2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar sapık gibi etiketliyorum ama kusura bakmayın 😂 Artık durumu belli olmayanları haftalık etiketlerim. Sadece güncelleyecek bir durumu olanlar cevap verebilir kızlar.

Regli gelenler bana güncelleme yaparsa sevinirim. Ya da test yapan ve bebiş haberi alan varsa. 🥰 Bat tarihleri yaklaşanlar ne alemdeler birde. 🧐 Ne zaman test yapmayı planlıyorsunuz? Hadi herkesten güzel haber alalım🙏💕

@babytoys @tgdrnkzl @iremgns @sed2 @anne adayim @Merveeee57 @bebekcee @zernove @Kevssooo @melikebyhn12 @Sunshine597 @maaaavi @minikkalp63 @Sipser @Safransari Papatyam000 Papatyam000 @Nurse9535 @destinesiaa @aynuray_ @brcn95 S Sunshine1 @Nightmare21 @simomays @ELIF7007 @uzumrv @minnoskedii @Soulfly07 @mdhzade @ebeanne22 @Numerus clauses @TOMURCUK_27 @Belisimm
Etiketle balım çok ilgileniyorsun eksik olma. Ben adeti bekleyeceğim. Ben kendimi yakın zamanda anne olucakmışım gibi hissediyorum moralim çok iyii. Bu ay olmazsa d vitaminim çok düşüktü yerlerde resmen ona bağlıyım gidip kan veririm. Çörek otu balı da yapacağım. Kasık batmam ve göğüs ağrım var ama adet öncesi belirtide olabilir bekleyelim görelimm aşkım🥰

Dediğin kutudan iki çeşit var hap kahverengi ve mavi olan seklinde.
Ben de adetken başlayıp yumurtlama olunca bırakılır diye okumustum sanki. Sen mi boyle söylemiştin canim melisaa93 melisaa93 ?
Ben soru olarak sormuştum canım yumurtlama olunca bırakacak mıyız diye ama bırakmadım kullanmaya devam ettim bu ay olmazsa diğer aya daha etkili olsun diye ☺️

X