2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

ben işe başladım hayırlısı ile evde iken iyi idik ama tüm gün oturarak vakitgeçirmek paşayı sıkıyor arada dolanıyorum oda iyidir sanırım dr gideceğiz bu hafta
canim ya Rabbim seni bi avazda kurtarsin.
hamile degilim.ultrosanda bisey yok . kan tahlili istedi ciksin konusucaz dedi.

canim ya Rabbim seni bi avazda kurtarsin.
hamile degilim.ultrosanda bisey yok . kan tahlili istedi ciksin konusucaz dedi.
yumurtlamamissin dedi bazen oluyo dedi dedim kurtajami bagli oyle olsaydi normal 1 kez adet oldum kurtajdan sonra onu olmazdin dedi . nebilim kafam karisti .stres bilmemne bisuru sey saydi olabilir diye.
oldu bi dunya demekki normal olmayan seyler var bende kendimde anormalim zaten

Yaaaaa nasıl yaaaa bu kadar gecikmeden sonra kırmızı mı olurmuşş tövbeeee
kizz ultrusonda bakti yok simdi kan testinin cikmasina 1 saat var. cocuk okulda onu alcam simdi.bende sastim ovulasyon testinede inanmiycam artikkk..
nasip iste olmayinca olmuyo. kan da da hamile degilim cikacak bence ama yaptiralim dedi iste dr

kizz ultrusonda bakti yok simdi kan testinin cikmasina 1 saat var. cocuk okulda onu alcam simdi.bende sastim ovulasyon testinede inanmiycam artikkk..
nasip iste olmayinca olmuyo. kan da da hamile degilim cikacak bence ama yaptiralim dedi iste dr
cıktı mı kan tahlilin ? kuzum hayırlısı dıyecez daha ılk defa denedın du bakalım

onemsiz adetle atilacak kistim varmis baska bisey yok . 3 ay bekle dedi .yeni kirtaj oldun rahmin kendini toprlarlasin olmuyosa gel dedi tedavi icin. nebilim ya kafa oldu bidunya gene. 1 haftadan faxla gecikirse gel dedi

X