2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Cok teşekkür ederim çiçeğimmm evet biliyorsun benim hep geç yumurtlama oluyor ama hatirliyorsan beni aradığında sana demiştim bu ay da o kürü demicem bence yine işe yarar diye ben yine onun işe yaradığını düşünüyorum yediğim ay hamiş kaldım yine bebeğim sen naptın ne var ne yok test verdirdin mi eşine var mı bur hareket

Bebısm yenı yoldan geldık suanda kayserıdeydık hem goz dr u hem kadın doguma gıttık,sımdı bıraz yorgunum detaylı yazarım bıraz dınlenıncesana cook sevındım ama masalllah bol bol dua oku

A Afratafrac canım sen 15 dakka diyince freely için eve geldim baktım direkt sabah geç kalıyordum söyle bir gölge var ama tabi kuruma çizgisi mi yoksa ne zaman gerçekleşti bilmiyorum resimde çıktı mi gozle görülüyor

Eklentiler

• 20230717_194519.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 65
Kuruma çizgisi bebişim. Freely 1 saat sonra kuruma çizgisi çıkartmaya başlıyor. Yarın saabh ilk idrarla atıyoruz o halde tekrar tetsleri.

Bebısm yenı yoldan geldık suanda kayserıdeydık hem goz dr u hem kadın doguma gıttık,sımdı bıraz yorgunum detaylı yazarım bıraz dınlenıncesana cook sevındım ama masalllah bol bol dua oku
Tamam kuzum dinlenince müsait olunca söylersin ararım öyle konuşuruz kuzum çok teşekkür ediyorum sizleri de katıyorum dualarima hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…