2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar sperm testi çıktı da eşimin yorumlar mısınız anladığınız kadarıyla bir problem varmı
Canım ne kadar doğru yorumluyorum bilmemekle birlikte. Sperm sayısı 2.8 milyon mu o kısmı anlayamadım. Yüzdelik kısımlar normal yolla gebelik için yeterli bildiğim kadarıyla ama 2.8 milyonsa eğer toplam sperm sayısı o düşük oluyor. O kısmı çok anlayamadım. Örnek veriyorum; toplam sperm 100 milyon olsa hareketli spermde %55 olsa güzel bir sayı, ama toplam 2.8 ise ve hareketli sperm %55 ise o zaman az olabilir. En doğrusunu doktorum diyecektir canım. Bu test değerleri merkezden merkeze bile değişiyor. Umarım güzel sonuçlarla bize mutlu haberini vrrirsin

Çok geçmiş olsun canım benim ben de geçen ay öyle hasta oldum tam yumurtlama zamanlarıydı galiba antibiyotik kullanmıştım bence ilaç kullan enfeksiyon daha kötü çünkü. Agumentin hamilelere de verilen antibiyotik diye biliyorum. Hamile olsan bile. Şuan kaçıncı gündesin yumurtlama vs oldu mu kaç gün geçti üstünden. Doktora belirterek ona göre ilaç kullanabilirsin canım

Tatilin 4. Günü falan adet oldum zaten kuzum hahahhahaj bugün adetin 11. Günü. Bu ay da kendim deniyorum. Olmazsa go to the doctor:) doktor yolu tekrar görünecek çünkü 13 ay olmuş olacsk yeter kalan bir şeyler başlansın :)

Canlarım karından keseyi görduk çok şukurbeta vermye grek kalmadı

Ama 6 cmlik yumurtalık kistın var dedi
O nerden çıktı moralim bozuldu çok
15 gün sonra kalp atışına çağrdı
Çok şükür canım sağlıkla ilerler inşallah gebeliğin kist için yapılması gereken bir şey var mıymış? Bazı kistler doğumda direkt atılıyor diye duymuştum

Ne demek canım bir nebze faydam olcaksa ne mutlu bana.Ben ilk hergün yürüyüşe çıktım fakat pek etki etmedi.Spor salonuna yazıldım 1 aylık sonra zaten birdaha yazılamadım.Salon daha etkili diye düşünüyorum.Sende öncelikle gebeliği değil adeti düzene sokmayı düşün sonra arkası oluyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…