2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

canım geldi malesef kırmızılar .femara kullanmaya başladım yine.yumurta takibi çatlatma iğnesi yaptırcam bu ay.bakalım aşılama öncesi tekrar denemek istedim.
iyi etmişsin hiç belli olmaz kuzum yeni bat ne zamana ben de ay sonunu bekliyorum bakalım gitmek için doktora randevum belli zaten

iyi etmişsin hiç belli olmaz kuzum yeni bat ne zamana ben de ay sonunu bekliyorum bakalım gitmek için doktora randevum belli zaten
hadi hayırlısı canım neresi için almıştın randevu.bizde bakalım bu ayda olmassa kasımda aşılama yaptırmak için etlik zübeyde hanıma gidicez.bat 3 ekim canım

hadi hayırlısı canım neresi için almıştın randevu.bizde bakalım bu ayda olmassa kasımda aşılama yaptırmak için etlik zübeyde hanıma gidicez.bat 3 ekim canım
hacettepeye aldık canım gürkan bozdağ prof canım özeline muayene olacağız aşılama istediğimizi söyleyeceğiz işte..
inşallah seviniriz gülüm ne diyim

arkadaşlar iç hastalıklar drna gittim tüp bebek drnun isteği ile
orda tekrar testler yapıldı ilaç etkisini göstermiş hemen inanamadım TSH 4,6 iken 2,047 olmuş
Anti TPO 186 iken 86 ya düşmüş B12 ve d vitamini tedavisi görüyordum en son mayısta iğne ve d vitamin yağ vermişti dr onları kullanmıştım zaten bu ay onlarında kontrolü vardı hepsi iyi çıktı.AMH 3,47 çıkmış. inşallah hep böyle güzel haberler veririm sizlere
dr ilaca devam dedi

canımm çok sevindimm. ne güzel haberler bunlarr. sende de d vitamini eksikliği mi cıktı?. bende vardı hamıle kalmadan once basladım kullanmaya. vıtamın dıye hamıle kalıncada bırakmadım. bugun aıle hekımımden bunun ıcın test ısteyınce sordu doktoruna danıstın mı dıye yooo dedım. vıtamın ya kötü bir etkısı olacagı aklıma dahi gelmedi dedım. olur mu dedı. ılacı bırak. doktoruna danıs ona gore devam edersın dedı. bir şey olmusmudur acaba içim içimi yiyor.

cümlemize canım benim..
inşallah sevineceğiz hayırlarla sağlıcakla canım ilk günden beri buradayız sen arkadamies falan eskilerden çok az kaldı bakalım bizler de seviniriz inşallah amin
sorma canım bende sana bakıp çıkıyorum kkdan.inşallah sevincez bizde .Rabbimin ol dediği vakit nasip olacak hayırlısıyla.gelicek evlatlarımız hayırlısıyla.Ama işte bazen yorulduğumu hissediyorum.Ki 3.yıla girdik stresim artmaya başladı artık.Tüp bebeği bile düşünür oldum bu ara.

Canim benim yeni BAT'im 4 Ekim. Insallah son BATim olur. Bugun temizleniyorum ovulasyon testi sipariside verdim. Hayirlisi bakalim

Ne guzel haber bunlar. Cok sevindim. Insallah yakin zamanda hamilelik haberinide alabiliriz Allahin izniyle

canım beklenen bat 3 ekim...

Çok sevindim canım sonuçların iyi çıkmasına tedavinde inşallah hayırla sonuçlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…