2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Hayırlı olsun inşallah ilk sıradayım hayırlı haberler vermek nasip etsin rabbim hepinizle birlikte aminnn

Canım benim ne heyecanlısıydır şimdi inşallah sağlıklı embriyoların olur. Benim transferim yatın saat 10:30 da . Rahim kalınlığı en son 8,3 tü yapılacak transferim inşallah tutunurlar sağlıkla hayırla
rahmin kalinlasmis iyi nar suyundanmi acaba ???
inisAllah Amin Allah im yardimcin olsun

yok canım benım kusur musur yok.yirim senı güzel kalplim
giii oorreetttmmmeennn
yarin okul yokmu sen sabahci degilmisin yat uyu:)))
benim kiz sabahci valla cok sorun oluyo gec yatinca yapamadigim soru olunca sana sorcam az kopya verirsin zaten veliler yapoyo hep:)
ben once ona yaptiriyom sonra kontrol ediyom gerciii

giii oorreetttmmmeennn
yarin okul yokmu sen sabahci degilmisin yat uyu:)))
benim kiz sabahci valla cok sorun oluyo gec yatinca yapamadigim soru olunca sana sorcam az kopya verirsin zaten veliler yapoyo hep:)
ben once ona yaptiriyom sonra kontrol ediyom gerciii
evet canım sabahcıyım ama yarın opu varya okula gıtmıycem. :))) ayıp ettın her daım desteklerım .

Hayırlı olsun inşallah ilk sıradayım hayırlı haberler vermek nasip etsin rabbim hepinizle birlikte aminnn

Canım benim ne heyecanlısıydır şimdi inşallah sağlıklı embriyoların olur. Benim transferim yatın saat 10:30 da . Rahim kalınlığı en son 8,3 tü yapılacak transferim inşallah tutunurlar sağlıkla hayırla
inşallah canım hayırlısıyla sağlıcakla bebeğin gelir ilk sen bismillah dersin hamiş haberlerine gerisi de gelir...
canım tüp bebek tefavisi ne kadara mal oldu

evet canım sabahcıyım ama yarın opu varya okula gıtmıycem. :))) ayıp ettın her daım desteklerım .
anam sabahtanmi opu nebilim ben okula gidersin sandim genede ...
neyaptin valla dualarim seninle Rabbim emeklerini bosuna cikarmasin vatana millete hayirli evlatlar nasip etsin sana Amin Amin Amin Allah im yardim etsin sana. kiz hacet namazi kilipta gir opu ya

inşallah canım hayırlısıyla sağlıcakla bebeğin gelir ilk sen bismillah dersin hamiş haberlerine gerisi de gelir...
limonda cevap verirde sana. bi tanidigim olacakti iste dr yastan dolayi ve bazi sebeplerden dolayi tup bebek olmadan olmaz demis onlar asilama icin gitmistiki kendisinin 1 cocugu var. tup bebekle olur ancak oda 10 bin tl demisler enaz vazgecmisler. paradan sebep. dedim bende 10 bin lira icin 5 sene sonra inisAllah keske demezsin. 3 evleri var . .
herhalde bazi seylerin onemi kisiden kisiye degisiyor.
dedim o boyle diyosa be olemmm :)))
ben bile asilama olurum diyorum denerim ya sonra 5 sene sonra pisman olursam .neolacak zaten pesine dogurmadigima pismanim.velasil canim aklinda kalacagina yap .. tabi tutmayinca o para cope gidiyo o iste cok uzucu stresemi yanican giden parayami. zaten senin cocugun yok ya devlet karsiligo galiba onlarin cocugu vardi ozele gitmisler sanirim..
sen asilama oldunmu valla dedinsede unuttum kusurabakma .
bende boyle seyleri yeni ogreniyorum netten izledim asilamayi.

birde nacizane fikrrim tedavi gorurken kimseye dememek lazim herksein sormasi cevap verince de yuzlerinin aldigi ifade yok bosver bilmemne insanin moralini alt ust ediyo moral icin pek kimsye dememeli bence

Embriyologdan haber beklerken de hergün heyecanlanacaksın :halay: inşallah kaliteli olur hepsi sana sıkıca tutunurlar. Elimizden geleni yaptık gerisi ya nasip inşallah :KK200::anneadayı:

Canım senin de transferin varmış Rabbim yardımcın olsun inşallah herşey yolunda gider bize ilk sıradan ilk güzel haberi veririsin. Dualarımız seninle ve tüm bekleyenlere. Rabbim hayırlısıyla tez zamanda önce karnımızı sonrada kucaklarımızı doldursun. :anneadayı::emir_bebek::KK200:

inşallah canım ilaclar 1500 işlemler 900 tuttu

limoncicegi41 limoncicegi41 bugün rabbim yüzüne baksın hayırlı haberlerini alalım inşallah
Amiinn canım inşallah. Çıktım opudan iyiyim kac yumurta oldugunu yarın öğrenecekmişim

anam sabahtanmi opu nebilim ben okula gidersin sandim genede ...
neyaptin valla dualarim seninle Rabbim emeklerini bosuna cikarmasin vatana millete hayirli evlatlar nasip etsin sana Amin Amin Amin Allah im yardim etsin sana. kiz hacet namazi kilipta gir opu ya
Canım hacet namazı kılamadım bilmiyorum çünkü. Çıktım iyiyim
Merhaba canım inşallah herşey yolunda gider hayırlı haberlerini verirsin.
Allah razı olsun canım

inşallah canım ilaclar 1500 işlemler 900 tuttu

Amiinn canım inşallah. Çıktım opudan iyiyim kac yumurta oldugunu yarın öğrenecekmişim

Canım hacet namazı kılamadım bilmiyorum çünkü. Çıktım iyiyim

Allah razı olsun canım
kiz bilmesende bi Fatiha okuyarak 2 rekat namaz kilsaydin dinde zorlama yok Allah duani biliyo Suphesiz Sah damarimizdan yakin. 2 rekat kilsanda olur du. sonra dua etseydin icinden geldigi gibi. internetten buyuk Hacet duasi var Turkcesindende okusana olurdu. bende cok bilmiyorum ayrica ..

kızlarr merhabaa. yarın opu olcam. dün son iğneyi vurdum. kasıklarım cok agrıyo. opudan önce catlayacaklar dıye aklım cıkıyor. dualarınıza talibim :) @svd_a canım senın de yarın transferın vardı. rahim istenilen kalınlıga geldı mı?? aklımdasın inşallah yarın senın ıcınde her sey yolunda gider.
eğilip kalkma ağır kaldırma birşey olmaz kç yumoş oldu söylediler mi? güzel haberlerini bekliyorum .

X