2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Allah kolaylık versin canım. Çocuk yetiştirmek zor hele şu devirde. Neyseki eşin yardımcı oluyormuş. Herkesin evladını iyilerle karşılaştırsın rabbim

*** !!!*** 3 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 120 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :)

ŞİMDİ 2019 İÇİN YENİ LİSTE

1.@svd_a
2.@arkadasimes
3.@darkgirl1906
4.@aysefeytum
5.@aaynaa
6.@Cennetul Mualla
7.@eslemvera
8.@limoncicegi41
9.@ZehreNur
10.@ayllllliiiin35
11.@Greeneliton
12.@bebegim-gel
13.@Yariiimm
14.@aziz misafir
15.@SchonerDuft
16.@TgNcNc

17.@Z2ytin
18.@benderyayimki
19.@hamzam06
20.@teacheralla
21.@Eren6161
22.@papatyakokankadin
23.@Eylul16
24.@cennetkokulumm
25.@Huzur45
26.@Ozgenin annesi
27.@ Siyahkelebekkk
28.@

HAMİŞ SAYIMIZ :)=====> ŞUAN 1

LİSTEMİZİN GÜNCEL HALİ YENİ ARKADAŞLARIM SİZLERİ DE EKLEDİM

BİR SÜRÜ BR ŞEYLER YAŞADIM HİÇ BİRİNİZ YORUM YAZMADI İNSAN BİR YORUM YAPAR :d:d:d
yine kendimi hamiş miyim acaba demelere geldi :) ay artık 2019 inşallah en çok hamiş haberi aldığımız sene olur inşallah aralık 2 doğum günüm en büyük hediye gelse keşke

Allah kolaylık versin canım. Çocuk yetiştirmek zor hele şu devirde. Neyseki eşin yardımcı oluyormuş. Herkesin evladını iyilerle karşılaştırsın rabbim
Amin canım gerçekten evlad yetiştirmek zor ama yinede evladr evlad için yanıyoruz
rabbim herkese bu duyguyu tattırsın sağlıkla

Allah buyuktur kardes gelince durulur inisAllah..
aslinda cocuklari enerjilerini atacak kafa dagitacak seylere yönlendirmeliyiz cocuklar zaten ev okul dort duvar arasinda onlarda hakli
benim piyano kursuna gidiyor canım Tekirdağda da kareteye gidiyordu
sarı kuşak aldı hatta ama burda karete yok başka spor bulacağız burda

ay canım hayırlı uğurlu olsun hemen eklyorum ilk sırada ve ilk hamişimizsin

KIZLAR BENİM DE ADET GÜNÜM GELE GİDEN YOK GEÇEN AY BİR HAFTA ERKEN OLMUŞTUM BAKALIM PAZARTESİNE KADAR BEKLEYECEĞİM
İkinci güzel haber de senden gelir inşallah canım. Neden olmasın :)
Amin canım gerçekten evlad yetiştirmek zor ama yinede evladr evlad için yanıyoruz
rabbim herkese bu duyguyu tattırsın sağlıkla
Evet canım canları sağolsun da tek . İnşallah bizlerde tadarız o duyguyu

piyano mu super valla. benim kziinda resim yetenegi var. bende ilerleyen senelrde kareteyi dusunuyorum inisAllah ..
ogretmenimiz hic yonlendirme yapmadi maalesef.
kizim yarismada dereceye girdi ama siralamada giremedi. kazanamadi yani . oda birsey . ama ben kursa gonderemem maddi acidan .
devletin bu ozel yetenegi olan cpcuklara el atmasi lazim da ogretmen bizi sinava bile yonlendirmedi neyse o konulara girmek istemiyorum bikac ogrenci var herseye onlar giriyo .
sonunda mudur ve okul kizimin farkina vardi benim cabamla ama sonuc olarâk kazanamayinca cocuk uzuldu ben gene heveslendiriyorum ama iste tek basima nekadar cabalarsam. onun bakis aciisi cok farkli hafizasina kaziyo herseyi. dersleride super hatta ama bizi o yetenek sinavina yonlendirmediler hic. bilsem sinavina . iste belli basli kisiler var zaten herseye onlar gidiyo ne mukemmel bu cocuklar anlamiyorum hem kosu hem resim ya aklina gelen hersey bunlarda mubarekk

Amiin canım..Allah razı olsun Allah büyük inşallh..

Sağol canım güzel dileklerin için inşallah. aminnn..

Aynen dediğin gibi canım erkek çocukları baya zor. Seni öyle iyi anlıyorum ki. Bizimki de 2.sınıf. Ödevi durup yapsa yarım saat ama biz 2 saatten aşağı yapamıyoruz. Süreklide başında olamam kendi işime gücüme bakıyorum ama durur mu haylaz gelir bişey sorar yok tuvaleti gelir yok canı bişey ister yok susar yok gezinir keçileri kaçırtır annesine
Sen ergenlik dedin bende geçen gün düşündüm şimdi bu kadarsa ergenlik zamanı naparız diye şimdiden gözüm korktu. Allah yardımcımız olsun canım.

Ne güzel eşinde yardımcı oluyormuş. Bebek gelince de inşallah zorlanmadan düzene oturtursun canım .

Canım ben bugün yoğun olunca bakamadım. Güzel dualarına yürekten amin. İnşallah meleğin doğum gününde annesine en büyük en güzel hediye olur. Ben yıllar önce anneler gününde öğrenmiştim anne olacağımı öncesinde de bunun hayalini çok kurmuştum. Çok şükür hayalime kavuştum. İnşallah seninde öyle olur. Mutluluktan havalara uçacağın unutulmaz bir doğum günü olur inşallah.

Bende karate gibi savunma sporlarına göndermek istiyorum canım. Bu devirde hem çok lazım hemde ona bir aktivite olsun istiyorum. Sen kaç yaşında yollamıştın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…