2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Canlar inşallah kısa zamanda güzel haberlerinizi alacağız. A anneveoglusu aaynaa aaynaa ikiniz adına çok umutlu be heyecanlıyım.inşallah rabbim isteyen herkese versin bebiş güldürsün yüzünü
amin hayırlarla sağlıcakla inşallah canım bakalım
memlekette yine çok üzüldüm bebek konusunda :KK43:
inşallah sabrımızın sonu selamettir

Canlar inşallah kısa zamanda güzel haberlerinizi alacağız. A anneveoglusu aaynaa aaynaa ikiniz adına çok umutlu be heyecanlıyım.inşallah rabbim isteyen herkese versin bebiş güldürsün yüzünü

çok teşekkür ederim hamişim inşallah güzel haberler vermeyi rabbim nasip eder

sen ne yaptın kalp atışını duydunuz mu

çok teşekkür ederim hamişim inşallah güzel haberler vermeyi rabbim nasip eder

sen ne yaptın kalp atışını duydunuz mu
canım tekrar gitmedim doktora pazartesi gideceğim kısmetse.çok erken öğrendim ya vakit gecmiyo birtürlü. acab kalbı atıyor mu saglıklı mı vs. cok düşünüyorum. allahtan okul basladı arada kafamı dagıtıyorum. nadiren midem bulanıyo gecıyor hemen. inşallah bulanmadan gecer hamileliğim.

limoncicegi41 limoncicegi41 nerelerdesin yeni liste oluşturdummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gördün mü ?
aysefeytum aysefeytum sen de çok sessizsin yeni liste oluşturdum bak canım
batlarınızı da yazın hanımlar
Merhaba canım Bayadır girmiyorum siteye kusura bakma yeni gördüm..bat 10 ekim..ben biraz bosver mis durumdayım. Önümüzde ki ay doktora gidicem nasipse..sende durumlar nasıl? limoncicegi41 limoncicegi41 seni de tebrik ederim canim

Merhabalar bende 2018 yılına girmeden yada 2018 de hamile kalmak istiyorum iki yıldır uğraşıyoruz olmadı.Rabbim kimsenin kucağını boş koymasin

Benden bir yıl önce evlenen arkadaşımda da yok üç kuzenim evlendi hiç birinde yok halbuki hepimiz o kadar çok istiyoruz ki ..
:KK43:

X