2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ya bu ovulasyon testleri ise yararmi yapsammi gene . karar veremedim neyse olanlari kullanmak daha mantikli suan kismetse olur nasipten otesi yok iste

günaydin kizlar. cumartesi kontrole gittim ordan da köye gittim yazamadim. 8 olmus rahim kalinligi. o gün vajinal neopogen yapildi. yarin tekrar kontrol edecek insallah artmistir. ne yapacagim bilmiyorum bu rahim kalinligi meselesini o kadar ilaca bana misin demiyor. persembe transfer olacak yarin bir problem cikazsa ya nasip bakalim gerisi. sizler nasilsiniz.

günaydin kizlar. cumartesi kontrole gittim ordan da köye gittim yazamadim. 8 olmus rahim kalinligi. o gün vajinal neopogen yapildi. yarin tekrar kontrol edecek insallah artmistir. ne yapacagim bilmiyorum bu rahim kalinligi meselesini o kadar ilaca bana misin demiyor. persembe transfer olacak yarin bir problem cikazsa ya nasip bakalim gerisi. sizler nasilsiniz.
canım 8 iyiki rahim kalınlığı için birde bu ölçük cumartesi gününden perşembeye kadar daha artar merak etme allahın izniyle
Allahım emeklerini boşa çıkarmasın inşallah kybaban nasıl oldu

Ben iyiyim ağırlaştım 32. haftayı bekliyorum 4 gözle izne çıkmak için

canım 8 iyiki rahim kalınlığı için birde bu ölçük cumartesi gününden perşembeye kadar daha artar merak etme allahın izniyle
Allahım emeklerini boşa çıkarmasın inşallah kybaban nasıl oldu

Ben iyiyim ağırlaştım 32. haftayı bekliyorum 4 gözle izne çıkmak için
insallah artar canim evet fena degil 8 insalalh daha da artar da umudumuz artar. dedem ameliyat olustu canim. iyi sükür haftasonu gittik gördük.
iyiyim hamd olsun 29 ekim tatilinde kız kardeşim nişanlanıyor
mersine gideceğiz mutluyum epeyidir gitmedim memlekete babamı çok özledrim
annem düşük tehlikesi sırasındagelmişti sağolsun

sen nasılsın
kardesinin yuvasi huzurlu mutlu olur simdiden hayirli olsun canim. senin de dogum iznine az kaldi. babalar özleniyor kizlar en cok babalarini özlüyor nedendir bilmem bende de ayni

insallah artar canim evet fena degil 8 insalalh daha da artar da umudumuz artar. dedem ameliyat olustu canim. iyi sükür haftasonu gittik gördük.

kardesinin yuvasi huzurlu mutlu olur simdiden hayirli olsun canim. senin de dogum iznine az kaldi. babalar özleniyor kizlar en cok babalarini özlüyor nedendir bilmem bende de ayni

ben kybaban olarak biliyordum çok geçmiş olsun tekrardan

allah razı olsun cümlemizin yuvasına rabbim huzur mutluluk bereket nasip etsin inşallah
babalar özeldir :KK200:

iyiyim hamd olsun 29 ekim tatilinde kız kardeşim nişanlanıyor
mersine gideceğiz mutluyum epeyidir gitmedim memlekete babamı çok özledrim
annem düşük tehlikesi sırasındagelmişti sağolsun

sen nasılsın
Oooo dugun varr:))
anam herkes evleniyo bu ara bizdede 2 tane var dugun:)) biri gitti biri kaldi:))
Allah tamamini erdirsin inisAllah
mutlu huzurlu yuvasi olsun inisAllah

sen izne nezaman cikican kiz rapor alsana rahatsizsan:KK66: dinlen canim yorma kendini
canım tayin çıkmadığı dönemde ve düşük tehlikesi olduğu dönemde kullandığım raporlar ile tüm rapor hakkımı bitirdim artık heyet raporu olmal onuda almak çok zor
19 kasımdan sonra 32. hafta ile izne çıkacağım doğuma kadar biraz daha dişimi sıkmam gerek

canım tayin çıkmadığı dönemde ve düşük tehlikesi olduğu dönemde kullandığım raporlar ile tüm rapor hakkımı bitirdim artık heyet raporu olmal onuda almak çok zor
19 kasımdan sonra 32. hafta ile izne çıkacağım doğuma kadar biraz daha dişimi sıkmam gerek
az kalmis . Allah yardimcin olsunn

Canımmm inşallH her sey yolunda gider bende pers opu olcam heyecanlı ce endişeliyim

Kuzum benim az kalmış cok şükür bugünlere :))

X