2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Amin canim benim biz trabzonspora forvet buyutuyoruz inşallah:KK70: yeni geldik trabzondan.
Insallah Rabbim her isteyene tattirir evlat sevgisini beklemek zor imtihan zor ama meyvesi cok güzel emin olun..
oooo
:cool::cool:
sen nerelisin
dualarin icin sagol canim benim amin hepimizzz Allaha sukur bi kizim var 8 yasinda . benim hesaplarima gore 3. dogmustu ama 1 de kaldik. yinede sukurler olsun vardir Rabbimin bildigi ben tattim canim hamdolsun Allah olmayanada Rabbim versin nankorluk edemem burda okadar anneligi tatmak isteyen arkadaslar var Rabbim onlarin dualarini kabul eylesin Rabbim onlara evlat verzin. Amin Amin Amin . Sukurler olsun 1 tane var . aslinda su aralar daha dogrusu hastaligim iyilesti tekrarlamasin rahmim iyice temizlenir diye istiyorum ne bilim iste . insan bu ister 1 olur 2 ister 2 olur 3 ister evlat kardes guzel sey ama kizimin kardesi olsa cok iyi olur deliriyo bebek diye doktora gidince baktir diyo belki bebek vardir anne karninda diyo simdikiler alem

oooo
:cool::cool:
sen nerelisin
dualarin icin sagol canim benim amin hepimizzz Allaha sukur bi kizim var 8 yasinda . benim hesaplarima gore 3. dogmustu ama 1 de kaldik. yinede sukurler olsun vardir Rabbimin bildigi ben tattim canim hamdolsun Allah olmayanada Rabbim versin nankorluk edemem burda Sukurler olsun 1 tane var . ama kardesi olsa cok iyi olur deliriyo bebek diye doktora gidince baktir diyo belki bebek vardir anne karninda diyo simdikiler alem
Tabi ki insallah kardesi olur kızının dünyada en güzel miras kardeştir. Rabbim tüm isteyenlere versin. Ven aslen arsinliyim kocam tonyalı. Ama benim tarafim kaşüstünde yaşıyor

Burda üye olanlar 2018de hamile kalipta 2019da da bebeğini kucağına alacaklarda katilabilirmi

nasilsiniz kizlar
bugun sonuclarim cikti .iyilesmisim . yinede senede 1 kontrolum var. doktor 1 sene bekle bebek icin dedi. zaten.ben herseyi doktora birakmistim bekliycez bakalim. Allah hepinizin dualarini kabul etsin Ya Rabbim .
Amin Amin Amin
canim senin icin cok sevindim. insallah iyilestigin haberini aldigimiz gibi hamilelik haberini de aliriz.
Saye- Saye- canim sen nasilsin dinlenebildinmi dugun telasindan
iyiyim canim dügün telasi bitti nöbetler basladi. kv geldi rahatsiz belki ameliyat olma durumnu var bende durumlar karisik.

canim senin icin cok sevindim. insallah iyilestigin haberini aldigimiz gibi hamilelik haberini de aliriz.

iyiyim canim dügün telasi bitti nöbetler basladi. kv geldi rahatsiz belki ameliyat olma durumnu var bende durumlar karisik.
Amin canim hepimizin hepimizin.
Amin
nesi var canim cok gecmis olsun Allah sifa versin kv ne Rabbim
kimseye muhtac etmesin kimseyi hastalikta zor anam bakmayada adam lazim insana Allah etrafindaki insanlarin bile vicdanlisini versin

canm sikkin. caglafma ignesi vurulali 16. gun. hala igne etkisi olblr diyorlar kandada pozitid. gebelkk testinde de uzjlsemmi sevinsemmi bilemedm
16 gun hala etkimi gosterirmis kim dedi sana moral bozmak icinmi dedi. ben bilmiyorum da bisey diyemiycemde
yani kandada testtede poz itif ee hamilesin yani yanlismi anladim ben.
ee neye uzuluyosun Allahim ne guzel iste demekki hamilesin
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin. darisi tum isteyenlere

Canım asetin 3.günü bakılan testler var amh,fsh progesteron,prolaktin vs hepsini istemeyebilir. Canım hsg yi ben bi arastırma hastanesinde bi de cevat beye cektirdim.arastırmadaki faciaydı.ama cevat beyde hafif bir agrı hissettim .korkma git cevat beye
Bana özel hastanede bir doktor dedi ki ağrısız mı? Öyle hsg mi varmış felan dedi sanmıyorum ben pek dedi de ondan tekrar sordum abla inanırmısın adet söktürücü kullanıyorum yarın sabah son tableti alcam hala olmadım bayramdan sonraya planlamıştım herşeyi

Soğan kürü denesen hemen eritir o . Çok geçmiş olsun . Dış gebelik geçirdiğini nasıl anladılar
Ben 2 kere geçirdim ilkinde de ikincisinde de değerim çıkmadı geri düştü geri çıktı sonra ikincisin de kürtaj olsun kesin tanı için kürtaj sonrası değer artmaya devam edince kesin tanı konuldu 2 doz kemoterapi iğnesiyle sonlandırıldi yaklaşık 1 ay sürdü sonlanması

Ben 2 kere geçirdim ilkinde de ikincisinde de değerim çıkmadı geri düştü geri çıktı sonra ikincisin de kürtaj olsun kesin tanı için kürtaj sonrası değer artmaya devam edince kesin tanı konuldu 2 doz kemoterapi iğnesiyle sonlandırıldi yaklaşık 1 ay sürdü sonlanması
Dış gebelik mi mol gebelik mi geçirdin bahsettigin mol gebeliği anımsattı bana

Bana özel hastanede bir doktor dedi ki ağrısız mı? Öyle hsg mi varmış felan dedi sanmıyorum ben pek dedi de ondan tekrar sordum abla inanırmısın adet söktürücü kullanıyorum yarın sabah son tableti alcam hala olmadım bayramdan sonraya planlamıştım herşeyi
Canım benim stresli bi dönemden mi geçiyorsun ya da kullandıgın ilaç gecikmene neden oldu. Hakkında hayırlısı olsın bende gecen ay adeti bekledikce gelmedi . İnsan sinir oluyor

Amin canim hepimizin hepimizin.
Amin
nesi var canim cok gecmis olsun Allah sifa versin kv ne Rabbim
kimseye muhtac etmesin kimseyi hastalikta zor anam bakmayada adam lazim insana Allah etrafindaki insanlarin bile vicdanlisini versin
Sağol canım amin inşallah Allah tüm hastalara şifa versin. Bel fıtığı ameliyatı olacak karar verirse . Ben çalıştığım için çok ilgilenemeyeceğim canım ama benim evde kalacak eşimin teyzesi de gelecek yardımcı olacak
canm sikkin. caglafma ignesi vurulali 16. gun. hala igne etkisi olblr diyorlar kandada pozitid. gebelkk testinde de uzjlsemmi sevinsemmi bilemedm
16. Güne neden iğne etkisi deniyor anlamadım. Sonucunuz kaç çıkıyor ki

Sağol canım amin inşallah Allah tüm hastalara şifa versin. Bel fıtığı ameliyatı olacak karar verirse . Ben çalıştığım için çok ilgilenemeyeceğim canım ama benim evde kalacak eşimin teyzesi de gelecek yardımcı olacak

15

Allah sifa versin canim annene

Canım benim stresli bi dönemden mi geçiyorsun ya da kullandıgın ilaç gecikmene neden oldu. Hakkında hayırlısı olsın bende gecen ay adeti bekledikce gelmedi . İnsan sinir oluyor
Haklısın abla 25 yaşındayım daha ilk defe böyle birşey oldu inanırmısın 1 gün bile aksamazdı stresli de değilim okadar pozitifim ki son 1.5 aydır spor yapıyorum sağlıklı besleniyorum kendime iyi gelmeyen insanlarla görüşmüyorum bile.
İlaçlardan bir sıkıntı oldu sanırım 10 gün beklicem gelmezse doktora gitcem ama bayram giriyor hsg için üzüldüm tek

Bebeği olmayanlar Zilhicce ayının 3. Günü Enbiya Süresinin 88-89-90-91.Ayetlerini okuyup Rabbimden Hayırlı evlat istesinler.

O gün evlat sahibi olmak isteyenlerin dualarının geri çevrilmediği belirtiliyor.

Bu Ayeti kerimler Rabbim Senden hayırlı salih ve sağlıklı bir evlat istiyorum diyerek salih bir niyet ile 3-7-21-41 veya 101 gibi tekli sayılar ile okunabilir.

Enbiya süresi 88-89-90-91 ayetler
فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّيْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِي الْمُؤْمِنِينَ
وَزَكَرِيَّا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ

فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَوَهَبْنَا لَهُ يَحْيَى وَأَصْلَحْنَا لَهُ زَوْجَهُ إِنَّهُمْ كَانُوا يُسَارِعُونَ فِي الْخَيْرَاتِ وَيَدْعُونَنَا رَغَبًا وَرَهَبًا وَكَانُوا لَنَا خَاشِعِينَ
وَالَّتِي أَحْصَنَتْ فَرْجَهَا فَنَفَخْنَا فِيهَا مِن رُّوحِنَا وَجَعَلْنَاهَا وَابْنَهَا آيَةً لِّلْعَالَمِينَ

Festecebnâ lehu ve necceynâhu minel gamm(gammi), ve kezâlike nuncil mu’minîn(mu’minîne).

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne).

Festecebnâ lehu, ve vehebnâ lehu yahyâ ve aslahnâ lehu zevcehu, innehum kânû yusâriûne fîl hayrâti ve yed’ûnenâ ragaben ve reheben, ve kânû lenâ hâşiîn(hâşiîne).

Velletî ahsanet fercehâ fe nefahnâ fîhâ min rûhinâ ve cealnâhâ vebnehâ âyeten lil âlemîn(âlemîne).

Biz de duasını kabul ettik ve kendisini kederden kurtardık. İşte biz mü’minleri böyle kurtarırız.
Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.
Biz de onun duasını kabul ettik ve kendisine Yahya’yı bağışladık. Eşini de kendisi için, (doğurmaya) elverişli kıldık. Onlar gerçekten hayır işlerinde yarışırlar, (rahmetimizi) umarak ve (azabımızdan) korkarak bize dua ederlerdi. Onlar bize derin saygı duyan kimselerdi.
Irzını korumuş olan kadını da (Meryem’i de) hatırla. Ona ruhumuzdan üflemiştik. Kendisini de, oğlunu da âlemlere (kudretimizi gösteren) birer delil yapmıştık.
Bugün kızlar okuyun

X