2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Allah razı olsun canım sende artık bırakton dimi korunmayı. Doktorun bir yıl bebek olmazsa gel dedi dimi?ama bence yakında güzel haberler vereceksin bizeamin amin inşallah
evet canim doktor hormon testi yapmadi bana bi onu yapmadi adetin 3. gunu oluyo dedi onlar . iste daha once yaptirmadigim icin. bi dunya test yapti ama ne testi yapti bilmiyorum digerleri normal hersey normal dedi. bi cocugun var bekle 1 sene daha dedi nebilim olur Allah verirse dedi 1 yil bekle dedi. ben doktoruma cok guveniyorum gercekten yani . zaten maddi durumumu zorladim biseylerden kistim valla sirf onu hastaneye getirttim esimden Allah razi olsun. oteki doktorun verdigi ilaclari kullanip boyle olunca agzim yandi. kadinada narkozlu halimle oteki doktoru sikayet ettim . agladim ya . rezalett yani narkizlu halimle Allahim.
ya ama benim inanasim yok olmayacak gibi nebilim Allah tan umut kesilmez

Canım emek hoca adete bir hafta kala baslıyalım dedi yani yarın yine baslıyorum iğnelere . Konakta etkan beye gitsene canım madem emek hoca artık bakmayacaksa. Ondanda cok memnun herkes
Teşekkür ederim canım bu arada ben Başiskele de oturuyorum özel Kocaeli açıldı ya oraya bana çok yakın bir Dr. Var daha önce ilgi tiptaymis öner aynioglu hiç duydunmu ismini belki sen duymussundur bir sorayım dedim

evet canim doktor hormon testi yapmadi bana bi onu yapmadi adetin 3. gunu oluyo dedi onlar . iste daha once yaptirmadigim icin. bi dunya test yapti ama ne testi yapti bilmiyorum digerleri normal hersey normal dedi. bi cocugun var bekle 1 sene daha dedi nebilim olur Allah verirse dedi 1 yil bekle dedi. ben doktoruma cok guveniyorum gercekten yani . zaten maddi durumumu zorladim biseylerden kistim valla sirf onu hastaneye getirttim esimden Allah razi olsun. oteki doktorun verdigi ilaclari kullanip boyle olunca agzim yandi. kadinada narkozlu halimle oteki doktoru sikayet ettim . agladim ya . rezalett yani narkizlu halimle Allahim.
ya ama benim inanasim yok olmayacak gibi nebilim Allah tan umut kesilmez
Canım uzun süre hastalık yaşadığın için karamsar olmuşsun. Bi tane olmus bi tane daha olmaması için hiç bir meden ypk allahom hayorlısını versin

Teşekkür ederim canım bu arada ben Başiskele de oturuyorum özel Kocaeli açıldı ya oraya bana çok yakın bir Dr. Var daha önce ilgi tiptaymis öner aynioglu hiç duydunmu ismini belki sen duymussundur bir sorayım dedim
Aaaa bende başiskeledeyim inşallah bi gün bulusup görüşürüz o dediğin doktoru hiç duymadım tatlım burda bize yakın gölcüğe doğru özel aile konak hastanesi varya ordada numan bey varmıs oda çok iyi diye duydum

Canım uzun süre hastalık yaşadığın için karamsar olmuşsun. Bi tane olmus bi tane daha olmaması için hiç bir meden ypk allahom hayorlısını versin
cok haklisin aynen oyle. cok ama cok dogru.. Rabbim seninde tez zamanda emeklerinin karsiligini Ser ise Hayr a cevirip verir. Amin burdaki butun kizlar inisAllah en kisa zamanda ve tabi isteyen herkes anneligi tadar Amin Amin

Canım geçmiş olsun kyvdene neyden ameliyat olacak
Sen tedavi düşünüyor musun dondurulmus embriyo vardı senin dimi
Canım teşekkür ederim bel fıtığı ameliyatı olacak ama iki ay sonraya ertelendi ameliyat beklemek istiyor biraz. Benim dondurulmuşum var dört tane ama merkez hakkında kararsızım canım. Umıtvtüp bebekte Cem beyi de düşünüyorum bir taraftan ya nasip. Şimdilik bekliyorum kışa inşallah. Sende ismine karar vermişsinn rabbim ismiyle yaşatsın inşallah

limoncicegi41 limoncicegi41 abla merhaba bayramın mübarek olsun
Nasılsın ne yaptın bayramdan sonra başlıcakmısınız?
Canım benim sana da iyi bayramlar. bende seni geçiriyordum aklımdan . Ben basladım iğnelerw adet olunca yum geliştirici ipnelerw baslıcan 2-3gün var adetime.sen nasılsın gelişme var mı?

X