2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Herkese merhaba. Konu başlığı açıldığından beri 2 kez tüp bebek denememiz oldu. Ben umudumu kestim artık tedaviyi bıraktım. Umarım sizlerden güzel haberler gelir.
Canım tutmaması için Dr ne dedi nerde denedin tup bebeği dondurulmuş embriyon yokmu
Kaç yaşındasın
Bende tüp Bebek tedavisi gördüm tuttu düşük ile sonuçlandı arkasından doğal yoldan hamile kaldım rabbim sen isteyen tüm arkadaşlara hayırlı ve sağlıklı evladlar nasip etsin inşallah

Rabbim gönlüne göre versin inşallah sağlıkla ve hayırlısı ile nasip etsin inşallah rabbim

Kimyasal da olabilir yükseledebilir. İğne için 16. Gün baya geç adet döneminin bile yaklaşmış olması lazım

Amin canım sağol kv ameliyat olacak
Canım geçmiş olsun kyvdene neyden ameliyat olacak
Sen tedavi düşünüyor musun dondurulmus embriyo vardı senin dimi

Canım ben kullandım adetin 8. Günü basliyordum ben hergun akşam üstü 6 gibi evde testi yapardım en az 2-3 saat beklemiş idrar ile 20lik test yeterli olacaktır Canim güzel haberlerini bekliyorum inşallah

Kuzucuğum İyi diyelim iyi olsun. Memleketteydim bir süredir internetim de yoktu. O nedenle bir süredşr yokum burda. Sen nasılsın nasıl gidiyor?

Kuzucuğum iyiyim memleket havası yaradı.bildiğin üzere tüp bebek denememiz yarım kalmıştı bu adetle yeniden baslıycaz hayırlısıyla inşallah bu kez olur. Sen nasılsın cancağızım iyi misin?isim düşündünüz mü bebişe?

Süper dinlenmiş ve kafa dağıtmış olarak başlıyorsun hayorlo haberlerini bekliyoruz
Benim taşınma bitti şükür iyiyim çok şükür
İsim ben Ömer istedim abimiz mete Ömer Mete olacak Allah'ın izniyle

Çok şükür canım bende iyi sayılır gebelik sekerim çıktı diyet yapıyorum biraz zorluyor merak ettim bende seni göremeyince herşey yolunda olmasına sevindim öpüyorum

İyiyim çok şükür taşınma bitti yeni düzen kuruyoruz sen nasılsın alisverise başladın mı
Güle güle oturun inşallah canım çok şükür bende iyiym tetanoz aşımı yaptırdım bugün çok ağrıyor şeker yüklemesi yüksek çıktı falan uğraşıyoruz alisverise başladık aynen beşik aldık oda yapmiycaz şimdilik kullanmak nasip olursa bakalım sen ne yapıyorsun yozgattaydiniz dimi hazırlık yapmaya basladinMi

Ömer adını çokk severim çok efendi olurlar.metede hoş bir isim. adı gibi karakterli olur inşallah

Pirinç tatlı ve hamur işlerine dikkat et canim
Güle güle kullanın ben daha almadım bir şey Eylül sonu Ekim gibi alırım evet Yozgat'tayim evet canım

Canımsın allah razı olsun.allah kolaylık versin canım nerde yaptırıyosun tahlillerini takip doktorun kim?
Tahlili fAkultede yaptırdık yine emek hocaya mesaj attım dahiliye görsün dedi seka ya gittim oda endokrine yolladi birtane endokrin varmış İzmit'te sekada oda fakülteden randevu alamadık çok yogunmus oda diyetisyen e yönlendirdi ama hamileyim diye hiç sıra beklemedim öyle takip şimdi kadın doğum içinde fakülte ye gidicem yine bir sorun olmazsa ama emek hoca artık aşağı yönlendiriyor normal kadindoguma bKmiycak sanırım artık şuan öyle doktorum yok diyebilirim sen ne zaman basliycaksin

İnsallah güzel haberlerinizi alırız. Hem maddi hem manevi çok yıpratıcı bir süreç.

Amin canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bursa ART de denedim. 19 yumurtadan 3 tane kaliteli embriyo elde edildi. bir tanesi transfer edildi. 2 tanesi donduruldu. ilk denemede tutmayınca 2 ay sonra diğer 2 embriyo transfer edildi. Onlar da tutmadı. bütün tahliller tetkikler yapıldı Hsg, Histeroskopi vs. görünürde herşey normal eşimde de bi problem yok. Sadece tedaviye başlamadan önce Fsh 10.40 çıkmıştı. Bir kaç ay sonra tekrar hormon testi yaptırdım 5 e düşmüştü. Olmayınca olmuyor elden gelen bir şey yok. 2 yıl önce kimyasal gebelik geçirdim ben de bir daha pozitif sonucu göremedim.

FSH normal TSH alt hormonlara baktirdin mi anti tpo ve anti TG bunlar TSH iyi olsa da yüksek çıkıyor ben yıllarca hasimato tiroid hastasi olduğumu bilmedim bunlarda önemli arkadaşım rabbim tez zamanda sağlıkla nasip etsin inşallah
Güzel dileklerin için teşekkür ederim

Baktırdım canım her şey normal. Yapmamız gereken her şeyi yaptık. Zamanı değil demekki. Bundan sonrasını akışına bıraktık doğal yolla olmasını beklicez. Rabim ne zaman nasip ederse artık.

Canım emek hoca adete bir hafta kala baslıyalım dedi yani yarın yine baslıyorum iğnelere . Konakta etkan beye gitsene canım madem emek hoca artık bakmayacaksa. Ondanda cok memnun herkes

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…