2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Kızlar Merhaba, bişey danışmak istiyorum. İlk defa hormonlarıma baktırdım herşey normal göründü. Fakat doktor AMH değerimin 2.88 olmasına pko olabilirsin dedi. Ne kistim var nede değerim anormal geldi. Nette 1.5 ile 4 arasında normal olduğunu söylüyor, siz ne dersiniz?

Özele mi gidiyorsunuz Dr acaba
Devlete de gittim geçen yıl hatta özelden devlete geçen bir doktor vardı takip ettiğim sosyal medyadan. Ama tövbe yarabbi devletin huyundan tüyünden midir nedir ilgi alaka göremedim. Tahlillerimde problem yoktu diye akışına bıraktım ultrasonla falan bakılmadım yani kan istemişti sadece. Artık yine olmayınca bu sefer özele gittim. Aile kurmak hassas bi konu bana göre çocuk kavramı için doktorun da ilgili sıcak olmasını bekliyorum ben hassas bi durum çünkü

Dogru ilgi alakla sıfır cidden

Merhaba yumurtlamadan sonra 9uncu günümdeyim. 7.gün merak etmiştim test yaptım silik çıktı ama çok geç bakmıştım kuruma çizgisidir diye önemsemedim. Dün sabah kan tahlili verecektim erkendi ama vermişken betaya da baktırayım dedim 1.00 çıktı. Tamam dedim olmamış. Ama bariz kasık ağrım var. Öksürürken bile batıyor gibi. Şimdi de emin olamayıp test yaptım böyle silik çıktı. Böyle bir şey yaşayan var mı? Dün sabahtan şimdiye yükselmiş olabilir mi?

Adete kaç gun var acaba

Kizlar pik mi acaba diger gunler cok denecek kadar silikti

Eklentiler

• IMG_20230903_162639.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 88
Arkadaşlar elimde bir kutu progestan dex var isteyen özelden yazabilir İstanbuldayım kargoda yapabilirim 11/23 tarihli

Eklentiler

• 20230905_123354.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 66
  • 20230905_123332.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar bu grup pek aktif değil. Dilerseniz ağustos Eylül Ekim gebelik planlayanlar topiğine gelebilirsiniz

Herkese merhaba arkadaşlar bende tüp bebek tedavisine başlayanlardanım.30 Ağustosta adetin ikinci günü Gonal-f 900 günde 225 mg olarak iğneleri vurmaya başladım. 5 Eylül de kontrolüm vardı.Doktor Gonal-f e devam etmemi ve Cetrotide 250 mcg alıp vurmamı söyledi.Cetrotide 250 mcg 1tane kutu yazıldı.5 Eylül Cetrotide 250 mcg iğnesini vurdum.Gonal f i bugüne kadar kullanmaya devam ettim.Herkes bu iğneden(Cetrotide 250 mcg) birden fazla kullanmış.Bana bir tane yazıldığı için bir tane vuruldum bir yanlışlık olabilir mi diye sizlere sormak istiyorum.Bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz

Merhaba bende katılmak isterim öncelikle Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin 2.5 yıllık evliyim 1 yılı geçti bebek istiyoruz pcos tanısı konuldu ve 1 yılı geçip olmazsa dr.destegi önerildi bu ay beklemedeyim pozitif olmazsa gideceğim.
Sat 4 Ağustos
BAT 8 Eylül henüz test yapmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…