2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Bilemiyorum kuzu ya belirti aramamak gerekli bence
yani aynen dogru soyluyosun 4 senedir her ay belirti vardi bende canim psikolojik olarak:)
bi degisisklik yok. belki hastaligimla alakalidir ilac almayi kestim cunku nebiliyim ya bilmiyorum doktora gidince cikacak artik yapacak bisey yok hayirlisi Allah tan

Ya evet eğer ssk ile anlaşması olan özel bir hastane varsa düşünüyorum fiyatta önemli tabi . 2 ay denicem . Prowomen kullanacam oyle yaptırayım diyorum
bence kullan onlarin faydasi vardir illaki benim esimde sorun yok ama iste o genede biseyler kullaniyo. sorun yok kullanma diyorum o kullanacak illa . nebilim ya . Rabbim neyi vesile kilip verecegi belli olmaz. Veren Allah iste bunlar vesile.
dene aklinda kalmasin .bende folik asit kan ilaci doktor verdi . biyerde okudum folik asit yumurtlamayi duzeenlemeye yardimciymis.

Abla merhaba tekrardan hsg çektirdim herşey normal yazıyor raporda hafif bir adet sancısı hissettim okadar çok teşekkür ederim sana da önerdiğin için gayet ilgili bir doktordu cevat bey
Çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine güzel haberlerini alırız inşallah hep böyle

Biz de tup bebek denemesi yaptik ama orta kalite embriyo edilebildi, 3. günde transfer edildi. Bekliyorum ama umutsuzum.
Ben hadi çabuk gelin hemen transfer olmalı ikinci gün embriyosu transferi yapilan arkasin pozitif gördüğünü biliyorum ve şuan o melek annesinin kucağında Ağustos ayında doğdu öyle düşünme rabbim ol dese olur NGS pgt yapılmış 5. Gün AA kalite emriyonunda tutmadığını gordum bu yüzden olumlu düşün derim bol bol su iç rahimde kasılmaları azaltıp tutunmayı kolaylaştırıyor protein ağırlıklı beslen

folik asit kullaniyorum duzenli sekilde. testi gecikince bikac gun yapmistim normalde 30. gunu hemen olurum ama?? cikmadi iste neyse bakacaz artik. valla canim suan kac gun once yaptim onuda unuttum ne desem yalan olur ama 1 haftayi gecmistir tahminimce . bilmiyorum
Rabbim mucizesini hayırlısı ile nasip etsin inşallah

özel hastanelerde aşılama raporu geçiyor mu bilgin var mı ? sadece devlet ve üniversitelerde mi geçiyor
ssk ile anlasmasi varsa hastanenein geciyor. ben iki asilamami da özel medicana hastanesinde yaptirdim.
Olmaz mı abla moral motivasyon herşeyden önemli ben de bol bol dua ediyorum hepinize
gelmis gecmis olsun vesile olsun insallah

Evet teşekkür ederim bunu da atlattım çok şükür :)
çok şükür kuzu en önemlisi de temiz çıkması şimd önündeki 4 ayı güzel değerlendir tüpler iyice açıldı .
yani aynen dogru soyluyosun 4 senedir her ay belirti vardi bende canim psikolojik olarak:)
bi degisisklik yok. belki hastaligimla alakalidir ilac almayi kestim cunku nebiliyim ya bilmiyorum doktora gidince cikacak artik yapacak bisey yok hayirlisi Allah tan
acide kan versen mi acaba ? en azından önlem almış olursun bir durum varsa söktürücü kullanırsın gibi ?
bence kullan onlarin faydasi vardir illaki benim esimde sorun yok ama iste o genede biseyler kullaniyo. sorun yok kullanma diyorum o kullanacak illa . nebilim ya . Rabbim neyi vesile kilip verecegi belli olmaz. Veren Allah iste bunlar vesile.
dene aklinda kalmasin .bende folik asit kan ilaci doktor verdi . biyerde okudum folik asit yumurtlamayi duzeenlemeye yardimciymis.
folik asiti düzenli içmiyorum ki hep unutuyorum . alarm kurayım en iyisi ben
ssk ile anlasmasi varsa hastanenein geciyor. ben iki asilamami da özel medicana hastanesinde yaptirdim.

gelmis gecmis olsun vesile olsun insallah
ücret ne adar ödedin . ünv. yaptırdığımda 400 tl gibi bir ödeme aldılar . ama çok pisti heryer

Ben hadi çabuk gelin hemen transfer olmalı ikinci gün embriyosu transferi yapilan arkasin pozitif gördüğünü biliyorum ve şuan o melek annesinin kucağında Ağustos ayında doğdu öyle düşünme rabbim ol dese olur NGS pgt yapılmış 5. Gün AA kalite emriyonunda tutmadığını gordum bu yüzden olumlu düşün derim bol bol su iç rahimde kasılmaları azaltıp tutunmayı kolaylaştırıyor protein ağırlıklı beslen

Cok sagol,moral oldu bana:) Ya hayirlisi neyse o olsun diyorum. Saglikli embriyolarim varsa insallah tutunsunlar,ama saglikli degilse de negatifi gorursem uzulmemeye çalışırım . Iki asilama denedik olmadi, bu tup bebek denemesi de olmazsa bir daha deneriz ne yapalim. Her sonuca hazirim

Cok sagol,moral oldu bana:) Ya hayirlisi neyse o olsun diyorum. Saglikli embriyolarim varsa insallah tutunsunlar,ama saglikli degilse de negatifi gorursem uzulmemeye çalışırım . Iki asilama denedik olmadi, bu tup bebek denemesi de olmazsa bir daha deneriz ne yapalim. Her sonuca hazirim
moral bozma bak ben 3 tüp tedavisi gördüm 1 transfer bile olamadım pgt ayağına. tüm param boşa gitti . üstüne ilk şılama ile hamile kaldım . mucizeydi . çünkü dr bana hamile kalamazsın donasyonla bile çocuğun olmaz dedi . yumurta kalitesiz diye dedi bunları üstüne doğal yolla hamile kaldım ikisi sonuca ulaşmadı ama oluyormuş bak . biraz kendine vakit ayır tedavi sürecine kadar olacak allahın izni ile

çok şükür kuzu en önemlisi de temiz çıkması şimd önündeki 4 ayı güzel değerlendir tüpler iyice açıldı .

acide kan versen mi acaba ? en azından önlem almış olursun bir durum varsa söktürücü kullanırsın gibi ?

ücret ne adar ödedin . ünv. yaptırdığımda 400 tl gibi bir ödeme aldılar . ama çok pisti heryer
Tamam bugün doktoruma da göstercem denicem bakalım hayırlısıyla:)

canim ya ben kendi gittigim doktordan baskasina gitmek istemiyorum .cunku test negatifti . yani ona aklim erdi olsaydi pozitof cikardi. he evet yapali cok oldu gec dollenmistir belki test bozuktur hamileyimdir . bilmemem Allah bilir. belki de hastaliktan dir iste buyuzden baska doktora kan bile vermem:KK66:)) onceden doktordan agzim yandi kist icin verdigi ilaclarmi beni bu hale getirdi yani buda olabilirmis. pregesteronum calismiyodu simdi daha yeni 2. kez histereskobi oldum ondan istemiyorum . doktor fobisi oldu bende ya :)

neden dırekt tup bebek yaptırmıyorsun. bana rapor cıktı sana da cıkar. asılamayı es gectıler.
msj gözümden kaçmış kuzum ben direk tüp bebek yaptırdım ama bana son tüp tedavisinde yumurta kaliten kötü denildi pgt için gitmiştim o zaman . gözüm bir daha kesmiyor tüp bebek süreç çok zor yıprtıcı benden çok şey götürdü .

canim ya ben kendi gittigim doktordan baskasina gitmek istemiyorum .cunku test negatifti . yani ona aklim erdi olsaydi pozitof cikardi. he evet yapali cok oldu gec dollenmistir belki test bozuktur hamileyimdir . bilmemem Allah bilir. belki de hastaliktan dir iste buyuzden baska doktora kan bile vermem:KK66:)) onceden doktordan agzim yandi kist icin verdigi ilaclarmi beni bu hale getirdi yani buda olabilirmis. pregesteronum calismiyodu simdi daha yeni 2. kez histereskobi oldum ondan istemiyorum . doktor fobisi oldu bende ya :)
anladım canım. doktor değiştirmemek en iyisi zaten . sil baştan kendini anlatmak yoruyor insanı

X