2023 Bebeğini Umutla Bekleyenler

Bend e bu ay takmayacagim kpssye denk geliyor diye korunacagim:)
Hehe rahat ay geçecek
Ay sonu zaten doktora gideceğiz nasipse

korunma niye korunuyorsun. bırak doğaçlama takıl olsun diyede ugrasma olmasın diyede :) inşallah sınavınn cok cok ıyı gecer
Bilmiyorum canım ya sanki olacaktır da kendimi bir şey saniyorum:)
Kaynanam başımda bulasiklari yikayacak misin diyo at makineye dedim zoruna gitti borç içinde aldırdı kullandirmiyor aklı sıra
Iki tarafta da boya işiyle ugrastik ya kemiklerim ağrıyor bir de adetliyim

Kaynanam başımda bulasiklari yikayacak misin diyo at makineye dedim zoruna gitti borç içinde aldırdı kullandirmiyor aklı sıra
kız ben o kadını döverim daha ne diye aldırmıs makineyi? canımcım umutsuz olmak sana hiççç mi hiçç yakısmıyor. daha bugün bi topıkte kadının biri 8 yıldır bekliyorum dıyor ne tedaviler ne bilmem neler 8 yıl sonra nasip olmus canımın içi lütfen umutsuz olma zamanını allah biliyor ama illa olacak belki bu ay belki birdah ki ay onu bilemeyiz akısına bırak kuzum

allah razı olsunc anım sen bu ay adet gördükten sonra mı yumurta toplama işi olacak?
Evet eylul adeti ile yunurta toplama olacak cok merak ediyorum kac tane olacak kaci dollenecek
Sol tarafta yumurtalari gordu dr o tarafta sizida var bu gun catladi sanirim

Canim iyi yapmissin makine varken ne elinde yikiyorsun bu kadar karamsarlik sans hic yakismiyor toparlan rabbim hayirli vskti biliyor nasip edecek sanada insallah

Hayirli bayramlar arkadaslarimm. Allah gonlünüzdekileri guzellikleri nasip etsin insallah. Bu arada 1 gün geciktim ama hicbir hamilelik belirtisi yok arada hafif kasiklarim sizliyor okadar bugun olurum gibime geliyor pek umudum yok ama insallah bayram bitmeden Rabbim bi bayram daha yasatir ondan umidimi kesmiyorum tabiki :)

Hayirli bayramlar arkadaslarimm. Allah gonlünüzdekileri guzellikleri nasip etsin insallah. Bu arada 1 gün geciktim ama hicbir hamilelik belirtisi yok arada hafif kasiklarim sizliyor okadar bugun olurum gibime geliyor pek umudum yok ama insallah bayram bitmeden Rabbim bi bayram daha yasatir ondan umidimi kesmiyorum tabiki :)
ayyy incikim boncukummm sen gecikmezdin hiççç test yapmadan nasıl durabiliyorsun. ben 21. gün test yaptım dayanamadım. allahım su mubarek gunun hatrına inşşşallah hamileee olursunnn

ayyy incikim boncukummm sen gecikmezdin hiççç test yapmadan nasıl durabiliyorsun. ben 21. gün test yaptım dayanamadım. allahım su mubarek gunun hatrına inşşşallah hamileee olursunnn

Aminnnn canim benimm. Her ay negatif gormekten biktigim icin yapmadim test. Zaten memleketteydik dönüyoruz yoldayiz su an. Hava su degisikliginden belkide gecikti. Yarina kadar olmazsam yarin test yaparim ama hamile olsam ufakta olsa bi belirtim olurdu o yuzden hic ümitlenemiyorum. Insallah tatilimi bebisimle gecirmisimdir. Arada boyle tatli hayallerle gönlümü hoş etmeye calisiyorum :)

Aminnnn canim benimm. Her ay negatif gormekten biktigim icin yapmadim test. Zaten memleketteydik dönüyoruz yoldayiz su an. Hava su degisikliginden belkide gecikti. Yarina kadar olmazsam yarin test yaparim ama hamile olsam ufakta olsa bi belirtim olurdu o yuzden hic ümitlenemiyorum. Insallah tatilimi bebisimle gecirmisimdir. Arada boyle tatli hayallerle gönlümü hoş etmeye calisiyorum :)
canımın içi hiççç belirtisiz hamile olan cok var hatta benimde yok belimin agrısını tutulma sanmıstım. allah hayırlısını versin canım aama bu ay senınle ilgili iyi şeyler doğuyor içime inşallah hayırlısıyla hamilesindir. hayırlı yolculuklar . yıollar kalabalıktır simdi yolunuz acık olsun.

canımın içi hiççç belirtisiz hamile olan cok var hatta benimde yok belimin agrısını tutulma sanmıstım. allah hayırlısını versin canım aama bu ay senınle ilgili iyi şeyler doğuyor içime inşallah hayırlısıyla hamilesindir. hayırlı yolculuklar . yıollar kalabalıktır simdi yolunuz acık olsun.

Kiz boyle laflarinla gaza geliyorum hemen :) hayali bile hoş.:KK19:
Allahim canim Allahim insallah insallah bu sefer tutmuştur. :dua::KK71:
Yollar bayagi yogun ama akici hayirlisiyla bi evimize varsak

Kızlar Hayırlı ve Güzel Bayramlar :)
Dr.a gittik şükür olsun kese göründü fakat çevresinde sıvı birikimi ve hafif kanlanma olduğunu söyledi Dr. Progestan ve Folik asit verip dinlenmemi ve fazla ayakta kalmamam gerektiğini söyledi. 7'sinde tekrar gidicez Bebeği görebilmek için. İnşallah güzel sonuçlarla dönerim :anne:.

inşallah kuzumm inşallah:) ne kadar yolunuz kaldı?

Bu sabah itibariyle adet oldum yine. Zaten bekliyordum olmayi ama yinede insan üzülüyor yaa :cry:

Bu ay ne takviye alsam acaba. Bal polen propolis karisimimi kullansam incir kuru ile birlikte. Hic denemedim 2 aydir bal tarcin corek otu karisimi kullaniyordum bu ay degisik bisi yapim. Esimede e vitamini pekmez findik fistik yedirim bari. Inan usandim artik ugrasmaktan. Bayramda gelen gecen sordu uyuz oluyorum olsa zaten haberiniz olur niye can sikiyosunuz. Bide cok bilmisler akil veriyorlar. Bu ayda olmazsa bidahaki ay 1 asilama daha yaptirim diyorum son kez. Insallah gerek kalmaz hayirlisi bakalim.
Biz dun aksam sakaryada konakladik cnm. Sabah ezaninda tekrar ciktik yola yollar yogun ama akici simdilik az kaldi yolumuz

X