2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

limoncicegi41 limoncicegi41 nasılsın kuzum HCG düşmeye basladimi
Canım mesajını şimdi gördüm en son pazar baktırdıgımda 45 idi ve adet oldum. Düşmüştür sanıyorum . yarın tekrar ölçtürcem yazarım canım . Sen nasılsın ufaklık nasıl:)

Ben de onu merak ediyorum inşallah herşey yoluna girer
ah kuzum her sey yoluna girdi sayılır. İyiyim daha iyi olacagım doktorum bu ay tüp bebeğe baslayalım dedi .korunayım mı dıye sordum . Yok dedi. Korkuyorum yine böyle olur diye

Canım mesajını şimdi gördüm en son pazar baktırdıgımda 45 idi ve adet oldum. Düşmüştür sanıyorum . yarın tekrar ölçtürcem yazarım canım . Sen nasılsın ufaklık nasıl:)

ah kuzum her sey yoluna girdi sayılır. İyiyim daha iyi olacagım doktorum bu ay tüp bebeğe baslayalım dedi .korunayım mı dıye sordum . Yok dedi. Korkuyorum yine böyle olur diye
Adet olduysa sıfırlama olmuştur bende iyiyim ne olsun koşuşturmaca kışlık hazırlık yapıyorum tayin hala çıkmadı benim canım ona sıkılıyor

pekmez yiyorum. yaz diye yemiyodum.
dun oyle duyunca hemen dun basladim:))
Çok iyi yapmışsın ciğer seviyorsan bol bol tüket
aminn canim insallah

merhaba bende senin gibi üc tüp bebek iki asilama iki de ilacla deneme yaptim dis gebelikler bir gebelik kaybi kimyasallar yasadim. yarim rahim degilim ama yolum kolay degil. mersindeymissin konyada ali acar var bir gitmeni görüs almani tavsiye ederim. netten de bir arastur istersen. gercekten insan yoruluyor ümitsizlige kapiliyor, maddi manevi yipraniyor biliyorum ama iste bir ümit deyip yola devam ediyoruz. Allah hayirlisini versin insallah. tez zamanda kucagini doldursun.

kansizlik icin aile hekimin ilac baslasin canim. birde et yemeklerinin yaninda yogurt ayran yeme emilimini azaltmasin.
şuanki durumun ne ?

Korkma abla herşey olacağına varıyor en azından doktorun açık net konuşuyor ne yapacağını biliyorsun kalbini ferah tut

X