2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

artık bir sene daha bitiyor....
yeni sene 2019 için listeyi yeniden düzenleriz başlığın yenilenmesisni istedm bakalım

canım persembe opu olacak . ama yumrutam az 3 tane söyledi kuzum ikide küçük varmıs onlardan umutlu degılım
sağlıkla geçsin döllensinler inşallah
çok yumurtada kalite azalıyor benim 8 yumurta 5. güne gidemedi ikisi 4. gün embriyosu olarak trnasfer oldu hatırlarsan
onun için önemli olan sayı değil kalite rabbim sana sağlıklı ve hayırlı evlad/ evladlar olarak dönmesini nasip etsin inşallah

YENİ LİSTEMİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN BİZLERE İSMİNİ ATLADIKLARIM YA DA YAZDIRMAK İSTEYENLER HABER VERSİNLER HAMİŞ ARKADAŞLARIMIZ BİZLERE DUA ETSİNLER ALLAH HEPİMİZİN KUCAKLARINI HAYIRLARLA SAĞLICAKLA DOLDURSUN HAYIRLARLA SAĞLICAKLA EVLATLARIMIZI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN BİZLERE AMİN..

YENİ LİSTEMİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN BİZLERE İSMİNİ ATLADIKLARIM YA DA YAZDIRMAK İSTEYENLER HABER VERSİNLER HAMİŞ ARKADAŞLARIMIZ BİZLERE DUA ETSİNLER ALLAH HEPİMİZİN KUCAKLARINI HAYIRLARLA SAĞLICAKLA DOLDURSUN HAYIRLARLA SAĞLICAKLA EVLATLARIMIZI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN BİZLERE AMİN..
Amin

*** !!!*** 3 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 120 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2019 İÇİN YENİ LİSTE :KK68:

1.@svd_a
2.@arkadasimes
3.@darkgirl1906
4.@aysefeytum
5.@aaynaa
6.@Cennetul Mualla
7.@eslemvera

8.@limoncicegi41
9.@ZehreNur
10.@ayllllliiiin35

11.@Greeneliton

12.@bebegim-gel
13.@Yariiimm
14.@aziz misafir

15.@SchonerDuft
16.@TgNcNc
17.@Z2ytin
18.@benderyayimki
19.@hamzam06
20.@teacheralla
21.@Eren6161
22.@papatyakokankadin
23.@Eylul16

HAMİŞ SAYIMIZ :):anneadayı::KK200::emir_bebek:=====>
Hepsinin yakın zamanda muradlarına sağlıkla kavuşmaları dileğiyle

aaynaa aaynaa canım hepinize merhaba.. Rabbim sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepinize. Beni de listeye eklersen sevinirim canım. Her ne kadar kürtajdan dolayı çalışmalara aralıkta başlıcak olsam da bu topikte sizler ile sevicimizi üzüntümüzü paylaşmak isterim.

X