2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

kızlar birşey soracağım bilen varmı bilmem bu gün kan testi yaptırdım 2 çıktı şükür 10 günde 62den 2ye düşmüş
değer iki iken benim yumurtlama oluyor sanırım test yapıyorum çünkü bu normal mi

Ya benim düşmüştü değerim biliyosunuz ben kimyasal diye rahattım 1
Ne demeli valla bilemedim . Gecmis olsun.Allah seni saglikla bebgine kavustursun. Zamani degilmis demeli boyle seyler gelince basina yoksa insanin morali berbat oliyo moral cok onemli

Bugün 320 çıktı artmaya devam ediyor bir de zaten düştü sonra tekrar arttı abla

Ne demeli valla bilemedim . Gecmis olsun.Allah seni saglikla bebgine kavustursun. Zamani degilmis demeli boyle seyler gelince basina yoksa insanin morali berbat oliyo moral cok onemli
Hayırlısı olsun napalım bir müddet düşünmüceğim ara vercem

Canım bunu yeni okudum. Ama yinede dıl gebelik demek için cok cok erken hele hele hemen iğne yapması bilemiyorum canım ya burda kolay kolay ipne yapmıyorlar. Gözetimde tutup acil bir durum olursa müdahale ediyorlar
Abla yapmadı hemen iğne bekledi hastaneye aldı artış devam etti bir de çok çok arttı önceki gibi değildi sonra kürtajla bi rahmini temizleyelim dedi yine düşmedi arttı Bayar’ın son yaptı iğne ona rağmen artıyor ama gözetim altında tutuyorlar baya ilgileniyorlar özel hastanedeki gibi değil

Haklısısın canım ama dış bile olsa bekliyorlar kendi kendine düşsün diye
canım tüpte ne kadar çok kalır ve büyürse tüpe zararı o kadar fazla oluyor ondan kese görünmesini beklese 1500leri görmesi gerek en az oda tüpün patlamasına ve iç kanama geçirmesine neden olabilir bu gerçekten sıkıntı ben geçen seneki ilk tanıştığımızdaki psikolojimi hatırlarsın

allahın izniyle tez zamanda atlatırsın arkadaşım seni çok iyi anlıyorum benimde geçen sene kürtaj sonrası hcg artışı oldu 580leri filan gördü dr rahim içi gebelik olsa idi tahliye ile düşmüş olması gerekti dedi ve riske girmeden bir doz iğne vurdu ve şükür düştü darısı sana olsun sağlıkla atlatırsın inşallah

adet görünce rahim filmi çektir iyi bir merkezde tüplerde bir sıkıntı olmalı iki senin bu ikinci oluyor dimi canım
iyice araştırılmalı bu husus

Biraz dinlenip kistin küçülmesini beklicez sonra bir müddet daha dinlenip hsg çektircem bakalım çok yıprandım artık ara vermek istiyorum bir müddet

Kızlar bir konuda fikir istiyorum lütfen okursanız yardımcı olun.
18 nisan- 18 temmuz arası 3-4 ay kadar folik asit içtim hamile kalamadım. Doktor 3 ay iç bırak. 6 ay içinde kalmazsan bi daha başlayalım dedi.
Şu an tekrar folik asite başlayım mı?? İçmezsem çok büyük eksiklik mi?? En son 7 ay önce içmişim folik asiti folidoce içmiştim.

Bu konuda ben kendimi ornek veriyim. Ben hamilelik oncesi falan hic kullanmadim ama hamile kalmadan once doktorada gitmedim belki gitseydim verirdi oncesi. Hamileyken de verdi kullandim ve dogumdan sonrada verdi yine kullandim.sezeryan olmustum. Yani velasil folik asit kullanmakla olcak diye bisey yok Allah verirse verir o sadece vucudu hazirliyo diye biliyorum. Bebek anneden almasin diye. Oyuzden de ben olsam doktoru dinlerdim genede en iyisini sen bilirsin. Burada bu konuda daha bilgili arkadaslarda var. Yada enazindan onlarda fikrini soyler.... not : icimden yazmak geldi eskiden folik asit mi vardi eskiler tas gibi valla....:))))))
Bence doktorunu dinle

Gebelik öncesi 3 ay kullandm gebeliğimde 2 ay dvm etti o iki ayda da sürekli kullandm kürtajdan sonra doktorum devam et dedi tekrar bebek düşündüğüm için yani hala devam ediyorum benve kullanmalısın

Şey ben hamile kalmayı kolaşylaştırır diye sormadım:) sadece içmek çoook gerekli mi diye sordum. Teşekkür ederim cevabın için:)) sanırım bi kutu folidoce alıcam.

Gebelik öncesi 3 ay kullandm gebeliğimde 2 ay dvm etti o iki ayda da sürekli kullandm kürtajdan sonra doktorum devam et dedi tekrar bebek düşündüğüm için yani hala devam ediyorum benve kullanmalısın
Folik asiti içtiniz. Bitti hemen hamile mi kaldınızz. Benim gibi olan var mı acaba 3 ay içip 8-9 ay gebe kalamayann:)) şimdi gidip alıcam kuzum bi folidoce rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…