2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

İnsallah hayırlısıyla güzel haberler duyarsınız kizlar
Merhaba :) Bende 2018 icin ümitliyim nasip olursa.Agustos'ta kimyasal gebelik gecirdim gebelik denmesede.Bu ay beklemeli,gidisata gore Ekim reglinden sonra calismalara baslayacaz.
Oncelikle bol bol sizlere seviniriz insallah :)

ben daha fazla olur diye düşünüyordum ama çok da pahalıya gelmiyormuş inşallah sen de bu 3. de nasip eder ALLAH canım üniversite hastanesindeki fiyat bu demi
Evet cnm ilaçlara göre fiyat değişir tabi. Uludağ üniversitesindeki fiyat yaklaşık okadar tutmuştu . Amin cnm inşallah ya denemeye korkyrm son hakkım bide hazır değilim dha beklicem.

Cnm benim 2 . Aşılama olucak sonra tüp bebek yaptiricam ( insllh gerek kalmaz) ama istersem 3. Aşılama yaptira bilir miyim ben 2 aşılama diye biliyordum da
Ben 3 diye duymuştum cnm ben hiç aşılama yaptırmadım doktorlar tutmaz diye direk tüp yapmışlardı gene sor sen bnce eğer 3 se yaptr cnm

Evet cnm ilaçlara göre fiyat değişir tabi. Uludağ üniversitesindeki fiyat yaklaşık okadar tutmuştu . Amin cnm inşallah ya denemeye korkyrm son hakkım bide hazır değilim dha beklicem.
ben sorduğumda falan hep daha fazla diyorlardı daha uygunmuş ya inşallah bebeğin süpriz bir şekilde gelir kuzum

X