2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Ayyyy yerim senin kuzularini. Bende transfer edilirken ekrandan gordum ziplaya ziplaya rahme ilerlediler. Cok tatlislardi :)))
Rabbim simsiki tutundursun insallah emeklerinin karsiligini fazlasiyla gorursun insallah canim. Hep pozitif dusun ben hep olacak diye dusunuyorum. Hic aksini dusunup kendimi strese sokmuyorum. Tabikide korkum var ama hep olumlu dusunuyorum.Yarin test gunum heyecan dorukta

INCIK BONCUK canım naptın test yaptın mı bugun bende meraktan ölüyorum ay :) ikide bir sıteye gırıp bakıyroum ders aralarında guzel haber var mı dıye :))))

Yarim sabah kan vericem canim sonucu alir almaz yazarim. Bu gece uyuyamam heralde. Allahim sevinc gozyaslari akitir insallah

ayyy cok guzel canım ya hayırlısıyla inşallah muradına erersin. fotosu nasıl oluyor cok merak ettım. sakıncası yoksa atarmısın? 5 günlük embriyo değil mi?
Allah razı olsun canım inşallah aminn. Resmî atıyorum birazdan canım
Canım benim Allah inşallah yüzünü güldürsün yarın ki sonucunla denğnle birlikte bizde sevinelim inşallah :)) bende çok olumluyum canım nasip diyorum stresin kimseye faydası yok. Senin kuzucuklar sıkıca tutunsun benim ve A anneveoglusu nun kuzucukları da arkadan yetişip sevindirsin bizi inşallah

Insallah arkadasim insallahhh. Bu mubarek gunun yuzusuyu hurmetine Rabbim hepimizin gonlune gore versinn sevinc gozyaslari döktürsün insallah

Yarim sabah kan vericem canim sonucu alir almaz yazarim. Bu gece uyuyamam heralde. Allahim sevinc gozyaslari akitir insallah
Ee guzel haberler ver bize bugun su mubarek kandil gununde.... hayirli kandilller Allah hepimizi bebeklerine tez zamanda kavustursun. Ser ise Hayr a cevirip verain ya Rab su mubarek gunun yuzu suyu hurmetine ucunuzunde emekleri bosa gitmesin

Kizlaaarrrr Rabbime sonsuz sukurler olsun. Hemen cevap veremedim size yarim saattir sevincten hickira hickira agliyorum. Pozitif cikti. Ben yillarca hep bu ani beklemistim ben ne kadar hasretlik cekmisim ben ne kadar istemisim. Rabbim tüm isteyen kullarina nasip etsin insallah. Hic bir zaman Allahimdan umidimi kesmedim olmasa bile birgun hayirli bi sekilde olacagindan hic suphe etmedim. Allahima sonsuz sukur. Sizlerdende Allah binlerce kez razi olsun. Hepiniz destek oldunuz dua ettiniz iyki varsiniz

canım hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle çok sevindim tebrik ederim bizlerede dua et

canım hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle çok sevindim tebrik ederim bizlerede dua et

Allah razi olsun canim benim. Etmemmi Rabbim tez zamanda sizlerin tum isteyen kullarinin kucaklarini bos birakmasin. Ben halen şoktayim inanamiyorum. O kadar cok beklemistimki okadar hasretlik cekmistimki Allah kimseye yasatmasin isteyen herkese hemen versin Rabbim

sevincini tahmin ediyoruz canım çok iyi bak çok dikkat et hiç bişey yapma keyfini çıkar dokuz ay

Canım benim çok şükür hayırla sağlıkla gelsin inşallah bebeğin. Çoook mutlu oldum İnan bu mübarek günde Allah yüzünü güldürdü :))
ablamında böyle biri daha küçüktü diğerinden bi kız bi erkek oldu
Ağzın bal yesin canım ya inşallah bizede nasip etsin rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…