2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Ben geçen aralık ayında doğum beklerken 40+6 günlük bebeğimin karnımda kalbinin durduğunu öğrendim normal doğum yaptım çok zor günlerdi o yüzden daha cesaret edemiyorduk ama inş bi sıkıntı olmadan olursa rabbimin bize en güzel hediyesi olacak

canımm naptın bu ay mı transfer olacak? bende bu ay baslıyorum. doktorum yenıden baslattı ıgnelere. ınsallah bu kez tamamlamak nasip olur.
Canım bende yarın muayene için gidiyorum nasipse başlıyorum. Muayenede bir problem çıkmazsa dondurulmuş transfer için hazırlıklara başlıyorum. Sen başladın mı
Rabbim sağlıkla hayırla kucaklamak nasip etsin inşallah

Canım bir iki güne adrt olucam yum geliştirici iğnelerw baslıycaz

Herkese merhaba kızlar nasılsınız

iyiyiz hamd olsun canım. Maşallah seninde kontrol iyi geçer ve hayırlısı ile transferin olur
güzel haberlerini alırız inşallah tüm kalbimle hayırlısı ve sağlıkla rabbim evlad/evladlar nasip etsin inşallah sana ve tüm isteyen arkadaşlara

Allah yardimcin olsun.guzel haberlerle inisAllah
İnşallah canım
Canım bir iki güne adrt olucam yum geliştirici iğnelerw baslıycaz
Hadi hayırlısı inşallah canım. Ben gittim dra ilaçlara yatın başlıyorum. Rahim kalınlığı istenilen seviyeye gelirse bir sıkıntı çıkmazsa intralipit tedavi uygulayacakmış transfer öncesi. İnşallah herşey güzel olur hepimiz için
Çok sağol canım inşallah hayır olur yüzümüz güler. Yatın başlıyorum ilaçlara nasipse

canım senınde hayırlı olsun tedavın. intralipit tedavı nasıl bırsey bılmıyorum aama inşallah bu kez hayırlısıyla olacak.sen şimdi adetın hangı donemındesın?
bırde senın zaten embrıyon var. neden ılac kullanacaksın ki tekrar.

Canım çok teşekkürler inşallah hayırlı haberler alırız. Bugün adetin dördüncü günündeyim. İntralipit tedavi bağışıklık sistemi için veriliyormuş embriyonun tutunmasını kolaylaştırmak içinmiş. Embriyom var canım evet rahim kalınlığını artırmak için ilaç kullanıyorum. Benim rahim kalınlığım çok zor istenilen kalınlığa ulaşıyor.

Nar suyu muydu kalınkastıran hatırlamıyorum ama cok iyi sonuc alanlar varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…