2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sperm testi yaptırmak için hangi doktora gitmek lazım?
Kuzum ben kadın doğuma gittiğimde hikayemi anlattığımda bakıldı mı dedi hayır deyince o zaman bakalım dedi bir kapıda yazdı istenileni ürolojisinde gittik randevusuz kadın doğum gönderdi dedik zaten muayene olmuyor ayrı bir bölüm var

Arayıp sorayım canım olmazsa doğru diyorsun bazıları kese gormeden iğne vermiyormuş ya şu an coraspin kullanıyorum zaten
Tabi var canım ölçeyim
İğneyi de
İkinci şansım yok burada gitmeye biraz acele şeyler yapsa keşke 🥲
Malesef ağırdan aldıkça alıyorlar neyi bekliyorlarsa. Bizler de bi o kadar sabırsızız. Sen klomenini iç, güzel güzel folik asidini vitaminlerini al, yumurtlamaya yakın havucunu ye kuzum. Eşin de keçiboynuzu pekmezi, bitter çikolata içsin yesin.. ben doktor takipliyim ama ilk ay mesela klomenle gelişen yumurtalarımı beğenmemişti ve hiç iğne aşılama yapmadı. Sonraki iki ayda iğne ve aşılama olmuştum. Senin doktorun da belki ilk ay sadece klomen verip görmek istemiş de olabilir. Sonraki ay takip edecektir belki inşallah 😊 Normalde takip ederek yumurta büyüdü mü, kaç yumurta oldu, boyutları ne, ilişki günü ne gün olmalı vs. Bilgileri veriyor doktorlar. Hatta benimki ilkinde kist olmuştu. İkinci ayımı boş geçtik. Kist gidince tekrar başlamıştık. Devlete mi gidiyorsun kuzum? Arada yumurtaya bakmak için çağırmadı mı?

Canlarım karından keseyi görduk çok şukur🙏beta vermye grek kalmadı

Ama 6 cmlik yumurtalık kistın var dedi
O nerden çıktı moralim bozuldu çok
15 gün sonra kalp atışına çağrdı
Çok sevindim canım 🧿🧿🧿 sağlıkla kucağına al inşallah. Moralini de bozma. Bir sürü kişinin bir sürü kisti çıkıyor, çoğu sağlıkla doğuruyır, kisti de doğumda atıyorlar. Olumlu düşün. Moralini bozma kendini ve bebişi üzmee.

X