2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Ooyy masallah..Rabbim bizede nasıp edermi ki..Sağıkla al kucağına canım..bizede önerebileceginiz bir vitamin varmı canım..
Sağol canım inşallah rabbim sağlıkla kucaklamak nasip eder Allah razı olsun. Ben yumurta kalitesi için inofolik, koenzim q10 ve omega 3 kullandım. Birde aile hekimliğinde değerlerime baktırıp b12 ve d vitamini kullandım ikisi de baya düşüktü. Sizlere de tavsiye ederim

aaaayyyy nasıl mutlu olydum keseyide gördün haaaa allahım sana şükürler olsun çok şükür bin şükür
rabbim sağlıkla devamını nasip etsin canım

aaynaa aaynaa @limoncicegi41 E Eren61 cennetkokulumm cennetkokulumm @I am mad

@SchonerDuft darısı sizlere olsun inşallah bu sayfada bebiş haberleri peşi sıra gelsin inşallah

Amin canım inşallah güze anne güzel hamiş duan kabul olsun inşallah. Rabbim seni de hayırlısıyla sağlıcakla kurtarsın yavrunu sağlıklı bir şekilde kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin canım benim . :emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Hosbuldum teşekkür ederim.Evet 10 yaşında 1 kızım var.4 senedir 2.yi istiyorum,geçen sene 1 düşüğüm oldu,hâlâ çabalıyorum

Hoş geldin canım. İnşallah burası sana uğurlu gelir en yakın zamanda sende hamile haberini paylaşırsın. Bak güzel haber üzerine geldin uğur getirsin sana ve hepimize :KK200::anneadayı::emir_bebek:

Kızlar benide eklermisiniz listeye..Benim durumum ümit verici degil ama Allah yeterki ol desin bellimi olur belki olur..

Hoş geldin canım. Hiç umutsuz olma. Rabbim yoktan var edendir. Bak yıllarca ne çabalar harcayarak umudu tükenen insanlar var tam artık olmaz diye bıraktıklarında Rabbim onlara mucizelere gönderiyor. Allah bütün isteyenlere bu mucizeyi yaşatsın inşallah. :KK200:

Günaydın canım. Hayırlı cumalar. Nasılsın canım. iyisinizdir inşallah :KK200::anne::emir_bebek:
vallahi zor işe geliyordum arkadaşım hayırlısı ile 32. hafta raporunu almayı bekliyorum 19 kasım haftası alacağım inşallah
genel olarak iyiyiz şükür ama bebiş nasil merak ediyorum dr izinli benim o yüzden bu kontrol 1,5 ay sonra olacak nerde ise

Sen nasılsın evladın nasıl

vallahi zor işe geliyordum arkadaşım hayırlısı ile 32. hafta raporunu almayı bekliyorum 19 kasım haftası alacağım inşallah
genel olarak iyiyiz şükür ama bebiş nasil merak ediyorum dr izinli benim o yüzden bu kontrol 1,5 ay sonra olacak nerde ise

Sen nasılsın evladın nasıl

Allah'ım sana da bebişine de iyilik versin sağlıklı olun inşallah. Son günleri kolayca atlatın. Çok şükür iznine az kalmış canım evde olmak daha iyi gelecek sana çalışırken çok zor. Allah yardımcın olsun. Kontrol süreniz baya uzamış canım. Başka bir doktora gidebilirsin ya da bekle canım. Zaten bebişin hareketlerinden sana belli ediyordur iyi olduğunu sen merak etme güzel annesi. Sen iyi ol o da iyi olsun.

Bende iyiyim canım şükür. 2.adetimde geldi hormon tahlilleri verdim şükür hepsi iyi çıktı. İnşallah aralıkta başlıcam çalışmalara :KK22: Oğluşum da iyi çok şükür. Biraz haylazız teyzesi ders çalışmak zorumuza gidiyor. Çok oyalanarak çalışıyoruz. Tabi benim sinirler fırlıyor işten gel yemek vs derken ders hopp yatağa gidiyorum. Tabi senin bunların üstüne birde hamileliğin var. Bazen düşünmüyor değilim hamile olunca herşey daha da zorlaşıcak Allah yardım etsin inşallah çalışan hamile annelere :anne::KK200:

Allah'ım sana da bebişine de iyilik versin sağlıklı olun inşallah. Son günleri kolayca atlatın. Çok şükür iznine az kalmış canım evde olmak daha iyi gelecek sana çalışırken çok zor. Allah yardımcın olsun. Kontrol süreniz baya uzamış canım. Başka bir doktora gidebilirsin ya da bekle canım. Zaten bebişin hareketlerinden sana belli ediyordur iyi olduğunu sen merak etme güzel annesi. Sen iyi ol o da iyi olsun.

Bende iyiyim canım şükür. 2.adetimde geldi hormon tahlilleri verdim şükür hepsi iyi çıktı. İnşallah aralıkta başlıcam çalışmalara :KK22: Oğluşum da iyi çok şükür. Biraz haylazız teyzesi ders çalışmak zorumuza gidiyor. Çok oyalanarak çalışıyoruz. Tabi benim sinirler fırlıyor işten gel yemek vs derken ders hopp yatağa gidiyorum. Tabi senin bunların üstüne birde hamileliğin var. Bazen düşünmüyor değilim hamile olunca herşey daha da zorlaşıcak Allah yardım etsin inşallah çalışan hamile annelere :anne::KK200:
Kesinlikle ev ortamı iyi gelecek arkadaşım
aralık ayında senden güzel haber bekliyoruz inşallah bekletmeden sağlıkla gelsin kuzun
Erkek çocuğu olup haylaz olmayan varmı canım yaa benimkide öyle
Bir laf var erkek çocuğu önce anasının sonra karısının ömrünü yermiş bizim veledler analarının ömrünü yiyorlar
Allah sağlık versin eksiklerini göstermesin ama inan benimde sabrımı çok zorluyor. Ergenlik belirtileride başladı
Ders konusu bizde de sıkıntı ne zaman sorsam ödevi yok 5. sınıf oldu her dersin öğretmeni ayrı takip etmekte zor artık
Senin paşa kaçıncı sınıf
Bende ödev yok öylemi o zaman gel konu tekrarları yapacağız diyorum bakıyorum okulda deftere düzgün birşeyde yazmamış çatlayacağım sinirden ben konhu okutup özet çıkarttırıyorum artık yazarak daha iyi anlar diye

Hamile iken zorluyor ama eşimde destek allahtan
bebek gelince nasıl bir durumda olacağız bilemiyorum

Kesinlikle ev ortamı iyi gelecek arkadaşım
aralık ayında senden güzel haber bekliyoruz inşallah bekletmeden sağlıkla gelsin kuzun
Erkek çocuğu olup haylaz olmayan varmı canım yaa benimkide öyle
Bir laf var erkek çocuğu önce anasının sonra karısının ömrünü yermiş bizim veledler analarının ömrünü yiyorlar
Allah sağlık versin eksiklerini göstermesin ama inan benimde sabrımı çok zorluyor. Ergenlik belirtileride başladı
Ders konusu bizde de sıkıntı ne zaman sorsam ödevi yok 5. sınıf oldu her dersin öğretmeni ayrı takip etmekte zor artık
Senin paşa kaçıncı sınıf
Bende ödev yok öylemi o zaman gel konu tekrarları yapacağız diyorum bakıyorum okulda deftere düzgün birşeyde yazmamış çatlayacağım sinirden ben konhu okutup özet çıkarttırıyorum artık yazarak daha iyi anlar diye

Hamile iken zorluyor ama eşimde destek allahtan
bebek gelince nasıl bir durumda olacağız bilemiyorum
Allah buyuktur kardes gelince durulur inisAllah..
aslinda cocuklari enerjilerini atacak kafa dagitacak seylere yönlendirmeliyiz cocuklar zaten ev okul dort duvar arasinda onlarda hakli

X