2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

piyano mu super valla. benim kziinda resim yetenegi var. bende ilerleyen senelrde kareteyi dusunuyorum inisAllah ..
ogretmenimiz hic yonlendirme yapmadi maalesef.
kizim yarismada dereceye girdi ama siralamada giremedi. kazanamadi yani . oda birsey . ama ben kursa gonderemem maddi acidan .
devletin bu ozel yetenegi olan cpcuklara el atmasi lazim da ogretmen bizi sinava bile yonlendirmedi neyse o konulara girmek istemiyorum bikac ogrenci var herseye onlar giriyo .
sonunda mudur ve okul kizimin farkina vardi benim cabamla ama sonuc olarâk kazanamayinca cocuk uzuldu ben gene heveslendiriyorum ama iste tek basima nekadar cabalarsam. onun bakis aciisi cok farkli hafizasina kaziyo herseyi. dersleride super hatta ama bizi o yetenek sinavina yonlendirmediler hic. bilsem sinavina . iste belli basli kisiler var zaten herseye onlar gidiyo ne mukemmel bu cocuklar anlamiyorum hem kosu hem resim ya aklina gelen hersey bunlarda mubarekk
Canım o çocukların anneleri okul muduru veya öğretmenin yalakasi olan velidir cogu maalesef düzen böyle öğretmene hediyeler filan aramızda öğretmen varsa lutfen alınmasın benim kızkardeşim de öğretmen onun gibi olanları bunun dışında tutuyorum
Piyano için il gençlik merkezleri oluyor ya oradan ücretsiz yaz kursunda geçen sene başladı öğretmen yetenek var demiş eşime okul başladığında kurs bitti bu sefer özel bir müzik kursuna götürdük ordaki hocadan da memnuniyet alınca haftada bir saat devam ettik eve ikinci el piyango orga benzer aldık şimdilik durum bizde böyle lisede eşim güzel sanatlar lisesine gider dersleri iyi gitmezse yetenek sınavı ile üniversite veya konservatuara girer diyor bakalım zaman ne gösterecek
Sende gençlik Spor il müdürlüğü tarafından açılan kursları araştır derim yaz ve kış donemi kursları oluyor

Ben de o yaşlarda yollamayı düşünüyordum canım. İnşallah kısmet olursa yollıcam . Sen Tekirdağ lı mısın şu an nerdesin
Yok canım mersinliyim eşimin görevi nedeniyle geziyoruz 5 yılda bir Tekirdağ'dan bu yaz ayrıldık simdi yozgattayiz
Sen nerde oturuyorsun

Canım o çocukların anneleri okul muduru veya öğretmenin yalakasi olan velidir cogu maalesef düzen böyle öğretmene hediyeler filan aramızda öğretmen varsa lutfen alınmasın benim kızkardeşim de öğretmen onun gibi olanları bunun dışında tutuyorum
Piyano için il gençlik merkezleri oluyor ya oradan ücretsiz yaz kursunda geçen sene başladı öğretmen yetenek var demiş eşime okul başladığında kurs bitti bu sefer özel bir müzik kursuna götürdük ordaki hocadan da memnuniyet alınca haftada bir saat devam ettik eve ikinci el piyango orga benzer aldık şimdilik durum bizde böyle lisede eşim güzel sanatlar lisesine gider dersleri iyi gitmezse yetenek sınavı ile üniversite veya konservatuara girer diyor bakalım zaman ne gösterecek
Sende gençlik Spor il müdürlüğü tarafından açılan kursları araştır derim yaz ve kış donemi kursları oluyor
cok ama cok dogru konustun..
spor konusunda zorlanir astimi var cunku

anladım canım ben 2015 yılına kadar tekirdağ'daydım sonra boşanınca kendi memleketime konya ya geldim. Tekirdağ deyince merak ettim :KK66:
2012 de geldik bizde tekirdaga senayrıldığında bende ordaymisim nerede oturuyordun ben hurriyet mahallesinde pazar sokağına yakın oturuyordum.

X