2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bebişim çok sıkıntı değil o. Bende çok zayıfkende vardı. Yeme içmende biraz dikkat et, yaz google a kolesterol azaltmak için hangi gıdalar yeni yenmez diye. Çıkar zaten karşına. Maşallah sağlıklısın.
Çok şükür aşko ama insülin direncine bakmamış doktor glukoz bakmış açlık şekeri insülin değil ki o ya🥲🥲🥲 internetten baktım hesaplama şekli var ama beceremedim

Olmaaass aşko ben evde birinin olduğunu bilirsem odaklanmam ki ya 😃😃😃
O yasak ilişkinin tadı bir ayrı oluyo ama 😂 biz e eşimle istanbula gittiğimizde yine tatilin bize vermiş olduğu yetkiye dayanarak deneyimledik. Üstelik misafir bizdik dfkljgl

Salatalık, havuç ve kırmızı salçalık biberlerden uzun uzun parmak şeklinde doğra. Yanına yoğurt sos yap bandır bandır ye. Yoğurdun içine nane, hafif pul biber koyuyorum bir de ben.
Ya da yeşil elma, salatalık doğra ve yoğurtla karıştırıp ye. Yani olabildiğince daha sağlıklı atıştırmalıklar yapabilirisin kendine.
Benim atıştırmalıklar 😃😃 cips çikolata çekirdek 😃 olmazsa olmaz kola . Bu ara yeşil mercimeği çok tükettim onun etkisi o bence 😃

Bu arada kuzular tıpta ıkı kere ıkı dort degıl sıze bunu soyleyım burda okuduklarım netten arastırmalarım lh pıkde olsa adet gunu gunune omur bıyu duzenlıde olsa yumurtlama olmadanda olabılıyomus bunlar görmüş olduk.dr takıbı olmadan okunulan seyler yanlıs cıkabılıyor.33 sene hıc ortada olmayan bısey yanı pcos gorunumune yakın overler demıs dr raporuna.yumurtlamıyormusum her ay şaka gıbı gercekten.çöp oldu ovulasyon testı fln .yanı dıyecegım o kı 3-5 ay olmuyosa emın olun bı sorun vardır ıyı bır dr bulun kendınıze,oylesıne dr lar anlamıyor bıseyden.ıcımde bı rahat bı rahat rahatladm resmen ya en azından nedenını ogrendım

Bu arada kuzular tıpta ıkı kere ıkı dort degıl sıze bunu soyleyım burda okuduklarım netten arastırmalarım lh pıkde olsa adet gunu gunune omur bıyu duzenlıde olsa yumurtlama olmadanda olabılıyomus bunlar görmüş olduk.dr takıbı olmadan okunulan seyler yanlıs cıkabılıyor.33 sene hıc ortada olmayan bısey yanı pcos gorunumune yakın overler demıs dr raporuna.yumurtlamıyormusum her ay şaka gıbı gercekten.çöp oldu ovulasyon testı fln .yanı dıyecegım o kı 3-5 ay olmuyosa emın olun bı sorun vardır ıyı bır dr bulun kendınıze,oylesıne dr lar anlamıyor bıseyden.ıcımde bı rahat bı rahat rahatladm resmen ya en azından nedenını ogrendım
Kadın benı bısey yok bısey yok dıyıp dıyıp yolluyodu.bende hep dusunuyodum nıye olmuyo nıye olmuyo diye bosuna dusunup durmusum.5 ay denemem belkı 2-3 kez ancak olmus.

Valla benim yumurtlama bayramda eşimin memleketinde heba oldu 🤣 8 gün önce bi denedim, 1 saat bekledim duştan önce denen her şeyi yaptım ama sanmıyorumki denk gelsin… adete de 2 gün var bakalım. A Afratafrac
O belli olmuyor ya eğer tam yumurtlama gününse benim diğer hamilelikte 1 kez ilişki yaşadım oldu olunca oluyor ya gerçi ben ayakları da dikmiştim havaya inanmamıştım ama harbiden tutmuştu o ay 🤣🤣

Ay hadi inşallah yaaa, yarım saat kadar da havada yattım aynen:)🤩 Ama ertesi gün acaba denk gelmiş midir diye ovulasyon testi yaptım çok silikti … o sebepten umut yok tabi Allah nasip ettiyse de bilemem :)) ne güzel Allah bağışlasın sizin de yavrunuzu🍀

Ay hadi inşallah yaaa, yarım saat kadar da havada yattım aynen:)🤩 Ama ertesi gün acaba denk gelmiş midir diye ovulasyon testi yaptım çok silikti … o sebepten umut yok tabi Allah nasip ettiyse de bilemem :)) ne güzel Allah bağışlasın sizin de yavrunuzu🍀
Malesef canım 2 ay sonra düşük yaptım şimdi yeni bebek için uğraşıyorum hayırlısıyla bizi çok bekletmeden gelirler inşallah belli olmaz ummadığın zaman oluyor genelde düşünmüyorsun ya belki ondan🤲🤲

X