2023 AĞUSTOS - EYLÜL GEBELİK PLANLAYANLAR 👼🐣🙏

Kızlar bu ovülasyon mu daha koyusunu hiç görmedim

Eklentiler

• IMG_4013.jpeg
    IMG_4013.jpeg
    212,1 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar merhaba Pko var bende eşimde de sperm canlılığı az çıktı.. bu ay istemsizce umutlandım 4 yıl oldu.. adete 5 gün kaldı affınıza sığınarak ,göğüs şişmesi hariç hiç bir belirtim yok 2 gün önce uykuda nefes alıp verirken aniden saplanan bir ağrı oldu tam da polikistikli tarafım sağ kasık.. bi kaç saniyelikdi başka hiç birşeyim yok ne düşüyorsunuz.? Yumurtlama günlerimi değerlendirmiştim yumurtlamanın 14. Günü şuan ..

Aynı günleriz nasıl hissediyorsun hiç ovilasyon gününde sancin oldu mu
Canım bende 31 günde bir regli oluyorum ve şuan 4 5 gündür sancim var bel ve kasik ağrım var çok takvime göre 26 temmuzda yumurtlama ama ovulasyon testi de yapıyorum oda bugün pik görünüyor sonucu atarım isterseniz 🌼🌼

Canım bende 31 günde bir regli oluyorum ve şuan 4 5 gündür sancim var bel ve kasik ağrım var çok takvime göre 26 temmuzda yumurtlama ama ovulasyon testi de yapıyorum oda bugün pik görünüyor sonucu atarım isterseniz 🌼

Canım bende 31 günde bir regli oluyorum ve şuan 4 5 gündür sancim var bel ve kasik ağrım var çok takvime göre 26 temmuzda yumurtlama ama ovulasyon testi de yapıyorum oda bugün pik görünüyor sonucu atarım isterseniz 🌼
Pardon 26 Ağustos yanlış yazmışım yumurtlama görünüyor ama ovulasyon testim 31 Ağustos yani bugün pik oldu

Bugün yine hcg oldum 1.30 çıktı adete 12 gün var ufak bir kistim varmis gebeliğe engel degil dedi umudum yıkıldı :KK43:

Şöyle söyliyim ben size uygulamada 29 ağustos yumurtlama günüydü ama 28inde öğleden sonra belirtiler yaşadım ben de kasık ağrısı olmaz bel ağrısı alt karında batma şişkinlik akıntı olur. Bu ay dr a gittim kontrolümü oldum ağustos 26da 17mm yumurtam vardı söylediği tarihleri değerlendirdik ama 28inden itibaren her gece oldu. Şuan şişlik gaz sancısı kramp yok kalmadı sadece göğüs ucum acıyor ama regl öncesi olağan şey bende

Ya benim ayıptır söylemesi adetten kesildiğinden beri korunmuyoruz ve ilişki halindeyiz ve sağ kasimgimda inanılmaz Bi ağrı vat anlamadim daha adete var neden böyle oldi
Az önce başkasına sorduğunuz soruyu ben cevaplamışım cevapları karıştırıp kusuruma bakmayın. Ne zaman korunsam o ay reglim cok rahat geçiyor. Ne zaman korunmayı bıraksam o au reglim beni öldürmekten beter ediyor. Göbek deliği altından dizlerime kadar mahvoluyorum ağrıdan sızıdan. Bende artık bu ay o yüzden dr a gittim regli sonu herşey normaldi demek ki biz döllenme olsun diye psikolojik olarak cok etkiliyoruz kendimizi o yüzden mi ağrılı sancılu geçiyor diye düşünüyorum

Şöyle söyliyim ben size uygulamada 29 ağustos yumurtlama günüydü ama 28inde öğleden sonra belirtiler yaşadım ben de kasık ağrısı olmaz bel ağrısı alt karında batma şişkinlik akıntı olur. Bu ay dr a gittim kontrolümü oldum ağustos 26da 17mm yumurtam vardı söylediği tarihleri değerlendirdik ama 28inden itibaren her gece oldu. Şuan şişlik gaz sancısı kramp yok kalmadı sadece göğüs ucum acıyor ama regl öncesi olağan şey bende
Özele mi gidiyorsunuz Dr acaba

Kizlar yardiminiza ihtiyacim var ben tek tek yazdim daha ayrintili anlayabilmek icin promenk,impryl, proxeed plus ve emodeks karsima cikan takvileyer hep bunlar bizim morfoloji ve hiz sorunumuz var aslinda hepsi sorun spermiyogramida yukluyorum bana yardimci olurmusunuz kafam cok karisti tavsiye edeceginiz yada kullaniginiz urun var mi benim suan kulladigim urunler
E vitamini:200 mg
L.arginjn:1000 mg
Q10:100mg
Cinko:60mg
Folik asit
4 lu bal karisimi
Keciboynuzu kuru ve coban cokerten
canim siyah maca kökünü deneyin benim esimdede sorun vardi 3 ay icinde baya bi iyilesme oldu ay ay gördük iyi sonuclarini insallah sizede ise yarar

X