2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Kizlaaarrrr Rabbime sonsuz sukurler olsun. Hemen cevap veremedim size yarim saattir sevincten hickira hickira agliyorum. Pozitif cikti. Ben yillarca hep bu ani beklemistim ben ne kadar hasretlik cekmisim ben ne kadar istemisim. Rabbim tüm isteyen kullarina nasip etsin insallah. Hic bir zaman Allahimdan umidimi kesmedim olmasa bile birgun hayirli bi sekilde olacagindan hic suphe etmedim. Allahima sonsuz sukur. Sizlerdende Allah binlerce kez razi olsun. Hepiniz destek oldunuz dua ettiniz iyki varsiniz:cry::KK68:

Ay senin asina cok sevindim Allah emeklerini bosa cevirmedi .
InisAllah saglikla kucagina almayi nasip etsin.Allah bi avazda kurtarsin seni
:emir_bebek::emir_bebek:
Darisi butun isteyenlere

Kizlaaarrrr Rabbime sonsuz sukurler olsun. Hemen cevap veremedim size yarim saattir sevincten hickira hickira agliyorum. Pozitif cikti. Ben yillarca hep bu ani beklemistim ben ne kadar hasretlik cekmisim ben ne kadar istemisim. Rabbim tüm isteyen kullarina nasip etsin insallah. Hic bir zaman Allahimdan umidimi kesmedim olmasa bile birgun hayirli bi sekilde olacagindan hic suphe etmedim. Allahima sonsuz sukur. Sizlerdende Allah binlerce kez razi olsun. Hepiniz destek oldunuz dua ettiniz iyki varsiniz:cry::KK68:
Canım canım canım nasıl mutlu oldum bilsen internetim ypktu giremedim ancak geldim eve hemen baktım sana rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin çoklk şükür bin şükür darısı bize olsun canım valla ggözlerim doldu kuzum ya :) kaç cıktı hcg

kızlaaaaar bugün adetim 2 gün geçmişti klomenden diye düşündüm 4 yıl sonunda inşallah sonuna kadar gider bu defa... test yaptım pozitif kanda 249 çıktı inşallah hayırlısıyla devam eder hepimiz güzel haberler alalım mübarek günün hürmetine

kızlaaaaar bugün adetim 2 gün geçmişti klomenden diye düşündüm 4 yıl sonunda inşallah sonuna kadar gider bu defa... test yaptım pozitif kanda 249 çıktı inşallah hayırlısıyla devam eder hepimiz güzel haberler alalım mübarek günün hürmetine
Çok mutlu oldum böyle mübarek günde güzel haberler almak çok güzel Allah tamamına erdirsin

yaaa bugün ne güzel bir gün canımbenım allah saglıkla kucagına almayı nasip etsinn :) aşılamayada gerek kalmadı yasasınnn :)

MasAllah ne guzel haberler Allah tamaamini erdirsin... Hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin . Bizede dua edin hamisler

Çok güzel bir haber çok sevindim :) Allah sağ Salim kucaklamak nasip etsin canım
Saye- Saye- limoncicegi41 limoncicegi41 aaynaa aaynaa E Eren61 ve I ilkbahar hayırlı sağlıklı evladlar için hepimize dua ettim

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah
Canım Allah razı olsun bende dua ettim elimden geldiğince. İnşallah yüzümüzü güldür rabbim

allah razı olsun canım hepimizin duaları lkabul olur inşallah. naslsınn? test gunun kacı olacak? ayy allahım bı guzel haberde senden alalım :)
İyiyim canım merak var tutundu/tutundular mi
31 mart test günü canım inşallah rabbim hayırlı ve sağlıklı gebelik nasip eder

Ay senin asina cok sevindim Allah emeklerini bosa cevirmedi .
InisAllah saglikla kucagina almayi nasip etsin.Allah bi avazda kurtarsin seni
:emir_bebek::emir_bebek:
Darisi butun isteyenlere

Aminnnn Allahim razi olsun guzel dilekleriniz icin canim benimm.. Dun gece cok dua ettim sizler icin. Insallah tez vakitte Rabbim yollarinizi acar hayirli evlatlarla senlendirir sizi.

Canım canım canım nasıl mutlu oldum bilsen internetim ypktu giremedim ancak geldim eve hemen baktım sana rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin çoklk şükür bin şükür darısı bize olsun canım valla ggözlerim doldu kuzum ya :) kaç cıktı hcg

Ah benim canim arkadasim severim seni benn. O gozlerindeki yas insallah senin icin mutluluk gozyasi olur. Insallah tez vakitte sana simsiki tutunan evlatlarin olur. Cok dua ettim dun gece buradaki ismini vererek Rabbim biliyor. Allahim razi olsun hepinizden. Bu mubarek gunlerin hurmetine Allahim kimsenin kucagini bos birakmasin. Bu arada transferden 9 gun sonra 282 cikti degerim canim. Forumlarda bu deger ikiz gebelik gibi gorunuyor ama bakalim kismet. Insallah oyledir:KK73:

Son düzenleme:
X