2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Belirtim yok kuzum. Ayaklarım üşüyor bir kaç gündür sadece belirti midir bilmiyorum. Ben test yapmayı istedim ama arkadaşlar bekle dediler bekliyorum o yüzden 🙏
Bekle bencede cano ben yaptım morelım bozuldu keske almasaydım test dedım. Ama yarın kan verıcem cunku test sonucunda morelm baya bozulmstu

2.600 dü galiba canım alttan muayene etti gözüktü 15 gün sonra dedi kalp atışı için kesin oldun diye ama haftaya ben burda başka bi doktora bidaha gitmeyi düşünüyorum
Ay yerim binlerce MaşaAllah sağlıkla gelsin kuzum 🤲 Canım çok mutlu oldum darısı kalp atışına sağlıkla büyüsün 🧿🥰Ben transfer sonrası daha yeni eve dönüyorum İstanbul disinda oturuyorum yoldayız internet dosdoğru çekmiyor çok bakamadım şimdi gördüm çok mutlu oldum hamd olsun 🧿🥰🤗❤️

Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@nevra0716 ARALIK2 Embriyo🙏
@tadella8 ARALIK🙏
@whiterabbit23 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK:anneadayı:
@Safransari23-25 KASIM🙏
@Semsem2127-30 KASIM🙏
@Umut96926 ARALIK🙏
ilaybelis ilaybelis 7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ShErlok929 ARALIK2 Embriyo🙏
@Maviyasemin1 ARALIK:anneadayı:
pinar7834 pinar7834 13 ARALIK🙏
E Esra2015 5 ARALIK:anneadayı:
@mucize1211 ARALIK🙏
@fsrgnr20 ARALIK2 Embriyo🙏
@zxcjkl5 ARALIK:anneadayı:
Glsm89 Glsm89 4 ARALIK:anneadayı:
@b1k21 ARALIK2 Embriyo:KK43:
@kbrkddd6114 ARALIK🙏
@flower0030 KASIM:anneadayı:
@Htc10598 ARALIK:KK43:
@yarinsiz4 ARALIK🙏
@Dfn19034 ARALIK:anneadayı:
@Mujdem18252 ARALIK:anneadayı:
@anneolmakkistiyorumm29 ARALIK🙏
@Aliece7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@pofolperisi11-15 ARALIK🙏
M Merii1010 11 ARALIK:anneadayı:
@Maviboncuk589 ARALIK:anneadayı:
@Meryembess11 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@mrsdeniz11116 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ffffffff6 ARALIK:KK43:
@sutlac4012 ARALIK🙏
@seygok22 ARALIK🙏
@nehirgibi995 ARALIK:KK43:
@Lilaa915 ARALIK:anneadayı:
@dunyadabiri5 ARALIK🙏
@gunes9169 ARALIK🙏
@mucize1211 ARALIK🙏
@gzmist3415 ARALIK🙏
@Bidebayilistersenferiha6 ARALIK:anneadayı:
@Ebkebk25-26 ARALIK🙏
@Edebiyatcii4 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@Mukaddes334 ARALIK2 Embriyo🙏
@brcdrsn5 ARALIK🙏
@Efo20237 ARALIK:anneadayı:
@MrsDerya7 ARALIK:anneadayı:
@kubrakubra0616 ARALIK🙏
@chapter11 ARALIK2 Embriyo🙏
@namuzmr12 ARALIK🙏
pastakek pastakek 4 ARALIK:anneadayı:
@Mrs-cicek4 ARALIK:anneadayı:
@Papatya_304 ARALIK🙏
@gunesh95 ARALIK:KK43:
@mrsbussy11 ARALIK🙏
@huzur 77354 ARALIK🙏
@Kivirbas9520 ARALIK🙏
@Sneeuwvlok14 ARALIK🙏
@evamaysa11 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ayfers9 ARALIK🙏
@Suzi1712 ARALIK2 Embriyo🙏
@Gulumse9021 ARALIK2 Embriyo🙏
@Turkan mammadova4 ARALIK🙏
@maviportakalcicegi7 ARALIK🙏
@Garipserce11 ARALIK2 Embriyo🙏
@yasemin919114 ARALIK🙏
C Cett 23 ARALIK🙏
@1649y25 ARALIK🙏
@Nalandgn13 ARALIK🙏
@SabrveDua15 ARALIK🙏
@Colorfull484 OCAK🙏
@ykdeniz14 ARALIK🙏
@Ftm0012 ARALIK2 Embriyo🙏

Canım ya çok üzüldüm inşallah bu sefer herşey gönlünce olur inşallah bu sefer meleğin sana tutunur ve sağlıklı bı şekilde kucağına alırsın mesajını okuyunca utandım inanki ne hikayeler var 😔
Canım benim utanman yada sana benim derdim var daha büyük demek için değil gerçekten kendini bırakmaman için tekrar başlaman için ben yılmadım 5 yıldır yılmadan kimseye aldırmadan eşimi de arkama alarak allaha güvenerek önümüzde bakalım 💐😘

Merhaba Arkadaslar Kasım Transferındeydm burayı yenı gördüm 13 Aralıkda çift transfer oldum. 🐣🐣
7. Gunumdeyım Idrar trstı yaptım Negatıf cıktı Morelım bozuldu 13. Aralıkda transfer olanlar sızde durumlar nedır. Yarın kan test vercem
Merhaba bende 13 aralık transferiyim 5.gün dondurulmuş çift embriyo bende dayanamayıp 6.gün yaptım negatif çıktı çok moralim bozuldu ama idrarda çıkmayıp kanda çıkanlar varmış bi umut bekliyorum 9 yada 10.gün kan vericem

İyi akşamlar kızlarrrr nasılsınız? Ben bugün sağlık ocağına gittim iğnemi yaptırmaya oradaki hemşire değerimi çok düşük buldu modum düştü endişelenmeye başladım. Transfer dahil 12. Gün yapmıştım 157 çıkmıştı. Of acaba düşük mü değer gerçekten 😔😔
12. Gün benim 96 çıkmıştı moralinizi bozmayın ilaçları düzenli kullanın değerler yükseliyor

Merhaba bende 13 aralık transferiyim 5.gün dondurulmuş çift embriyo bende dayanamayıp 6.gün yaptım negatif çıktı çok moralim bozuldu ama idrarda çıkmayıp kanda çıkanlar varmış bi umut bekliyorum 9 yada 10.gün kan vericem
İnan benımde cok morelım bozuldu 2 gundur perişan oldum. Keske yapmasaydım dedım. Bende yarın kan verıcem artık cunku cok agladım bugun ya 😭 8. Gun yarın.
Transferın yapıldıgı gunde sayılıyo bana hemsıre oyle demıstı size yapıldıgı gun sayılmıyomumdedı kuzu. Cuma normalde benım kan testı gunum

İnan benımde cok morelım bozuldu 2 gundur perişan oldum. Keske yapmasaydım dedım. Bende yarın kan verıcem artık cunku cok agladım bugun ya 😭 8. Gun yarın.
Transferın yapıldıgı gunde sayılıyo bana hemsıre oyle demıstı size yapıldıgı gun sayılmıyomumdedı kuzu. Cuma normalde benım kan testı gunum
Moral bozmaktansa bencede yaptır cnm az da olsa varsa çıkar zaten

Benim sayılmıyo sanırım çünkü cumartesi test günüm bide transferim oğleden sonra yapıldı diğerleri hep sabah olmuştu cuma akşamından önce eşimde yaptırmak istemiyor yarın pozitif alırsan banada umut olur alırsın inşallah🤲

Bu arada sen kaçıncı gün transferiydin

Kızlar
Dün 5 adet yumurta toplanmıştı az önce aradılar 4 kaldı dediler
Ne düşüneceğimi bilemedim 5. Güne kadar kalmaz hiç biri heralde 2 tane transfer ederiz diyordu doktor 1 kalırsa şükredeceğim artık

Kızlar transfer öncesi halsizlik ve öksürüğü olan var mıydı ne yaptınız doktor ateşin çıkarsa transferini ertelerim diyor 😔😔😔

Benim sayılmıyo sanırım çünkü cumartesi test günüm bide transferim oğleden sonra yapıldı diğerleri hep sabah olmuştu cuma akşamından önce eşimde yaptırmak istemiyor yarın pozitif alırsan banada umut olur alırsın inşallah🤲
Bu arada sen kaçıncı gün transferiydin
Bende Çarşamba gunu akşam yapıldı canım transfer de Bakalım cuma kendı doktorumda verıcem yarında bı saglık ocagında verıcem suan hossettıgım agrılar ınsaAllah bebegımdır 🤲🏻🐣
Birbirimize umut olalım ınsaAllah 🤲🏻
Benımde 5. Gun embrıyosu 2 tane yapıldı 🐣🐣

X