2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aldım gitti 😂 Bu ay da bunu ve çakşır suuyunu deneyeceğim bakalım.

Yani bence kullandığımız şeyler vücudumuza bir şekilde fayda ediyor. Belki geçen ay kullanıyorsun ve etkisi hemen geçmediği için bir sonraki ay hamile kalmış bile olabilirsin, ben öyle de düşünüyorum bazı şeyleri.
Kadına hayıt, erkeğe çakşır diyorlar ama kadınların da çakşır içtiğini okumuştum. Hatta ben de ilk kendim de çakşır içmiştim. Sonra hayıt almıştım canım. Hayır suyuna da bak istersen. Ben fayda görmedim ama faydalarını çok okudum.

Kadına hayıt, erkeğe çakşır diyorlar ama kadınların da çakşır içtiğini okumuştum. Hatta ben de ilk kendim de çakşır içmiştim. Sonra hayıt almıştım canım. Hayır suyuna da bak istersen. Ben fayda görmedim ama faydalarını çok okudum.
Valla bu ay geçsin de artık sonraki ay onu da düşünürüm 😂

Anladım insan da ne zmn hamile olucağını bilmiyor ki güvenip içsin anladım kuzum sagol
reglin geldiği gibi ya da hamile olmadığına emin olduğun gibi içmeye başlayabilirsin. Ben sipariş verdim 3 güne falan gelir gelince de başlarım. Regl de olmuş olurum herhalde 3 güne.

reglin geldiği gibi ya da hamile olmadığına emin olduğun gibi içmeye başlayabilirsin. Ben sipariş verdim 3 güne falan gelir gelince de başlarım. Regl de olmuş olurum herhalde 3 güne.
Kuzum vala bazen erken yumurtamız çatlıyor benim teyzem rgln hemen sorna hamile kalmış ve hep de tavsiye eder iyileştikten hemn sorna duş alin ogunu değerlendirini ama kalkmayın ilişkiden sorna derdi🤣🤣

X