2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Benim sonucum negatif canım maalesef nasip değilmiş.

Canim benim yaa cok uzuldum inanki. Rabbim sabir versin en tez vakitte bu sikintilarini unutturacak hayirli evlatlar nasip etsin hayirlisi ile insallah. Gecikiyorsa guzellesiyordur Allahin izniyle guzel haberlerini duyucaz burda.Dualarim her zaman sizinle

Canım evet keseyi gördük ama etrafında kanama alanı var epey buyukmus hayırlısı olsun ama öyle üzgünüm ki uzun zaman sonra yine umutlanmistim

Ne dediki doktor canim. Ilaclarla duzeltemiyorlarmiki olusan riski. Progestane falan kullaniyorsundur heralde degilmi? Hemen olumsuz dusunme baska bir doktorada gosterirsin. Rabbim oraya kondurdu o korusun insallah ona emanet

Ne dediki doktor canim. Ilaclarla duzeltemiyorlarmiki olusan riski. Progestane falan kullaniyorsundur heralde degilmi? Hemen olumsuz dusunme baska bir doktorada gosterirsin. Rabbim oraya kondurdu o korusun insallah ona emanet
Amin canım Allah korusun hepimizin evlatlarını inşallah iki Dr. Gidiyorum canım digeride kanama var demişti kese etrafında progestan200 kullanıyorum sabah akşam birde bugün iğne vurdular bitane 10 gün sonra bir tane daha iğne olcakmis bakalım kalp atışını duyarsak daha umutlu oluruz dedi kese 8.3 mm mis kese şuan bir hafta geriden geliyor hayırlısı nasip ama üzüldüm yaa

Dikkat et canım Rabbim korusun siziinşAllah

Evet tüp bebek benimde 10.gün 331 12.gün 856 çıktı

Aa degerlerimiz yakinmis canim. Doktor ikiz olabilir dedimi sana. 13. Gunde 881 cikmisti benimde. Sali randevum kese gormeye gidicem bakalim nolcak. Hep icimde tedirginlik korku var. Rabbimden herseyin hayirlisi. Insan zor bulunca boyle oluyor heralde ayakta durmaya bile cekiniyorum. Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin isteyen her kuluna cifter cifter versin insallah

E

%90 ikiz dedi

Vauvv masallahh canim. Sonuna kadar saglikli sikintisiz bir gebelik gecirirsin insallah. Keseleri gorebildinmi peki canim. Benim sali gunu 5+5 olacak. Kalp atisi duyulmaz heralde ama kese gorunur insallahta biraz icim rahat eder.
Çok sağol cnm sende inşallah aynı yolda yürüdüğümüz tüm arkadaşlarda inşallah yok daha bana keseyi görmek için cumartesiye gün verdi

rabbim hayırlısıyla kat ve kat arttırsın inşallah canım.Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Bende transferin 6.günümdeyim.
Hayırlı olsun canım kaçıncı gün embriyosu
Allah güzel haberler almayı nasip etsin
İnşallah güzel artar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…