2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canım benim transfer öncesi drum protein ağırlıklı beslenmemi karbonhidrattan mümkün mertebe uzak durmamı söyledi. Çok olmasa da uymaya çalışıyorum. Folik asit kullanıyorum bende pco olduğu için glifor kullanıyorum günde iki defa. Üç üç buçuk litre arasında mutlaka su içiyorum. Hazırlıklarım şimdilik bu şekilde. Adetle birlikte başlanacak ilaçları bilmiyorum şimdilik
VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SANA OMEGA İÇEREN BİR İLAÇ VERİLMEDİMİ
BENİM GEBELİK OLSADA KULLANACAKSIN DEDİLER
BEN OMEPA Q 10 KULLANIYORUM SENDE AL KULLAN İSTERSEN

HADİ BAKALIM HAYIRLISI İSE TRANSFERİN OLSUN İNŞALLAH

canlarrrr çok mutluyummm kalbini dinledikk. ALLAHA ÇOKKK ŞÜKÜR hepinizdenn allah razı olsun. cokk destek oldunuz hepiniz .7 mm olmuş yavrucak. dünkünün cihazı kötüymüş. kızlar başınıza gelirse hiç endişe etmeyin. 8. haftaya kadar yolu varmış.

aayy nasıl mutlu oldum akşam gördüm yazdıklarını ama cepten yazmak zor oluyor diye yazamadım
seni merak ediyordum şükür güzel haberlerini aldık rabbim sağlıkla kucağında göstersin canım evladını

ay kuzum yumurta geliştiren iğneler dimi? bu ay toplanıp dondurulcak mı? ameliyat ve transfer ne zaman olacak?

evet canım iki tane iğne birini aşılamada kullandım ondan yana sıkıntı yok ama ikincisi yakıyor yaa
evet toplanıp döllenecek sağlıklı olanlar dondurulacak genetikten geçenler

ameliyat ekimde transfer en yakın tarih ocak canım

Canim yaa cok sevindim saglikli olmasina. Evham yapma bidaha bebişe stres yaramaz nokta kadar bedeni sıkılmasın yavrucagin :) Allahin izniyle sımsıkı tutunacak annesine.
Benim izin bayramla bir bitti cnm calismaya devam. Bu ay aabah aksam arisutu polen propolis bal karisimi yedim esimle birlikte ayrica bal tarcin corek otuda yedim sabah aksam.esimede bol bol pekmez ceviz bitter cikolatalar ohoo bizim kilolar aldi basini gidiyo :) ama insallah kist olmam. Yumurtalarin buyudugunu hissettim. Igneli ilac kullanirkenki gibi oldu buyudukce dolgunluk sızı agri oldu. Pazar gunude oglen ovulasyon testi yaptim. Kopkoyu 2 cizgi cikti. Heh dedim yakaladim :)o gun ve bir sonraki gun iliski oldu akintilarimda baslamisti zaten. He bide preseed jel kullandim ikisindede.Bu ay diger aylara nazaran daha bi umutluyum. Elimden geleni fazlasiyla yaptim takdir Allahin artik

canım sen kul olarak gerekeni yapmışsın
rabbim karşılığını sağlıklı ve hayırlı bir evlad ile nasip etsin

ayy hadi inşallah canım benim
İnşallah herşey yolunda gider canım sağolasın
VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SANA OMEGA İÇEREN BİR İLAÇ VERİLMEDİMİ
BENİM GEBELİK OLSADA KULLANACAKSIN DEDİLER
BEN OMEPA Q 10 KULLANIYORUM SENDE AL KULLAN İSTERSEN

HADİ BAKALIM HAYIRLISI İSE TRANSFERİN OLSUN İNŞALLAH
Canım koenzim q10 ve omega 3 yumurta toplamadan önce yumurta kalitesi için kullandım baya .bu sefer dondurulmuş transferi olacağı için onega3 ü transfer sonrası başlayacağım tekrar. Bu tedavi için baya heyecanlıyım bakalım

bende çok heyacanlıyım canım yaa kaldıki seninki transfer sona geliyorsun tedavide inşallah 9 ay devam eden sonrada bir ömür boyu yanında sağlıkla serpilen salih ve sağlıklı evladın olur canım

bende çok heyacanlıyım canım yaa kaldıki seninki transfer sona geliyorsun tedavide inşallah 9 ay devam eden sonrada bir ömür boyu yanında sağlıkla serpilen salih ve sağlıklı evladın olur canım
Aminnn canım inşallah. Ekimin 11i Doğum günüm Allah bana bu sene hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah isteyen dileyen herkesle birlikte

aayy nasıl mutlu oldum akşam gördüm yazdıklarını ama cepten yazmak zor oluyor diye yazamadım
seni merak ediyordum şükür güzel haberlerini aldık rabbim sağlıkla kucağında göstersin canım evladını
allah razı olsun canım amin.
evet canım iki tane iğne birini aşılamada kullandım ondan yana sıkıntı yok ama ikincisi yakıyor yaa
evet toplanıp döllenecek sağlıklı olanlar dondurulacak genetikten geçenler

ameliyat ekimde transfer en yakın tarih ocak canım
ayy kuzum ben cok umutluyum ya inşallah olacak şu miyomdan kurtuldugunda . allahım ikinci evladını önce karnına sonra kucagına düşürsün :)

Çok sevindim gülüm sahracım darısı bizlere de inşallah ben çok heyecanlıyım haftaya salı doktor işim var ya aşılama için ...
bu heyecnı nasıl azaltırım acaba
dün akşam da yatılı misafirim vardı çok yorgunum
aminnn canım benim. ay heyecanlanmaz mı insan. maalesef onu azaltmanın yolu yok yada ben bulamadım :) şimdi canımkendini çok yormayacaksın. huzurunu kacıranlarla bır sure gorussmeyı keseceksın :) hıuzurla tedavıne gıdeceksın . bide bır sey merak ettım aşılama denemeden doktorlar dırek tüp bebek yapıyorlar mı .

aminnn canım benim. ay heyecanlanmaz mı insan. maalesef onu azaltmanın yolu yok yada ben bulamadım :) şimdi canımkendini çok yormayacaksın. huzurunu kacıranlarla bır sure gorussmeyı keseceksın :) hıuzurla tedavıne gıdeceksın . bide bır sey merak ettım aşılama denemeden doktorlar dırek tüp bebek yapıyorlar mı .
bilmiyorum hemen tüp bebek yapmazlar heralde..
adetime bir hafta kaldı vajinamın içinde bir batma oldu aklım gitti kasıklarımda gerilme falan var
bilemedim ya acaba bebek var mı diye sormaktan da kendimi alamıyorum
artık aşılamaya karar versin he desin diye dua ediyorum doktora kuzum

Ay kuzum inşallah bebegın gelmiştirde tedaviye gerek kalmaz. tüp bebek ile aşılamanın tutma oranı aynı ı acaba?

Canim doktorum bana asilamanin tutma orani %10-15 tüpün tutma orani %50-55 demisti. Hatta ilk asilamadan sonra hemen anne olmak istiyorsan vakit kaybetmeyelim direk tüpe gecelim vakit kaybi yasama istersen demisti ama kabul etmemistim. ben israrla 3 asilama denedim hatta son bir kez daha denesemmi diyorum tüpten önce kafam cok karisik. Asilamada spermleri rahime saliveriyolar o kendi yumurtaya ulasip dolluyor normal iliskidende pek farki yok. He sperler yikanmis ayiklanmis oluyor hareketli ve gucluler kaliyor onlari yolluyorlar. Bu yuzden sansin normal iliskiye gore biraz fazla oluyor. Ama tüpte direk yumurtayla spermi döllüyorlar zaten sonra anneye yerlestiriliyor sadece senin rahiminin kabul etmesi kaliyor tutunabilirse bebis geliyor.o yuzden tüp daha basarili bir yöntem ama daha maliyetli tabi

Canim doktorum bana asilamanin tutma orani %10-15 tüpün tutma orani %50-55 demisti. Hatta ilk asilamadan sonra hemen anne olmak istiyorsan vakit kaybetmeyelim direk tüpe gecelim vakit kaybi yasama istersen demisti ama kabul etmemistim. ben israrla 3 asilama denedim hatta son bir kez daha denesemmi diyorum tüpten önce kafam cok karisik. Asilamada spermleri rahime saliveriyolar o kendi yumurtaya ulasip dolluyor normal iliskidende pek farki yok. He sperler yikanmis ayiklanmis oluyor hareketli ve gucluler kaliyor onlari yolluyorlar. Bu yuzden sansin normal iliskiye gore biraz fazla oluyor. Ama tüpte direk yumurtayla spermi döllüyorlar zaten sonra anneye yerlestiriliyor sadece senin rahiminin kabul etmesi kaliyor tutunabilirse bebis geliyor.o yuzden tüp daha basarili bir yöntem ama daha maliyetli tabi
canım valla farkını bilmiyordum cok guzel acıklamıssın. anlamadıgım sen neden tütten kaçındın? aşılamayla asagı yukarı aynı ilaçları alıyorsun. çünkü oranlar arasında ciddi fark var.

X