2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kizlar kontrolden geldim 2 kese gorundu. Allah izin verirse 2 bidikla yolumuza devam edecegiz. Rabbim her isteyen kuluna hayirlisi ile bu duyguyu tatmayi nasip eder insallah :emir_bebek::emir_bebek:
:KK71::KK71:ayyy maşallahh kuzum yaaa hep istediğin gibi olduu çokkk sevındım canım. allah gönlüne göre verdi. cokk şükürr. allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım :)

İnşAllah kilo verirken beklemediğin anda normal hamile kalırsın:anneadayı:
Aminn inşallah canım duanızda beni de anarsanız sevinirim. Rabbim isteyen dileyen herkese ve bana nasip etsin inşallah
Kizlar kontrolden geldim 2 kese gorundu. Allah izin verirse 2 bidikla yolumuza devam edecegiz. Rabbim her isteyen kuluna hayirlisi ile bu duyguyu tatmayi nasip eder insallah :emir_bebek::emir_bebek:
Canım rabbim sağlıkla doğurmak nasip etsin miniklerini çok sevindim Allah gönlüne göre verdi hayırlı evlatlar olsunlar inşallah

Aminn inşallah canım duanızda beni de anarsanız sevinirim. Rabbim isteyen dileyen herkese ve bana nasip etsin inşallah cnm inşAllah en yakın zamanda seninde hamilelik haberini alırız

Canım rabbim sağlıkla doğurmak nasip etsin miniklerini çok sevindim Allah gönlüne göre verdi hayırlı evlatlar olsunlar inşallah

:KK71::KK71:ayyy maşallahh kuzum yaaa hep istediğin gibi olduu çokkk sevındım canım. allah gönlüne göre verdi. cokk şükürr. allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım :)

Allah razi olsun canim arkadasim benim. Zorlu bir surec beni bekliyor. Insallah yari yolda birakmazlar beni. Sonuna kadar saglikla hayirla tasiyabilirim yavrulari. Evet hep ikiz istiyordum Rabbim kolayligini verir insallah. Allah en tez zamanda sendende guzel haberler duymayi nasip eder insallah canim. Sizler artik benim dua ederken demisbaslarimsiniz. Benim ilk takip ettigim grup burasiydi ilk buraya yazmistim sikintilarimi tedavilerimi o yuzden ozelsiniz hepiniz benim icin :KK19:

Allah razi olsun kuzumm. Hayirlisi ile şu sureci bi tamamlasak bakalim. Sahrayada dedigim gibi siz benim dua ederken demirbaslarimsiniz artik :) insallah hepimizin sevinecegi guzel gunler gelecek yakinda...

Allah razi olsun canim arkadasim benim. Zorlu bir surec beni bekliyor. Insallah yari yolda birakmazlar beni. Sonuna kadar saglikla hayirla tasiyabilirim yavrulari. Evet hep ikiz istiyordum Rabbim kolayligini verir insallah. Allah en tez zamanda sendende guzel haberler duymayi nasip eder insallah canim. Sizler artik benim dua ederken demisbaslarimsiniz. Benim ilk takip ettigim grup burasiydi ilk buraya yazmistim sikintilarimi tedavilerimi o yuzden ozelsiniz hepiniz benim icin :KK19:
canım benım aklından kötü düşünceleri cıkar. bence hersey yolunda gidecek öyle hissediyorum :) his iste :) dogumdan sonra bır sure zorlanabilirsin :) o da olsun . canım benım duaların için allah razı olsun. aminnn diyorum.

Allah razi olsun kuzumm. Hayirlisi ile şu sureci bi tamamlasak bakalim. Sahrayada dedigim gibi siz benim dua ederken demirbaslarimsiniz artik :) insallah hepimizin sevinecegi guzel gunler gelecek yakinda...
Allah razı olsun canım inşallah bu süreç sağlıkla hayırla devam edecek sen be bebeklerin için. Rabbim kolaylık versin.

merhabalar arkadaşlar ben maalesef bu gün mucizemi kaybettim dr ilaçları bıraktırdı inşallah bu sayfadan daha çok güzel haberler alırım ama ben tüp bebek sürecini bitiriyorum. hepinizi tek tek öpüyorum sizden çok şey öğrendim arada yazarım sizlere allaha emanet olun

merhabalar arkadaşlar ben maalesef bu gün mucizemi kaybettim dr ilaçları bıraktırdı inşallah bu sayfadan daha çok güzel haberler alırım ama ben tüp bebek sürecini bitiriyorum. hepinizi tek tek öpüyorum sizden çok şey öğrendim arada yazarım sizlere allaha emanet olun
Hakkında hayırlı sı olsun cnm ama umudunu yitirme

ben de uzunca zamandir giremedim internettim azdi
AY Saka mi bu Aman Allahim
Allah yardimcin olsu n sindi gordum ay canim ne demeli bilemedim simdi Allah gonlune gore versin. Vardir bir Hayir hem bi oglun var senin Allah onu size bagislasin. Allah tan umut kesilmez. OL der olur hemde hic beklemedigin anda kismet hersey..Hersey gonlunce olsun .

Yaa çok üzüldüm canım sen iyi ol rabbim inşallah en kısa zamanda çok mutlu olacagin haberler almani nasip eder

Canım çok üzüldüm değerin düştü mü :KK43:

aaynaa aaynaa canım nasılsın neyapıyorsun.yoksun buralarda bu ara. Benide hamiş olarak eklermisin .Şükür bugün tüp bebek tedavim tuttu.Bugün sonucum çıktı .Pazartesi tekrar kan vericem.

canım canım benim cokk üzüldüm. o kadar emindim ki senin için herseyin yolunda gideceğinden .çok canım sıkıldı. acını yürekten paylasıyorum. bundada var bir hayır muhakkak. allahım güzel gönlüne göre versin arkadasım. habersiz bırakma bizi bende cokkk öpüyorum.

X