2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

benim randevum salı günü canım aşılama için gideceğiz bakalım tam adet zamanı çok heyecanlıyım
Hadi bakalim canim Rabbim in izniyle imtihaninin sonuna geldin inşallah.. Adetliyken gidip ilaclara baslayacaksin dimi yumurta buyutme ilaclarina falan. Bu arada tabi ki insallah adet olmazsin:)))

Hadi bakalim canim Rabbim in izniyle imtihaninin sonuna geldin inşallah.. Adetliyken gidip ilaclara baslayacaksin dimi yumurta buyutme ilaclarina falan. Bu arada tabi ki insallah adet olmazsin:)))
erken gebelik testi yaptım şimdi bir şey çıkmadı canım adetime 1 gün kala gitmiş olacağım çarşamba perşembe adet olmam lazım evet klomen falan verir heralde klomenle büyüyordu yumurtalarım bakalım yumurta takibi sonra çatlatma iğnesi sonra daa aşılama günü ah heyecanlıbbir ay olacak

listemiz öylece kaldı gitti yeni hamiş haberleri de yok bu sıralar çok donuğuz ya..

Selam kizlar napiyosuniz bakimm arada kaybediyorum sayfayı:)) A anneveoglusu . aaynaa . Bu ay tedaviye baslayacaktiniz ne yaptiniz INCIK BONCUK canim sen ne alemdesin

Aleykumselam canim benim. Nasil gidiyor hamilelik bebis sagliklimi sende iyisimdir hamilelik zorlamiyordur insallah. Bizde bu ay gida takviyeleriyle tavan yaptik karili kocali :) 9 gün kaldi adete. Bu ay tuttu tuttu tutmadi dahada bisey kullanmicam sene basi gibi tüp yaptiririm heralde =(

Evet yaa. Bikac hamis haberi aldikca umutlaniyorduk ne guzel moral oluyordu. Bayagidir cok habersiz kaldi sayfamiz. Canim benim BAT 4 Ekim buarada
evet listemiz daha çoğalmadı herkes de biraz durgun bakalım hayırlısıyla bir hamiş haberi ile ortalık biraz şenlenir yarın doktor randevum kızlar bana dua edin çok heyecanlıyım çok anlatamam

evet listemiz daha çoğalmadı herkes de biraz durgun bakalım hayırlısıyla bir hamiş haberi ile ortalık biraz şenlenir yarın doktor randevum kızlar bana dua edin çok heyecanlıyım çok anlatamam
Hayırlısı olsun canım dua et inşallah herşey güzel olur. Benim bir daha ki kontrolüm ayın ikisinde o zaman transfer tarihim belli olacak

Hayırlısı olsun canım dua et inşallah herşey güzel olur. Benim bir daha ki kontrolüm ayın ikisinde o zaman transfer tarihim belli olacak
hadi inşallah gülüm hayırlarla sağlıcakla sevineceğiz ya ben çok umutlu olmak istiyorum...

hadi inşallah gülüm hayırlarla sağlıcakla sevineceğiz ya ben çok umutlu olmak istiyorum...
Bende hep umutluyum canım ama yaşananlar insanın peşini bırakmıyor korkuyorum bir taraftanda. Allah hayırlısını versin inşallah

Selam kizlar napiyosuniz bakimm arada kaybediyorum sayfayı:)) A anneveoglusu . aaynaa . Bu ay tedaviye baslayacaktiniz ne yaptiniz INCIK BONCUK canim sen ne alemdesin

canım benim yarın yumurta toplama işlemi yapılacak. bu aşamada sona erecek
merak ediyorum kaç yumurta toplanacak kaçı döllenecek genetiğe giden sağlıkla gelecekmi
ekimde adet sonrası hemen miyon alınacak bakalım ondan sonra rahim hazır olunca ocakta şubatta transfer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…