2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Rabbim hayırlı ve sağlıklı gebelik nasip etsin kucağına sağlıkla al kuzunu inşallah

Rabbim hayırlı ve sağlıklı gebelik nasip etsin kucağına sağlıkla al kuzunu inşallah

Amin canım hepimize inşallah. Rabbim sana da hayırlısıyla sağlıcakla yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım. Çok güzel duygular bunlar tadını çıkar zaman geçmiyor demişsin ama inan bana her hali ayrı bi güzel. Senin ilk mi olacak kısmet olursa.

Tadını çıkarıyorum canım benim ikinci oğluşum geliyor allah razı olsun güzel dileklerin için
ben ikinci evladım için tüp bebek tedavisi gördüm hamile kaldım o süreçte 10 kg almıştım zaten onu veremeden düşük oldu ve gebeliğim sona erdi arkasından ertesi ay doğal yoldan bu kuzuya gebe kaldım şimdi de 10-11 kg aldım 95 kgyim oda beni çok zorluyoır büyük oğlumda bu kilo ile doğuma gitmiştim bunda ise doğuma var, anlayacağın yüksek kilo beni zorluyor
Yoksa ikinci kez hamile kalmak için ne süreçlerden geçtim 6 yıl bekledim rabbim kimsenin içinde bırakmasın evlad hasretini hayırlısı ile sağlıkla nasip etsin inşallah

Canım şimdi anladım seni Rabbim senin yardımcın olsun. Güzel duaların içinde Rabbim senden de razı olsun. Zor zamanlar atlatmışsın. Ama doğal yoldan kuzucuğunun sana sürpriz yapmasına çok sevindim. Kendi hamileliğimden biliyorum kilo hamilelikte baya zorluyor. Yemen nasıl canım iştahın açık mı yoksa artık bünyemi sana kilo aldırıyor.

Yemem olması gereken gibi aslında 24. haftaya kadar daha kontrolsüz idim dr şekerden şüphelendi iki kere yükleme oldu şükür çıkmadı ama kontrollu olmam gerekiyormuş

Yemem olması gereken gibi aslında 24. haftaya kadar daha kontrolsüz idim dr şekerden şüphelendi iki kere yükleme oldu şükür çıkmadı ama kontrollu olmam gerekiyormuş

Canım bundan sonra belki de daha kontrollü kilo alacaksın. Benim yengemde hamilelikte 25-30 kg arasında kilo aldı ve çok üzülüyordu doğumdan sonra nasıl vericem diye çünkü kendisi aynı zamanda tiroid hastası kilo vermesi maalesef kolay olmuyor. Ama emzirmek ve bizim yeğen sayesinde o kadar kilo verdi ki doğumdan önceki kilosunun bile altına düştü. Olumlu düşünelim inşallah sende doğumdan sonra sıkıntısız kolayca kilo verirsin.

Ben ilk oğlufmda 27 kilo aldım allahın izniyle verilir kilo buna takılmıyorum kaldıki bu gebelik öncesinde haşimato troid hastası olduğumu öğrendim inşallah bende veririm doğum sonrasında

sen tedavi görüyormusun, ilk bebeğini mi istiyorsun

Yengemde aynı senin gibi haşimata tiroit hastası canım uzun zamandır hatta. Seni çok iyi anlıyorum canım son aylar aslında heyecanın ve sıkıntıların tavan yaptığı ay olduğu için sanki hiç geçmez gibi geliyor. İnş ikinizde bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatırsınız. Doğumdan sonra da herşey çok çok güzel olur. Ben tedavi görmüyorum canım. Bir oğlum var 8 yaşında. Şimdi ikinciyi düşünüyorum temmuzda ilk denememizi yapmıştık hiç beklemiyordum çünkü tek denemeydi. Ama kısmet bu ya tuttu ve hamile kaldım. Tabi güzel sonuçlanmadı. Boş gebelik çıktı ve haftalarca git gelden sonra 10. haftalıkken hastanede ilaçla düşük yaptırıldım arkasından kürtaj. Şimdi 3 ay korunuyoruz kısmet olursa aralıkta tekrar başlıcaz.

Allah razı olsun
Maşallah ilk aydan gelmiş inşallah yeniden sağlıkla ve hayırlısı ile gelir
Allah bağışlasın oğluşunu benimde 11 yaşında bir oğlum var canım

Allah razı olsun
Maşallah ilk aydan gelmiş inşallah yeniden sağlıkla ve hayırlısı ile gelir
Allah bağışlasın oğluşunu benimde 11 yaşında bir oğlum var canım

Amin canım inşallah hayırlı zamanda sağlıcakla gelir. Senin de yavruların Allah bağışlasın canım. Rabbim evlatlarımızı korusun sağlıklı bir ömür versin onlara acılarını hiç bir zaman yaşatmasın.

listemiz yeni seneye inşallah hep hamiş hamiş diye ilerleyecek inşallah amin adet günlerinizi bildirim yaparsanız isimlerinizin yanına eklerim

listemiz yeni seneye inşallah hep hamiş hamiş diye ilerleyecek inşallah amin adet günlerinizi bildirim yaparsanız isimlerinizin yanına eklerim

Tamam canım zamanı geldiğinde adet tarihimi bildiririm. Şimdilik dualarım sizlerle inşallah bir sürü hamile haberleriyle hep beraber bu güzel sevinci yaşarız.

Hayırlı olsun inşallah ilk sıradayım hayırlı haberler vermek nasip etsin rabbim hepinizle birlikte aminnn
Canım benim ne heyecanlısıydır şimdi inşallah sağlıklı embriyoların olur. Benim transferim yatın saat 10:30 da . Rahim kalınlığı en son 8,3 tü yapılacak transferim inşallah tutunurlar sağlıkla hayırla

ayy canım benım sorma valla. heyecanlıyım. kac yumurta cıkcak kaı döllenecek vs aklımda deli sorular. canm inşallah ama inşallah hayırlıs saglıklı evlatların olurrr.

ayy canım benım sorma valla. heyecanlıyım. kac yumurta cıkcak kaı döllenecek vs aklımda deli sorular. canm inşallah ama inşallah hayırlıs saglıklı evlatların olurrr.
Embriyologdan haber beklerken de hergün heyecanlanacaksın inşallah kaliteli olur hepsi sana sıkıca tutunurlar. Elimizden geleni yaptık gerisi ya nasip inşallah

canim hosgeldin Allah bidaha gostermesin inisAllah saglikla alirsin kucagina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…