2023 aralik ayı tüp bebek tedavisine baslayanlarr

Geçen sene bu zamanları hayal bile edemiyordum. Çok şükür Rabbime bu günlerede geldik. Şimdide toplandıktan sonra embriyolar gelişecek mi? Sonra tutacak mı derdi.😀 inşallah güzel haberlerimizi paylaşmak nasip olur. 🤲🏼
Bizimde öyleydi okurdum burada insanlar deneme yapjyor :) derdin bir gün bizde o seviyeye gelecekmiyiz acaba ☺️inşallahhh 🙏🏻

Merhabalar arkadaşlar bende bugün regl oldum pazartesi günü doktor muane ve ignelere başlayalım dedi heyecanlıyım kaygılıyım çok karışık duygular regl olana kadar vitamin kullandım Amh 0.78 di eşimde ileri hareket hızı düşük oyuzden tupbebege yönlendirdi doktor bakalım hepimize hayırlı olsun
Benimde amh 0.97 canim hangi vitamini kullaniyorsun bende carsamba basladim oksapar ve gonalf 300luk vuruluyorum

Herşey kolaylıkla ve güzelce geçsin, ben gözümü kapadım açtım bitti hiç birşey anlamadım :))) güzel embriyolarınız oluşur transfer gününü konuşuruz inşalllah ☺️🌸🌸🌸
İnşallah canım benim 💞 güzel kalbin için teşekkürler 😍 ilk denemem olacak heyecanlıyım ilk deneme tutan çok az ama

Aşılamaya sıcak bakmıyorum ama sizce bu değerlerle aşılamaya bir kez de olsa şans vermeli miyim?
Ben 2 kere yumurta takibi 1 kere aşılama yaptırdım. Tüp bebek için görüştüğüm doktorların hepsi dedi ki yumurta takibi ve aşılama için başarı oranları biz seni 3 aşılama yapmış gibi kabul ediyoruz. Bence bunu bi düşünün ☺️

Arkadaşlar bugün transferin 8. Günü negatif çıktı, doktorum pazar günü belli olur dedi. İki günde pozitife döner mi sizce benim hiç umudum kalmadı. Benim gibi olanlar var mı? 😢

Alıntı Yorumla

X