2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım bizim değerler aynıynı inşallah bende pazartesi gitcem bende görürüm iki kese inşallah

Insallah gorursun canim ki kan degerlerimiz yakindi buyuk ihtimalle goreceksindir. Kalp atislarinin sesi yoktu ama nokta gibi bisey yanip sonuyodu kalp atislari dedi doktor. Muhtemelen sende oyle gorursun. 15 gun sonraya cagirdi kalp atislarini duymak icin.

Insallah gorursun canim ki kan degerlerimiz yakindi buyuk ihtimalle goreceksindir. Kalp atislarinin sesi yoktu ama nokta gibi bisey yanip sonuyodu kalp atislari dedi doktor. Muhtemelen sende oyle gorursun. 15 gun sonraya cagirdi kalp atislarini duymak icin.
Aminn cnm

Ç

Çok teşekkür ederim cevap için ya kese muayenesi 400 istiyorlar yerde uzak evime yakın hastane var yürüme mesafesi oraya gitmek istiyorum bi yandanda birşey olur diye korkuyorum

Neeeyy kese gormek icin 400 mu istiyorlar. Yok bacim yok ne isin var orda. Ayni seyi devlet hastaneleride goruyor universite hastaneleride goruyor. Devlet hastanelerininde prof. Doktorlari var. Icin rahat etmezse prof. Doktordan randevu alirsin bi guzelde gorunursun. Ozel hastaneler cok acimasiz yaa

Neeeyy kese gormek icin 400 mu istiyorlar. Yok bacim yok ne isin var orda. Ayni seyi devlet hastaneleride goruyor universite hastaneleride goruyor. Devlet hastanelerininde prof. Doktorlari var. Icin rahat etmezse prof. Doktordan randevu alirsin bi guzelde gorunursun. Ozel hastaneler cok acimasiz yaa
Aynen cnm bu merkez çok iyi bir yer ama önce muanelere 250 veriyoduk şimdi gebelik takibi için 400 diyorlar birde araba yok taksi parası en az 50 TL ilaçlarıda özel olduğu için devlette karsılamıyo adam zaten 2 bin maaş alıyo

canım çatlatma iğnesi etkisi geçmiştir bence 10 gün geçmeli iğne üzerinden inhşallah güzel haberlerini alırız arkadaşım seninde
amin canım inşallah cuma günü hastanede test günüm inşallah bebişim bizimle hayırlısıyla sağlıcakla. bugün silik çizgilerle babasını yolcu etti eşim istemişti test yapmamı gitmeden ne çıkacak diye.

Sende var mı gebelik belirtisi bende hiç birşey yok

Ne guzel iste canim. Rahat gecer insallah bundan sonrasinda. Kiminde hemen 4. Haftada mide bulantilari basliyor cok sukur bendede su ana kadar yok. Ama kasiklarima sanci giriyor arada ve bi dolgunluk var sanki. O yuzden cok dikkat ediyorum hareketlerime. Kimininde bulantilari 6. Haftadan sonra basliyormus. Bunyeden bunyeye degisen bisey galiba. Insallah bu sürecimiz cok rahat gecer canim

Ne guzel iste canim. Rahat gecer insallah bundan sonrasinda. Kiminde hemen 4. Haftada mide bulantilari basliyor cok sukur bendede su ana kadar yok. Ama kasiklarima sanci giriyor arada ve bi dolgunluk var sanki. O yuzden cok dikkat ediyorum hareketlerime. Kimininde bulantilari 6. Haftadan sonra basliyormus. Bunyeden bunyeye degisen bisey galiba. Insallah bu sürecimiz cok rahat gecer canim
Ben korkuyorum bi sorun çıkar diye benimde tek göğüsleri mde dolgunluk ve ağrı var bide kasık agrılarım var başka birşey yok bende korkuyorum bi sorun var mı diye

Benin 5. Gün embriyosuydu 8.gün kanda çıktı 9 gün idrarda baya baya belli çıktı 10.hun 331 çıktı 12 .gün 856 çıkktı doktor %90 ikiz dedi
5.gün 2 tane embriyo transferiydi öle mi canım maşallah. Darısı başıma benim 1 tanecik 3.gün orta kalite g3 embriyosuydu
Sanırım o yüzden baya silik çıktı :)

X