2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Rapor almak hic aklima gelmemisti. Her doktor istege bagli 15 gün rapor verirmiki acaba. Ama rapor alincada duymayan kalmayacak zaten cadi kazani gibi dedikoducu dolu :)) ay ne bilim cok zor işlermiş yahu 40 yil dusunsem boyle arayacagimi aklima getirmezdim. Korundugum zamanlarda aklim cikardi aman kacirmayalim hemen hamile kalicam zannederdim. Simdi Allah rizkini senmi verecektin okadar korktun diyip boyle aratiyor iste. Cok pismanim Allahim affet diye cok dua ediyorum. Canim insallah seninde emeklerin boşa cikmaz Rabbim hepimizin gonlune gore versin yaptigimiz cahillikleri bilmeden girdigimiz gunahlari affetsin
Raporu bunun için aldığını söylemezsin canım kimse bilmez. Amin inşallah rabbim affetsin. Ben evlendiğim günden beri korunmadım biliyordum başıma geleceği
inşallah güzel haberlerini alırsın o güne sana hediye olur evladın/evladların arkadaşım
Aminnn canım inşallah seninde hayırlısıyla tedavin olsun kaliteli embriyoların olsun inşallah

Herkese hayırlı cumalar kızlar dün akşam üstü adet oldum şimdi doktorumla görüşmek için bekliyorum hayırlısı Allah'tan

aaynaa aaynaa canım sen nasılsın

Kızlar dün kontrolüm vardı Dr gittim 6. Gün kontrolum oldu sağda 2 yumurtanın gelişimi önden gidiyor.
Bunun için çatlama önleyici iğne verdi

8 yumurta eşit büyüyor arkadan gelenler var küçük bakalım opuya kadar onlar nasıl gelişecek dedi

Cumartesi kontrol var yine
Gelecek hafta perşembe cuma cumartesi gelişime göre yumurta toplama olacak dedi benden haberler bunlar
iyiyim kuzum ya acaba hamilemiyim diye diye ömür geçiyır :KK70::KK70::KK70:
salı günü doktor randevum işte bakalım aşılamaya karar verecek mi onu düşünüyorum kuzum ..
senin de tedavin olumlu olur inşallah peş peşe seviniriz kuzum ya ne bileyim hamile olduğuma ben inanamam heralde bilemiyorum ya kendi heyecanımı hayal bile edemiyorum o zaman heralde

iyiyim kuzum ya acaba hamilemiyim diye diye ömür geçiyır :KK70::KK70::KK70:
salı günü doktor randevum işte bakalım aşılamaya karar verecek mi onu düşünüyorum kuzum ..
senin de tedavin olumlu olur inşallah peş peşe seviniriz kuzum ya ne bileyim hamile olduğuma ben inanamam heralde bilemiyorum ya kendi heyecanımı hayal bile edemiyorum o zaman heralde
canım ben oğlumla bir hamilelik yaşamış olup 5 yıldan sonra şubatta gebe kaldığımda senin gibi inanamamıştım yok yaa test hatalı demiştim gebe kalmak benim içinde sanki imkansız veya mucizeymiş gibi geliyor

inşallah o sevince bizde boğulacağız kardeşim inşallah

canım ben oğlumla bir hamilelik yaşamış olup 5 yıldan sonra şubatta gebe kaldığımda senin gibi inanamamıştım yok yaa test hatalı demiştim gebe kalmak benim içinde sanki imkansız veya mucizeymiş gibi geliyor

inşallah o sevince bizde boğulacağız kardeşim inşallah
ben de geçen ay çift çizgiyi gördüm testler bozuk çıktı çok moralim bozuldu..
testlere güvenim kalmadı ya

ben ikizlerim cnm ama ikizler burcuyla hic alakam yok. Ama insallah ikizlerim olur. Soguk bir espirinin ardindan konumuza donuyorum :) Galiba yukselenim farkli cnm aslinda pek de anlamam burc ozelliklerinden
:))))) o zamannn inşallah ikizlerin olurr. :) bende pek anlamam burclardan ama bı balıklar duygusal dıye biliorum :)

Kızlar dün kontrolüm vardı Dr gittim 6. Gün kontrolum oldu sağda 2 yumurtanın gelişimi önden gidiyor.

8 yumurta eşit büyüyor arkadan gelenler var küçük bakalım opuya kadar onlar nasıl gelişecek dedi

Gelecek hafta perşembe cuma cumartesi gelişime göre yumurta toplama olacak dedi benden haberler bunlar
allahım kolaylık versin hersey yolunda gitsin inşallah canım

Kizlar meraba araniza yeni katildim bende 3 yildir cocuk sahibi olmak istiyorum kurtaj oldum 1 senedir olmuyor klomen kullandm 3 kez olmadi femaraya basladim acaba bu ilacla hamile kalan varmii aranizda

Hadi hayirlisi insallah. Birsuru yumoşlarin olmuş guzel guzel buyusunler bebiş olsunlar :) Ocakta transferin olacakti galiba e ozaman seninde hayirli haberini Ocak sonu gibi aliriz insallah

canıım inşallah herşey çok güzel gelişir güzel haberlerini alırız rast gele
Sağol canım inşallah hayırlısı olsun estrofeme başladım bugün itibariyle. Ayın ikisinde tekrar kontrol. Benim embriyolarım üçüncü gün dondurulmuştu çözdürüldükten sonra beşinci güne götürülecek ve ondan sonra transfer edilecek. Transfer ekimin yedisi veya dokuzu arasında olacak tarih öyle görünüyor. Rabbim hayırlısını versin
canım senin tedavin de hayırlısı olsun inşallah heyecanlıyım hepimiz adına
Amin canım inşallah

Raporu bunun için aldığını söylemezsin canım kimse bilmez. Amin inşallah rabbim affetsin. Ben evlendiğim günden beri korunmadım biliyordum başıma geleceği

Sen kac yillik evliydin canim. En iyisini yapmisin hic korunmamissin. Ben simdi cok pismanim keske oluruna biraksaydim en azindan simdiki pismanligim olmazdi.

Cnm adetine 5-6 gun kala yapilabiliyor diye biliyorum. Ama ne kadar gec yaparsan okadar dogru sonuc verir. Hamilelik belirtilerinmi var yoksaaa :KK39:
her zaman belirti gibi oluyor da psikolojik şimdi salı günü doktor randevum var aşılama için gideceğiz de gitmeden önce yapayım diyorum yarına yapmazsam pazar günü yaparım heralde kasıklarımda aprı karnımda hissediyorum neredeyse bilemedim bakalım

her zaman belirti gibi oluyor da psikolojik şimdi salı günü doktor randevum var aşılama için gideceğiz de gitmeden önce yapayım diyorum yarına yapmazsam pazar günü yaparım heralde kasıklarımda aprı karnımda hissediyorum neredeyse bilemedim bakalım

Hayirlisi insallah canim hic belli olmaz ummadigin bir anda bi bakmisin bedeninin ortasinda sana tutunmaya calisiyor insallah.
Ya bende yarim saat once az kalsin yere dusuyordum kendimi koltuga zor attim. Nasil basim dönuyor. Aksam ustu hafif hafif donmeye baslamisti ama su yarim saattir sanki ev etrafimda dönüyor. Hayir olsun insallah dedim kendi kendime. Bi laf vardir osuruktan nem kapmak.benimkide o misal herseyi ona yoruyorum acabami diye napalim umut dünyasi iste... :)

Hayirlisi insallah canim hic belli olmaz ummadigin bir anda bi bakmisin bedeninin ortasinda sana tutunmaya calisiyor insallah.
Ya bende yarim saat once az kalsin yere dusuyordum kendimi koltuga zor attim. Nasil basim dönuyor. Aksam ustu hafif hafif donmeye baslamisti ama su yarim saattir sanki ev etrafimda dönüyor. Hayir olsun insallah dedim kendi kendime. Bi laf vardir osuruktan nem kapmak.benimkide o misal herseyi ona yoruyorum acabami diye napalim umut dünyasi iste... :)
canım adete kac gün var? gebelik belirtiside olabilir ama adete bır hafta falan varsa gebelık belırtısı degılde yedıgın bı sey tansıyonunu düşürmüştür.

Sen kac yillik evliydin canim. En iyisini yapmisin hic korunmamissin. Ben simdi cok pismanim keske oluruna biraksaydim en azindan simdiki pismanligim olmazdi.
Ben beş yıllık evliyim camım. Pişmanlık duyma olmayacak olduktan sonra istediğin kadar korunma olmuyor maalesef. Nasip olmadıktan sonra

X