEN TESBİHLERİMİ TOPLADIM ORADA DAĞITTIM ELTİMLE GİTMİŞTİK BANA GÜLDÜ TEYZELERE BEBEK İSTİYORUM HAYIRLI EVLAT DEDİM HAYIRLISIYLA EVLADIMIZI KUCAĞIMIZA ALINCA YENİDEN ZİYARET EDECEĞİM DİYE NİYETLEDİM BAKALIM ..

İKİ GÜN GEÇTİ CANIM DÜN GECE ADET OLACAKMIŞIM GİBİ HİS OLDU OLMADIM AMA ŞU YUMURTLAMA DÖNEMİNDE SITMA TUTMASI BENİ AŞIRI ÜŞÜMEM SONRA AZ BR DAMLA KAN GELMESİ FALAN ONLARA UMUTLANIYORUM BR DE BURADA DA YAZDIM YA YUMURTALARA OKUDUĞUM DUALAR KARI KOCA YEDİK ONUN MU ALLAH'IN İZNİYLE ŞİFA MI OLDU BİLMİYORUM YARIN SABAH İLK İDRARLA MI YAPSAM TEST
Yarın sabah ilk idrarla yap canım. İnşallah vesilen olmuştur. İnşallah güzel bir haber verirsin bize. Daha önce yaşamadığın şeyler yaşamışsın inşallah onlar belirtidir

ALLAH RAZI OLSUN ALLAH HAYIRLARLA SAĞLICAKLA KUCAĞINIZA ALIP EVLATLARINIZI GÜLEREK BÜYÜTMEK NASİP ETSİN İNŞALLAH AMİN İNŞALLAH BİZLERE DE AMİN...
MEVLANAYA GEÇEN SENE GELDİK EVDEN TESBİHLERİMİ TOPLADIM ORADA DAĞITTIM ELTİMLE GİTMİŞTİK BANA GÜLDÜ TEYZELERE BEBEK İSTİYORUM HAYIRLI EVLAT DEDİM HAYIRLISIYLA EVLADIMIZI KUCAĞIMIZA ALINCA YENİDEN ZİYARET EDECEĞİM DİYE NİYETLEDİM BAKALIM ..
Aminnn inşallah canım. Benim her Saim duam bu yolda uğraşan isteyen dileyen tüm kardeşlerime hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim . Haftaya eşimle gitmeyi düşünüyorum inşallah dua ederim sizin içinde

Aminnn inşallah canım. Benim her Saim duam bu yolda uğraşan isteyen dileyen tüm kardeşlerime hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim . Haftaya eşimle gitmeyi düşünüyorum inşallah dua ederim sizin içinde
AY İNŞALLAH CANIM HAYIRLISIYLA GİDİN DUA EDİN ORADA ELİNİ KARNINA KOYMA GÜL OLUR BEBEĞİNDE ÖYLE DERLER BÜYÜKLER

Herkese günaydın :KK36:

Hepinize sağlıklı mutlu hayırlı güzel mi güzel bir hafta diliyorum. Yeni güzel haberlerle gelsin bu hafta inşallah. :dua:

aaynaa aaynaa canım inşallah senin güzel haberinle başlarız haftaya. Rabbim hayırlısıyla yollamıştır mucizesini.

:KK200::KK68::KK200:

Canım sen Konya’da mısın bende konyadayım

Evet canım Konya'dayım. Çok sevindim senin de burda olmana görüşürüz inşallah. :KK74: Bu arada doktora da gitmişsin herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım. İnşallah sağlıklı bir şekilde ilerler hamileliğin ve sağlıcakla kucağına alır büyütürsün. :dua::KK200::emir_bebek::nazar:

Evet canım Konya'dayım. Çok sevindim senin de burda olmana görüşürüz inşallah. :KK74: Bu arada doktora da gitmişsin herşeyin yolunda olmasına çok sevindim canım. İnşallah sağlıklı bir şekilde ilerler hamileliğin ve sağlıcakla kucağına alır büyütürsün. :dua::KK200::emir_bebek::nazar:
Bende çok sevindim canım neden olmasın görüşebiliriz :KK50:çok şükür canım Ali Acar’ı bilirsin ona da gittim drumun isteğiyle. O da iyi dedi şükür :dua:

X