2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Ben bu aydan hiç umutlu değilim demir depolar boşalmıştı ben bu ay damardan vs demir takviyesi aldım ettim ilclar kullandım pek umudum yok olurs da supriz olur elimde lh testi vardı onu yaptım
Bende ikizlerime hamile kaldığımda elimde gebelik testi yoktu lh testim vardı bende ordan ilk öğrendim cnm

Kimseye birşeyini anlatamamak berbat gerçekten yumurtlamadan 3/4 gün sonra kasık ağrılarım oldu 1 hafta kadar sonra kesildii bugün test yaptım negatif regl beklicez artıık

Ben bu aydan hiç umutlu değilim demir depolar boşalmıştı ben bu ay damardan vs demir takviyesi aldım ettim ilclar kullandım pek umudum yok olurs da supriz olur elimde lh testi vardı onu yaptım
Ay var gibi inşallaah yanıtlmaz bizi belirtileriniz nelerdi acaba paylaşabilirmisiniz ? Bende birkaç belirti yaşıyorumda

Ay var gibi inşallaah yanıtlmaz bizi belirtileriniz nelerdi acaba paylaşabilirmisiniz ? Bende birkaç belirti yaşıyorumda
Daha 4 gün var bana
4 gün var ama olsa çıkardı diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…