2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım çok gergindim ya ama doktorum gürkan beyi çok beğendim muayenede de rahattım yumurta rezervimii beğendi hemen aşılamaya başlayalım dedi canım rapor çıkardık haftaya çıkacak iğneleri alacağız bu ay aşılama nasip olacak inşallah hayırlarla sağlıcakla kuzum dua edin çok rahatladım ama bakalım sonunda inşallah bir tedavimin sonucunu da sevinerek görürüm
inşallah canımın içi inşallah tedavi sonunda muradına erersin. tüm isteyen ve bekleyenlerde dahil. allah kimseyi bekletmesin. isteyenlerin kucagını hemen doldursun çifter çifter inşallah :)

inşallah canımın içi inşallah tedavi sonunda muradına erersin. tüm isteyen ve bekleyenlerde dahil. allah kimseyi bekletmesin. isteyenlerin kucagını hemen doldursun çifter çifter inşallah :)
amin hayırlarla sağlıcakla canım doktorum tekil gebelik olmasına önem veriyor ikiz çoğul gebelikte çok sorun olur erken doğum falan dedi yani bunun altını özellikle çizdi bakalım hayırlarla sağlıcakla olsun da kucağımıza bizler de alırız inşallah evladımızı ama hemen aşılamaya karar vermesine çok sevindim

canım bende merak ediyorum ne olur tüm aşamalarını paylaş bizimle.hayırlı haberlerle dön inşallah.bende kasım başında gitcem aşılamaya.bugünde çatlatma iğnemin 8.günü testde silik çıktı ne güzel duyguymuş 2.çizgiyi görmek.Dua edin ne olur ekimin 3.ündede pozitif göreyim testi inşallah :)
canım iğnenin etkisi ne zaman geçiyor acaba ay inşallah kuzum bu ay bebeğine kavusursun.

canım iğnenin etkisi ne zaman geçiyor acaba ay inşallah kuzum bu ay bebeğine kavusursun.
bilmiyorum canım yarına ya da bir güne adet olmam lazım zaten bakalım haftaya iğneler başlar 15 gün içinde de aşılama olur heralde

inşallah canım internette 7~10 .gün ler de döllenmeyle beraber ilacın etkisi geçermiş ama doktorlar garanti olsun diye 12~15.günden sonra gebelik testi için çağırıyorlarmış.

Bw
2 SENE İÇİNDE YAKLAŞIK 100 HAMİŞ HABERİ VEREN TOPİK BİZİM TOPİK :) :anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::cool:

ŞİMDİ 2018 İÇİN YENİ LİSTE
:KK68:

1.@svd_a 24 eylül
2.@INCIK BONCUK 1 eylül
3.@arkadasimes
4.@darkgirl1906 3 ekim
5.@anneveoglusu
6.@aysefeytum 10 ekim
7.@aaynaa 27 eylül
8.@slnchn 10 eylül
9.@eslemvera
10.@sahra41 :anneadayı:
11.@ZehreNur
12.@RUKAYYE44 3 ekim
13.@Afilim92 28 ağustos
14.@Dodine :anneadayı:
15.@ayllllliiiin35
16.@Benimkigeliyor 5 eylül
17.@Greeneliton
18.@bebegim-gel 6 ekim
19.@bubus82 :anneadayı:
20.@Yariiimm
21.@aziz misafir 25 eylül
22.@Lina dmrkrn 10 ekim

23.@Gelartik00
24.@

:anneadayı: :anneadayı: :anneadayı:

toplam : 3
bende varımm

amin hayırlarla sağlıcakla canım doktorum tekil gebelik olmasına önem veriyor ikiz çoğul gebelikte çok sorun olur erken doğum falan dedi yani bunun altını özellikle çizdi bakalım hayırlarla sağlıcakla olsun da kucağımıza bizler de alırız inşallah evladımızı ama hemen aşılamaya karar vermesine çok sevindim
evet canım cogulda sıkıntı yasanabiliyormus. inşallah aşılaman tutar canımm da daha beklemezsin.

canım senin hayırlı haberlerini bekliyorum gelişmeleri yaz beni etiketle oldumu

benim yarın opu olacak heyacan var bende de
insallah canim seni etiketlerim mutlaka gelismelere göre. seninde opun hayirlisiyla olur insallah yarin güzel haberlerini bekliyorum.
canım bende merak ediyorum ne olur tüm aşamalarını paylaş bizimle.hayırlı haberlerle dön inşallah.bende kasım başında gitcem aşılamaya.bugünde çatlatma iğnemin 8.günü testde silik çıktı ne güzel duyguymuş 2.çizgiyi görmek.Dua edin ne olur ekimin 3.ündede pozitif göreyim testi inşallah :)
masallah insallah o ikinci cizgi ekimin ücünde de orda olur.
canım çok gergindim ya ama doktorum gürkan beyi çok beğendim muayenede de rahattım yumurta rezervimii beğendi hemen aşılamaya başlayalım dedi canım rapor çıkardık haftaya çıkacak iğneleri alacağız bu ay aşılama nasip olacak inşallah hayırlarla sağlıcakla kuzum dua edin çok rahatladım ama bakalım sonunda inşallah bir tedavimin sonucunu da sevinerek görürüm
canim tedavin hayirli olsun insalah hersey güzel olacak insallah

bugün rapor işlerimizi hallettik hayırlısı olsun artık ...
2018 de anne olmayı umut edenler neredesiniz listemizde sizlwr de yerinizi alın

A anneveoglusu canımm naptın nasılsısn? yumurta toplandımı kac tanesi büyümüş kaçı döllendi ayyyy kafamda deli sorular. :) hadi bizi haberdar ett cok meraktayızz
evet inşallah yumurtaları kalitelidir çoktur inşallah güzel haberler verirler bu yumurta toplama acılı sancılı mı?

Birdilimkek Birdilimkek senin eşinin spermleri ne kadardı eşimin tahlili yenilendi azalma var bayağo 8 milyon mu ne dedi ama tam anlamadım sigara diyorum ne alakası var sigaradan diyor sallamıyor beni ama

Birdilimkek Birdilimkek senin eşinin spermleri ne kadardı eşimin tahlili yenilendi azalma var bayağo 8 milyon mu ne dedi ama tam anlamadım sigara diyorum ne alakası var sigaradan diyor sallamıyor beni ama
Çok az canim sperm sayisi... Benim esimde sperm sayisi sorunu yoktu 78 milyondu morfolojisi bozuktu ama tedavi olumca bir ayda sperm sayisi 148 milyona cikmisti. Daha saglikli bir yorum yapabilmem icin eşinin tahlilini buraya atar misin ben bu konuda baya tecrubeliyim. Ama eger 8 milyonsa kendine haksizlik etmissin sorun büyük ihtimal eşinde de olabilir

bugün rapor işlerimizi hallettik hayırlısı olsun artık ...
2018 de anne olmayı umut edenler neredesiniz listemizde sizlwr de yerinizi alın
canım rapor u bizdende isticekler herhalde hazırlıklı gidelin hangi evrakları istediler sizden. Eşinin değerleri nasıl çıktı

Çok az canim sperm sayisi... Benim esimde sperm sayisi sorunu yoktu 78 milyondu morfolojisi bozuktu ama tedavi olumca bir ayda sperm sayisi 148 milyona cikmisti. Daha saglikli bir yorum yapabilmem icin eşinin tahlilini buraya atar misin ben bu konuda baya tecrubeliyim. Ama eger 8 milyonsa kendine haksizlik etmissin sorun büyük ihtimal eşinde de olabilir
doğru diyosun canım, aaynaa aaynaa eşinin düşük çıkmış boşa yormamışsndr inşallah kendini canım . Birdilimkek Birdilimkek en son benim eşimin sperm yıkama testinde değerler düşmüştü bakalım bizde yenilicez sence aşılama tutma ihtimali yüksekmi?

Eklentiler

• Screenshot_2017-08-31-09-58-10_1.jpg
    Screenshot_2017-08-31-09-58-10_1.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 20
doğru diyosun canım, aaynaa aaynaa eşinin düşük çıkmış boşa yormamışsndr inşallah kendini canım . Birdilimkek Birdilimkek en son benim eşimin sperm yıkama testinde değerler düşmüştü bakalım bizde yenilicez sence aşılama tutma ihtimali yüksekmi?
Canim eşinin sperm sayisinda sorun görünmüyor sadece ileri hareketlide sorun var gibi. Ama tedavi oluyirsa da mutlaka düzelme olmustur. Görüntü net olmadigi icin anlayamadim morfoloji yazmiyor sanirim. Ama degerler duzelebilir bence benim eşimin ilk degerlerine yakın. Keciboynuzu kürü yap mutlaka eşine cok faydasini görürsünüz ve aşılama olmadan önce e bitamini çinko gibi vitaminlere başlasın. Doktorunuz ilac vermis miydi

X