2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Seninkide iyimis

Sen kac yildir evlisin ne zamandir istiyorsunuz cnm. Hic tedavi oldunuzmu?
Canım bizim 1.5 yıl oldu isteyeli tedavi dediğin ilk başta karar verdiğiniz de zaten eşimde bende herşeyimize baktırdık herşeyimiz iyiydi. Sonra ben artık Nisan da süreci hızlandırmak için laparoskopi oldum belki görünmeyen bir şey vardır diye onda da sol yumurtalığımda yapışıklık ve bir sürü küçük kist çıktı bilmiyorum engel değildi bence ama neyse onlar temizlendi işte eylül de 5. Ayım bitiyor doktor 6 ay içinde senden güzel haberler bekliyorum demişti bakalım artık dayanamadığımı hissediyorum çocuk bile görmek istemiyorum bazen

Kızlar yarın ilk kez dr.a gidiyorum bakalım neler söyleyecek ?? Umarım herşey yolundadır ve güzel haberlerle gelir hemen size yazarım buraya. Bana dua edin guzellerimmm

Benimde 1.5 yili gecti cnm. Dayanilmasi cok zor bir surec. Bizde eşli olarak butun yapilmasi gereken testleri yaptik rahim filmide cektim bi problem yoktu ama 2 farkli doktordan toplam 3 kere asilama oldum sonuc yine negatif malesef. Senin laparoskopi dedigin sey nedir? Rahim filmi gibi biseymi yoksa?

Kızlar yarın ilk kez dr.a gidiyorum bakalım neler söyleyecek ?? Umarım herşey yolundadır ve güzel haberlerle gelir hemen size yazarım buraya. Bana dua edin guzellerimmm

Cnm hayirla git hayirli guzel haberlerle dön insallah. Senin hamilelik mesajini ilk gordugumde aklima ilk gelen ikiz galiba olmustu. Degerin yuksek gelmisti bana. Insallah guzel haberler verirsin bize.

Onun bir ilerisi diyelim canım. Doktorum bana hsg yi yaparız ama hamile kalamazsan bu sefer içlerde bir şey var diye laparoskopi yaparız ama hem zamanın hem paran gider dedi laparoskopi kapalı ameliyat karnından iki tane delik açıyorlar yani mm lik çizikler oradan kamerayla işlemi yapıyorlar sıvıda veriyorlar hem yumurtalıklarına hem tüplere bakılıyor bir de aynı zaman da histereskopide oldum onda da direk aşağıdan vajinadan bakıyorlar böyle yani ama gel gör elde var 0 bizde artık aşılamamı yaptırsak diyoruz ama onda da 4 ay geriye atıyor diyorlar bir de açıkcası hiçbir şey yokken bu kadar uğraşmak hem zoruma gidiyor hemde mantıklı düşününce saçma geliyor

Ayy sen soylerken benim icim cızz etti. Ne kadar zor seylermis. Allah insallah tez vakitte tedaviye gerek kalmadan sanada nasip eder canim. Iyi cesaret yaptirabilmissin ben rahim filmine bile nerdeyse aglayarak gidecektim cok sukur korktugum gibi olmadi canim yanmadi ama senin anlattigin ürkütücüymüs gercekten.
Aslinda sorunun olup olmamasininda onemi yok. Tamamen nasip. Rabbim ol dedikten sonra ne imkansiz kesinlikle olmaz denilen kisiler hamile kaliyor. Bizim icin henüz o vakit gelmemis Rabbim bolca sabir versin bize isyan ettirmesin kotu söz agzimizdan cikarmasin. Döktugumuz goz yaslari cektigimiz sikintilar uzuntuler gunahlarimiza kefalet olsun ve tez zamanda hayirlisi ile göbüslerimiz dolsun :)

Yaa canım şı son sözlerin çok doğru ilaç gibi geldi ben bazen çünkü isyan raddesine gelebiliyorum haşa. Aslında korkutucu değil yani izlerim kalmadı gibi gibi sinek ısırığı kadar var birde bayıltıkları için farkına varmıyorsun zaten. Sadece bir 3 gün ağrı oluyor aöa sağolsun canım kocam hep destekçim aslında bebeği de sanırım onun için çok istiyorum çünkü çok hakediyor. Hiç baskı yapmıyor hep motive ediyor beni daha bir kere neden olmuyor yeter artık dediğini duymadım yada üzüldüğünü görmedim ama biliyorum o da istiyor ve olursa çok sevinecek inşallah bakalım belki de anneleri böyle konuşurken bizim bebişler karnımızdadır canım belli olmaz Allah bu şimdi ol dese olur

Canim benim aminn butun azalarimla butun kalbimle INSALLAHHH diyorum. Ayni sekilde benimde bu süreçte en buyuk destekcim eşim. O olmasa kafayi tirlatirdim heralde bebek bebek diye :) Allah razi olsun onlardan. Arefe gununede girmis bulunmaktayiz Rabbim dualarimizi geri cevirmez insallah cifte bayram olur bizim icin bu bayram

Canımmm benimde belirtim yoktu desem yeridir.belim agrımıştı ama tutulmuş gibi adet olacakken ki gibi degil.göğüs hassasiyeti adete yakın azalmıştı .sivilce çıktı herzamankigibi .hatta ozaman defim ki offf yine adet olcambitest yaptım ki ne göreyim :)))) sen de umutsuzluga kapılma canım benim. Belirtiler hikae oldugunda farketmiyceksin

Amin canım aynen bugün bir ağrı girdi karnıma dedim geliyor kırmızılar ama gelmeyecek gelmeyecek bu sefer hamileyim hamile (olumlama yapmak lazım)

çok teşekkürler zilan umarım tekrar düşük yasamam kalp sesini duysam azıcık rahatlıycam. Senin az kalmış maşallah allah hayırlısıyla doğum yapmayı nasip etsin canım
Çok teşekkür ederim canımm sağol az kaldı baya bizim darısı başınıza :) hep dualarımdasınız gerçekten :) Rabbim hepimizi kavuştursun sağ salim

Cok gecmis olsun allah bir daha gostermesin bende subatta gebe kalmistim dis gebelik ile sonlandirildi saglikli bir gebelik olsa idi 32 haftalik olacaktik elden birsey gelmiyor ilahi takdir
hayirlisi canim elimizden geleni yapiyoruz gerisi Allah"tan. herkes sag salim kucagina alsin insallah bebegini

Çok moralim bozuk çok biraz önce koca bir parça geldi devamı yok ama bildiğin kahverengi kırmızı arası bir şey gelecek yani anladım ki Allah benim dualarımı kabul etmeyecek olmuyor ne yapsam olmuyor bende vazgeçtim tüm takvimleri herşeyi herşeyi sileceğim buraya da uzunca bir zaman girmeyeceğim hepiniz inşallah en yakın zamanda bebeklerinize kavuşursunuz öpüyorum hepinizi hoşçakalın Allah a emanet olun kızlar

canım pik yapmıs evet yumurtlama24-36 saaat içinde olacak bugun yarın ve sonraki günü bos gecme bencee
pardon canım dünmüş 12. gün. büyük ihtimal bugun catladı yumurtan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…