2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kızlar tüp bebekte hamile kaldıktan sonra kontroler için yine merkezde mi devam ettiniz yoksa hastanede mi yaptirdınız gebelik takibinizi malum özel muayneler biraz tuzlu geliyoda

Kızlar 5. 6. Haftalarda cok sık idrara cikiyormusunuz ilk günler çoktu ama azaldı şimdi olumsuz giden bir durummu yani rahim buyumuyor bu yüzden ihtiyaç hissetmiyormuyum diye dusunduruyor beni
canım korkma bi sorun yoktur inşallah bir dahaki muayenen ne zaman. progestana devam ediiyorsun değil mi?

canım korkma bi sorun yoktur inşallah bir dahaki muayenen ne zaman. progestana devam ediiyorsun değil mi?
İnşallah canım progestan a devam muayne cumartesi emek hocadada salı olcak inşallah güzel haberler alırım o kadar umutsuzlandmki hafta sonundan beri sanki yatıyorum da öyle her an düşük olcakmis gibi

İnşallah canım progestan a devam muayne cumartesi emek hocadada salı olcak inşallah güzel haberler alırım o kadar umutsuzlandmki hafta sonundan beri sanki yatıyorum da öyle her an düşük olcakmis gibi
canım benım ya o hissi cok ıyı bılıyorum. ama korkutma kendını canım. sen keseyı görmüştün değil mi? allahın ıznıyle olmaz bısey. bu arada bende salıya randevu aldıum emek hocaya . büyük ihtimal denk geliriz :) yakama kırmızı gül takayım mı :)))

ayy hadi hayırlısı canım inşallah güzel bir başlangıç olur biz salı günü 11 gibi gitcez sen kaçta gidiyorsun randevu alma dedi bana 11 gibi gelirsin bakarız kalp atışına dedi inşallah karşılaşırız inşallah canım bu başlangıç olurda bebişlerimiz le buluşuruz ileryen zamanlardada ne güzel olurr...

canım benım randevum 13.30 da valla süper olur tanısırız görüşürüz. :) bu sürecte destek oluruz bırbırımıze :)

Kizlar kontrolden geldim 2 kese gorundu. Allah izin verirse 2 bidikla yolumuza devam edecegiz. Rabbim her isteyen kuluna hayirlisi ile bu duyguyu tatmayi nasip eder insallah
ayyy çok sevindim canım gözün aydın sağlıkla kucağına al minnoşlarını inşallah

@tuğken nerde hiç görünmüyor

Hayırlı olsun canım kaçıncı gün embriyosu
Allah güzel haberler almayı nasip etsin
İnşallah güzel artar canım
bugün 9.günüm 3.gün orta kalite g3 tek embriyom vardı canım.bugün predictor early erken gebelik yaptım sabah gözle zor görülür silik çıktı.güvenmedim öğlen freely ucuz gebelik testi aldım o da predictorda biraz daha belirgin anında silik çıktı.ilaçların etkisi sence hala devam ediyormudur.

canım çatlatma iğnesi etkisi geçmiştir bence 10 gün geçmeli iğne üzerinden inhşallah güzel haberlerini alırız arkadaşım seninde

Ç
Artik normal bi hamileden farkin yok. Herhangi bir hasaneye gidebilirsin. Ne kdr rahat olursan o kdr iyi bundan sonra.
Çok teşekkür ederim cevap için ya kese muayenesi 400 istiyorlar yerde uzak evime yakın hastane var yürüme mesafesi oraya gitmek istiyorum bi yandanda birşey olur diye korkuyorum

Yok cnm benim de çıkmıştı 9.günde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…