2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bahceci de olumlu sonuç aldınız mi peki?
Evet bende yanlış hatırlamıyorsam eğer rahim dinlendirme icin 10 bine yakın para verdik o kadar yüksek olduğu icin bende dondurma ücreti sandım meğersem dondurma da 12 imiş
Evet canım bi kızım var ordaki tedavimden cem çelikti doktorum. Gecen sene de dondurulmuş emb.vardı oda ordaydı ama olumsuz sonuclandı.tekrar tedaviye baslayacagım zaman ordan ayrıldıgını duyduk brüksele gecmiş o yuzden geldik bu tarafa.ama Bahceci gerçekten iyi geciriyor bunu cok iyi biliyorum buda sadce adı oldugu için

Evet canım bi kızım var ordaki tedavimden cem çelikti doktorum. Gecen sene de dondurulmuş emb.vardı oda ordaydı ama olumsuz sonuclandı.tekrar tedaviye baslayacagım zaman ordan ayrıldıgını duyduk brüksele gecmiş o yuzden geldik bu tarafa.ama Bahceci gerçekten iyi geciriyor bunu cok iyi biliyorum buda sadce adı oldugu için
Kesinlikle öyle laboratuvarı iyi benimde sebepsiz infertilite o sebepten yaptırmak istedim martta 3. Yılımız olacak birine desem erken diyecek ama artık istiyorum 3yil da az degil sebebi bilinmediği için beklemek de istemiyorum artık Rabbim hayırlısıyla nasip eder inşallah güveniyorum bende

Bana o kadar çok ilaç verdi ki cnm sen git bakalım sana ne verecek ayın 17 sinde baslayacam simdilik estrofem günde 4 tane folik asit ve 10 damla d vitamini yarın 1 tane ovitrella iğne vurulacam 17 sindede bir sürü ilaç ve iğneye baslayacam
Aaaa öyle mi ben simdilik
estrofem günde 3kere
Coraspin günde 1 kere
Agrifertil vitamin günde 3kere ve benim tiroid ilacım var sabah içiyorum o kadar
Ovitrella oluyormuyuz ona şaşırdım

X