2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

bir sorun çıkmadı dimi canım...rabbim o bebeği nasıl yoktan var etmişse öyle de korur,duanın gücüne inan...benim içinde ismen dua eder misin?ismim Emine,,,eşimin amelşyatının üzerinden 10 ay geçti dua et tez vakitte normal yolla hamile kalayım inşallah...dua istiyorum hepinizden...4yıllık evliyim...
ederim tabiki arkadaşım rabbim hayırlısı ile sanada sağlıklı hayırlı ve salih evladlad nasip etsin inşallah

2018 de anne olmak isteyen anne adayları anneler nerelerdesiniz ?
listemize girmek isteyenler buradaya yeni yılda da daha çok hamiş haberleri veririrz inşallah amin

evet canım dr ile görüşeceğim ilkinde yaşım gereği iki koyabilirsede ben tek isteyeceğim
ikinciye iki embriyo kalsın isteyeceğim tutmazsa
hayırlarla sağlıcakla seviniriz inşallah gülüm şimdi yumurtalar alındı ya daha yumurta oluşmayacak mı oluşuyor değil mi o embiriyolar da tabii hazır bekliyor oluyor yani demi

hayırlarla sağlıcakla seviniriz inşallah gülüm şimdi yumurtalar alındı ya daha yumurta oluşmayacak mı oluşuyor değil mi o embiriyolar da tabii hazır bekliyor oluyor yani demi
evet canım herşey hazır benim miyon alınıp rahim hazır olduğunda transferi bekliyorlar

Kızlar merhaba uzun zamandır giremedim benim transfer iptal olabilir. Rahim kalınlığını beğenmedi drum iki gün sonra belli olacak kesin durum sizler nasılsınız

Kızlar merhaba uzun zamandır giremedim benim transfer iptal olabilir. Rahim kalınlığını beğenmedi drum iki gün sonra belli olacak kesin durum sizler nasılsınız
hayırlısı olsun canım kalınlığunı ince mi buldu ?
senden de haberleri bekliyoruz kuzum..
ben de çarşambaya raporumu almaya gideceğim ilaçları alıp ilaçları nasıl kullanacağımızı öğreneceğiz artık haftaya da aşılama gününü söyler heralde

hayırlısı olsun canım kalınlığunı ince mi buldu ?
senden de haberleri bekliyoruz kuzum..
ben de çarşambaya raporumu almaya gideceğim ilaçları alıp ilaçları nasıl kullanacağımızı öğreneceğiz artık haftaya da aşılama gününü söyler heralde
Evet canım ince buldu maalesef. Seninde tedavin hayırlı olsun inşallah.@anneveoglusu sen nasılsın canım

olumsuz olma canım şuan tam olarak ne kadardır bebek istiyorsun bak benim 4 sene olacak ama umutsuz olmuyor bu işler bu ay aşılama tedavim başlıyor ilk aşılamam bundan önce maddi nedenlerden yarım kalmıştı o ilaçları boşu boşuna yemiş oldum ben de çevrem hep hamiş hepimize oluyor canım..
vazgeçmek yok inan hepimiz hayırlarla sağlıcakla sevineceğiz inşallah amin

canım benım biliyorum o hayalkırıklıklarını. banada öyle olmuştu. ben hayal kırıklıgı yasarken cevremde o hamıle bu hamile. onlar adına elbette sevınıyrodum ama hıc benım olmayacak gibiydi. ama gün doğmadan neler doağar. allah çokkk büyük canım benim. vakti gelecek azıcık daha sabır.

yalnız değilsin canım bende sendenim . Daha yeni benle beraber evlenen teyzemin 1 kızı var 2.5byaşında.Şimdide düşük dahil 3.gebeliğini öğrendim. Hamilelik haberleri geliyor. 3.yılımıza girdik ağustosta. Bu ayda olmadı femara yumurta takibi çatlatma iğnesi kulanmıştım.Gebelik testi 8.günde silik,11.günde negatif çıktı.yarın dr kontrolüm var. Bu ay da olmassa kasıma aşılama yaptırcaz inşallah. Allah büyük canım bol bol dua et nefsine yenik düşme inancını kaybetme Hayırlısıyla sağlıcakla gelecek bebişlerimiz. :)

Hep boyle oluyor. Adet olduktan sonra butun hayallerim umutlarim yikiliyor hafta sonu ne agladim ne agladim. Bi tanidigim tuplerini baglatmisti bide yumurta rezervi hic kalmamisti doktor olmasi zaten imkansiz demisti ama tedbir amacli baglatmisti yine. Ona ragmen yine hamile kaldi. Yani Allah istedikten sonra hicbirsey engel degil. Diyorum Allahim ben nasil bir gunah isledimde nasil bir eksigim varda bana layik gormuyorsun diyorum cok uzuluyorum bi bilseniz :KK61:. Esimle karar aldik ikimiz 1 ay icinde yuzbin tane estagfirullah cekicez. Gunahlardan arinmamiz lazimki dualarimiz tez vakitte gerceklessin. Allah hepimizin yuzunu guldursun kesinlikle tek kendime dua etmiyorum isterken hepimiz icin istiyorum. Rabbim isteyene versin aratmasin bu sikintilari ancak ceken bilir.

Asagi yukari 2 senedir istiyoruz aaynaa aaynaa cim. 1 klomen tedavisi ve 3 asilama yaptirdim ama olmadi malesef :KK43: umudumu yitirmiyorum eminimki bizim icinde hayirli bir zaman var ama o zamana kadar guclu duramiyorum cok uzuluyorum istemsizce kafama cok takiyorum dusunmeden edemiyorum. Allahin isine karisilmaz tabiki ama surekli neden diye bi sebep ariyorum nerde hata yapiyorum nerde eksik yapiyorum diye dusunmeden edemiyorum :KK43:

bir sorun çıkmadı dimi canım...rabbim o bebeği nasıl yoktan var etmişse öyle de korur,duanın gücüne inan...benim içinde ismen dua eder misin?ismim Emine,,,eşimin amelşyatının üzerinden 10 ay geçti dua et tez vakitte normal yolla hamile kalayım inşallah...dua istiyorum hepinizden...4yıllık evliyim...
şükürler olsun bir sorun cıkmadı. her sey yolunda allahı n izniyle. tabiki dua ederim emine allah tez vakitte hayırlısıyla , hayırlı evlat, evlatlar versin. isteyen herkese hiçç bekletmeden versin.tekrar gittiniz mi doktora ameliiyattan sonra?

canım rahim kalınlastıran yiuyecejker var nete baksana bii. daha ıkı gun var kalınlasır allahın izniyle nas-r inceltiyordu sanırım bi bak nete
Nar inceltiyor mu canım ben kalınlaştırır diye biliyordum içmeyeyim mi nar suyu

Saye- Saye- CANIM NAR SUYUNU BENDE DUYMUŞTUM KALINLAŞTIRIYOR DİYE

CANIM BEN ADET OLMAYI BEKLİYORUM MİYON OPERASYONU İÇİN

SENİN KAÇ EMBRİYON VAR KAÇINCI GÜN EMBRİYOSU

BENİM ELİMDE 3 TANE 3. GÜN EMBRİYOSU KALDI CANIM HAYIRLISI İLE TRANSFER OLURLAR İNŞALLAH

canım kalınlastırıyoemus. ben hatırlamadıgım ıcın nete bak demiştim. ama buldum

Rahim duvarını kalınlaştırmak için yapacağınız çok basit hanımlar. %100 katkısız olan nar suyunu günde 2 bardağı geçmeyecek şekilde tüketmektir. Lakin dikkat etmeniz gereken en mühim şey nar suyunun taze ve katıksız olmasıdır. Nar suyu gibi katıksız ve taze olarak satılan %100 meyve sularını da tüketerek rahim duvarınızın kalınlaşmasını sağlayabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu bu kürü sadece rahim duvarı incelmiş olanların uygulamasını önermektedir. Rahim duvarı kalınlaşmış olanların, aşırı adet kanaması yaşayanların, düşük tansiyon hastalarını ve miyoma bağlı ara ara kanaması olan kadınların kesinlikle bu kürden uzak durmasını tavsiye ediyor.

İbrahim Saraçoğlu rahim duvarı kalınlaşması kürü

2 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 100 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2018 İÇİN YENİ LİSTE
:KK68:

1.@svd_a 24 eylül
2.@INCIK BONCUK 1 eylül
3.@arkadasimes
4.@darkgirl1906 3 ekim
5.@anneveoglusu
6.@aysefeytum 10 ekim
7.@aaynaa 27 eylül
8.@slnchn 10 eylül
9.@eslemvera
10.@sahra41 :anneadayı:
11.@ZehreNur
12.@RUKAYYE44 3 ekim
13.@Afilim92 28 ağustos
14.@Dodine :anneadayı:
15.@ayllllliiiin35
16.@Benimkigeliyor 5 eylül
17.@Greeneliton
18.@bebegim-gel 6 ekim
19.@bubus82 :anneadayı:
20.@Yariiimm
21.@aziz misafir 25 eylül
22.@Lina dmrkrn 10 ekim

23.@Gelartik00
24.@mine_42 :anneadayı:
25.@ruyagokk
26.@busraangell
27.@Blackcat95 :anneadayı:
28.@mf.aysegul 2 ekim
29.@

:anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı: :anneadayı:

toplam : 5
Benide yazanilitsin listeye rabbim isteyen herkese nasip etsin 4 haftacık hamileyim

X