2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Saye- Saye- canım dün sanada pek yazamadım Dr. İyi haberler
Teşekkürler arkadaşım dua et yarın HCG sağlıkla artmış olsun
Sen nasılsın
Artacak tabiki ben inanıyorum Allah'ın izniyle haberlerini bekliyoruz yarın bende aynı sürekli kanama varmı diye bakmaktan yoruldum hafta sonunu bekliyoruz kontrol için inşallah bebisi ve kalp atışını görürüz umuduyla

yarın mı vercen tekrar kan?canım bende de ilk 58 cıkmıstı hatırlı yor musun iki gün sonra 243 olmustu hiç merak etme güzel güzel katlanacak ooo dün sınavda okudum yazdıkları nerdeyse cıglık atacaktım :))))
Canım benim yaaa darisi sana olsun
İnşallah güzel haberler veririm

(2.)41 YASİN-İ ŞERİF HATMİ ALINAN:7
(2.)41 MERYEM SURESİ HATMİ ALINAN :0
119 FETİH SURESİ ALINAN:21
24.484 FETİH SURESİ İLK AYET ALINAN:7900
70 BİN İHLAS-I ŞERİF ALINAN:8600
70 BİN KELİME-İ TEVHİD ALINAN:17300
4444 SALAVAT-I TEFRİCİYE ALINAN:2500
SALAVAT-I ŞERİF ALINAN :2900 Arkadaslar hayirli ve saglikli evlatlara anne olabilmek icin yukardaki tesbih ve sureleri okuyoruz duasi Beraat gecesinde Kabe de yapilacak katilmak isterseniz etiket yapip aldiginiz dua ve sure adedini yazabilirsiniz.

Sen nezamandir bekliyosun. Yasin kac Bi rahatsizligin varmi
bes yil oldu canim. bende pco var ve sol tüpüm tikali baska problem görünmüyor.
Canımın içi çok üzüldüm ya.. mevlam neylerse güzel eyler.var bunda da bir hayır. İnşallah vakti gelince olacak canım senin dee benimde ve dileyen herkesin
insallah canim nasip degilmis
Canim benim yaa cok uzuldum inanki. Rabbim sabir versin en tez vakitte bu sikintilarini unutturacak hayirli evlatlar nasip etsin hayirlisi ile insallah. Gecikiyorsa guzellesiyordur Allahin izniyle guzel haberlerini duyucaz burda.Dualarim her zaman sizinle
Allah razi olsun canim inslalah nasip olur bizlerede
Ben de bi gün yazabileceğim inşallah
Değerlerim hakkında
insallah canim tez zamanda

bes yil oldu canim. bende pco var ve sol tüpüm tikali baska problem görünmüyor.

insallah canim nasip degilmis

Allah razi olsun canim inslalah nasip olur bizlerede

insallah canim tez zamanda
Allah Ser ise Hayr a cevirip yuzunu guldursun arkadasim. Sen ve bebeginin olmasini isteyen herkesin yuzunu guldursun Rabbim . Bekleyenlere guc versin zor bir sinav.
Ama vardir bi Hayr
Mevlam gorelim ne eyler Mevlam ne eylerse guzel eyler

Allah Ser ise Hayr a cevirip yuzunu guldursun arkadasim. Sen ve bebeginin olmasini isteyen herkesin yuzunu guldursun Rabbim . Bekleyenlere guc versin zor bir sinav.
Ama vardir bi Hayr
Mevlam gorelim ne eyler Mevlam ne eylerse guzel eyler
sagol canim Allah razi olsun aminn insallah hepimizin yüzünü güldürsün rabbim

X